Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sende Kimsin

2 posters
YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Sende Kimsin Empty
MesajKonu: Sende Kimsin   Sende Kimsin Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:31 am

Sanırım duyduklarımın gerçek olup olmadığını babama sorma vakti gelmişti.Onun için Empire State Binasına gelmiştim.Gözlerimle süzdüğüm binanın önünde durmuş bir biçimde gülümsüyordum.Demek ki burası,gerçekten ilginçti.600. kat,vay canına bulutların üstüne bir gezinti bu durumu sevmiştim.En azından egoist bir tavır takınmama gereksinim yoktu çünkü insanlardan 600 kat yukarıda olacaktım.Bu benim egolarımı besleyen birşeydi.Yavaşça girdiğim kapıdan sonra görevliyi aradı gözlerim.Sarı saçlı ve yapılı bir erkekti.Beni görmüş olmalıydı yavaşça yanına sokuldum ve ' 600. Kata ' Bana şaşırmış bir bakış attı.Ah!Aptal görevli.Suratımı incelesen kimin oğlu olduğumu anlayacaksın.Ağzından çıkan kelimeler beni sinir etmeye yetmişti ' Pardon Efendim.Öyle Bir Kat Yok ' Beni aptal mı sanmıştı bu.Yüce Zeus bu adamdan kurtar beni.Suratıma bozulmuş bir ifade koydum.Ceketimi aralayarak hançeri ona gösterdiğimde şaşırmış ifadesi artmıştı.Bir anda suratını düzeltti ve asansörü çağırdı.Asansörü beklerken gözlerini benden ayıramıyordu.Korkmuştu sanırım.Tam asansöre binerken fısıldadı ' Ares'in oğlusun değil mi ? ' Yüzüme yayılan gülümseme ile normal bir sesle cevap verdim ' Evet ' O da gülümsedi ve asansörün kapısı kapanmıştı.Reggea mi?Gülesim gelmişti resmen.Hızlanan asansör bir anda durdu ve kapısı yavaşça açıldı.Babam görünürlerde yoktu.Birkaç yeri araştırmam gerektiğini düşünüyordum.Girdiği bir odada sırtı bana dönük birini görmüştüm ama bu babam değildi bu Tanrıça Athenaydı.Yavaşça içeri girdim ve ' Pardon tanrıçam.Sizi rahatsız ediyorum ama babamı gördüğünüzü düşünüyorum. ' Saygıyla eğildim ve ona bakmaya devam ettim...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Sende Kimsin Empty
MesajKonu: Geri: Sende Kimsin   Sende Kimsin Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:39 pm

Kaşlarımı çatarak arkama döndüm ve kampa yeni gelen Ares oğlunu karşımda buldum. "Ne dedin melez?" diye sordum sinirle. Ares oğlu kızkınlığımın nedenini anlayamayarak sorusunu tekrar etti: "Babamı görüp görmediğinizi sordum, Tanrıça'm." Kollarımı birleştirerek ona kızgın bir bakış attım ve sorusuna bir soruyla karşılık verdim: "Ben Bilgelik Tanrıçası'yım küçük kahraman. Oradan bakınca Ares'in bekçisi gibi mi duruyorum?!" İşte şimdi Ares oğlu öfkemin nedenini anlamıştı. Bir süre hiçbir şey söylemeden yüzüme baktı, ardından pek de kendinden emin olmayan bir ses tonuyla "Ü-üzgünüm." dedi.

Tek kaşımı kaldırarak "Diyelimki babanın nerede olduğunu biliyorum, yanına gidip ne yapacaksın?" diye sordum. Ardından, "Hem Olimpos'a öyle elini kolunu sallayan gelemez, umarım geçerli bir nedenin vardır." diye ekledim. Ares oğlunun vereceği cevabı beklerken rahatsız edici bakışlarımı bilinçli olarak gözlerinden ayırmıyordum. Eh, kendisi ne kadar iyi biri olsa da benim için önemi yoktu; sonuçta babası Ares, benim Konsey'deki en büyük düşmanımdı.
http://olimpos.my-rpg.com
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Sende Kimsin Empty
MesajKonu: Geri: Sende Kimsin   Sende Kimsin Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:58 pm

