Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1]

2 posters
YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1] Empty
MesajKonu: Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1]   Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1] Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 4:26 am

Stell'e olan ilgimi öğrenmiş olacaktı ki Hades beni Zeus Yumruğuna çağırmıştı.Beynim Hades ile yüzleşmek isterken ayaklarım korkuyordu.Bilemiyordum aslında Hades'in yapacaklarından korkmuyordum.Tek korktuğum şey sadece aşk yüzünden ölüp Stell'i tek başına bırakacak olmamdı.Yavaşça baktım çevreme Hades'i bekliyordum.Korkunç öfkesini bana kusması için,sadece dinlemek için,belkide ölmek için.Bilmiyordum oturduğum kaya parçasının üzerinde beklediğim geleceğimi elinde tutan bir Tanrıyı bekliyordum.İçimde ürpertiyle esen rüzgar ruhumun üşümesine neden oluyordu kimden geldiğini anlayamadığım bir ses ile kendime geldim ' Melez ' Yavaşça kalktım ve arkamı döndüm karşımda duran bu kişi Tanrı Hades'ti.Yüzümü buruşturarak sert bir bakış attım ' Evet,burdayım Hades ne diyeceksen şimdi demelisin! ' Aramızda esen soğuk rüzgar fark edilemeyecek kadar sertti...
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1] Empty
MesajKonu: Geri: Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1]   Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1] Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:35 am

Zeus’un yumruğuna doğru ilerlerken olacaklar için çok geç kalmamış olmayı umuyordum. Marx’ın babamla buluşacaklarını elbette biliyordum ama Robyn ile –yine- kavga etmiştik ve kulübeden daha yeni ayrılabilmiştim. Elimden geldiğince hızlı ilerliyordum fakat Zeus’un yumruğuna vardığımda babam çoktan tüm o korkunç ihtişamı ile Marx’ın karşısına dikilmişti. Gözlerinin her zamankinden daha parlak alevlerle yandığını ve Marx’ı parçalamamak için ellerine zor hükmettiğini görmemek için kör olmak gerekiyordu.

Uzun süre birbirlerini nefretle süzdüler ve en sonunda babam konuştu.

“Melezlerin canını almak, çekinmeyeceğim ve zevkle gerçekleştireceğim bir eylemdir Ares oğlu” diyerek lafına başladı. Belli ki bu sözle Marx’ın gözünü korkutmak istemişti ama Marx babamın düşündüğünden daha çetin cevizdi.

“Yine de her meleze kendilerini kanıtlamaları için bir şans veririm. Senin şansında bir görev olacak. Dehşet Miğferim çalındı ve labirentte olduğuna adım gibi eminim. Bana miğferimi getirirsen en azından şimdilik canını almayacağıma dair sana güvence verebilirim. 3 günün var. Ama bu görevde başarısız olursan Stella’nın yapacağı veya söyleyeceği hiçbir şey seni elimden alamaz! Seni oracıkta öldürürüm!”

Marx’ı öldürür müydü, öldürmez miydi bilmiyordum ama bu olayın sonuçlanmasını oturup bekleyecek değildim. Babamın arkasında siyah bir toz bulutu bırakarak yok olmasının ardından koşarak Marx’ın yanına ilerledim.

Kendimi Hades'e İspatlamak[57/1]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadese Yardım
» Kendimi iyileştiriyorum
» Ben de göstereyim kendimi.
» Kendimi Tanıtıyorum :)
» Zeus'a kendimi sevdirmeye uğraşıyorum...