"Ne dedin melez?" Ne demiştim ki şimdi.Şaşırmış bir ruh hali içinde sessizliği bozmak için bir cümle çıkması gerekirdi ağzımdan.Babamı ilk gün gördüğüm gibi düğümlenmiş ağzımdan çıkan kelimeleri kontrol edemiyordum "Babamı görüp görmediğinizi sordum, Tanrıça'm." Ov!Gerçekten kızdırmış olmalıydım onu kollarını birleştirerek attığı sert bakışla neyin yanlış gittiğini az çok çözmüştüm "Ben Bilgelik Tanrıçası'yım küçük kahraman. Oradan bakınca Ares'in bekçisi gibi mi duruyorum?!" Sanırım çok kötü bir durumda kalmıştım.Bu durumdan nasıl kurtulacağımı bilemezken.Halim gerçekten berbattı "Ü-üzgünüm." Ağzımdan çıkan lafları kontrol edemiyordum.Neler olduğunu bile anlamadan sadece orda öylece duruyordum "Diyelimki babanın nerede olduğunu biliyorum, yanına gidip ne yapacaksın?" Söyleyemezdim, neden babamı aradığımı söyleyemezdim "Hem Olimpos'a öyle elini kolunu sallayan gelemez, umarım geçerli bir nedenin vardır." İşte başka bir can alıcı soru daha içim yavaş yavaş daralıyordu.Susmak şuan içimi rahatlatıyordu ama sorduğu soruya cevap vermediğim zaman Athena'nın sinirleneceğinden adım gibi emindim.Gülümsemeye çalışarak ' Sanırım nedenini siz benden daha iyi biliyorsunuz ' Yüzümde oluşan küçük gülümseme,gülücüğe dönüşmüştü....
Athena
Athena

Sende Kimsin Empty
MesajKonu: Geri: Sende Kimsin   Sende Kimsin Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 3:36 am

"Sanırım nedenini siz benden daha iyi biliyorsunuz." dedi Ares çocuğu. Artık iyiden iyiye sinirlerimi zıplatmaya başlamıştı. Kaşlarımı kaldırarak ona baktım ve "Bilgelik Tanrıçası sadece işine yarayacak bilgilerden haberdar olur. Minik melezler ve onların saçma kahramanlıkları beni alakadar etmez. Senin Olimpos'a geliş nedenini de dolayısıyla bilmiyorum." dedim. Aslında karşımdaki yarı-tanrının suratındaki gülümseme değildi beni çileden çıkaran, Ares'in varlığıydı. Belki de sırf düşmanımın oğlu olduğu için bu çocukla uğraşmam acımasızcaydı. Kendisi melez olduğunu ve hayatın gerçeklerini, babasının bir tanrı olduğunu, henüz yeni öğrenmişti ve büyük ihtimalle buraya gelmesinin nedeni de babasını sorgulamaktı. Ares oğlu suskunluğunu bozmayacak gibi görünüyordu, konuştukça daha da battığını fark etmiş olacaktı. Gözlerinin fal taşı gibi açılmasına neden olacak bir şekilde gülümsedim ve "Ares'in nerede olduğunu sana söylemeyeceğim, onu bulma görevi senin. Bu arada rahatsız edilmekten benden daha az hoşlanan birilerine denk gelip buharlaşarak canından olabilirsin tabii. Neyse, sana iyi şanslar melez." dedim. Ares oğlu bir süre şaşkınlıkla bana baktıktan sonra önümde eğildi ve yanımdan uzaklaşmaya başladı. Sanırım sözlerimle bu yaptığının bir kahraman için bile delice bir hareket olduğunu biraz olsun anlatabilmiştim. Bir süredir babasıyla şiddetle kavga etmediğimiz için şanslıydı, yoksa elimden bu kadar kolay kurtulamazdı ama bu günlerde melezlere işkence etmekten daha eğlenceli işlerim vardı.

Rp bitmiştir. (Marx'ın ekleyeceği bir şey yoksa.)
http://olimpos.my-rpg.com

Sende Kimsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sende Kimsin ?
» Sen Kimsin Kılıç Fırlatan Kahraman ?