Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babanla Tanışma Vakti Marximno

2 posters
YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

Babanla Tanışma Vakti Marximno Empty
MesajKonu: Babanla Tanışma Vakti Marximno   Babanla Tanışma Vakti Marximno Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:03 am

Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Long Island
Katılacaklar: Marximno ve Ares
(Ebeveynin olan Tanrı sitede varsa, kendisinden sana katılmasını isteyebilir, birlikte rp yapabilirsiniz.)

Sanırım sonsuzluk benim yerim.Kimsesizliğe sürgün gönderilmek.Can yakmak,parçalamak.Ares'in oğlu olduğum bu kadar belli mi?Ondan lanet ediyorum aslında normal geçecek bir hayatı önüme süprizler koyarak sundu.Babama benziyorum sanırım sarı saçlarım babamdan gelen bir gen.Lanet olsun o adamdan nefret ediyorum.Annemin bekaretini bozup beni karnına bırakıp kaçtı.Sadece anneme karşı duyduğu bir ilgi yüzünden.Yüzümde parçalanmış hayallerin kırıklarını toplamaya çalışan bir çocuğun ifadesi vardı.Bu durumumun tüm sebebi o lanet olası tanrıydı.Keşke karşıma çıksaydı.Sanırım fazla kafama takıyordum.Kimsenin umursamadığı küçük bir çocuk.Sessizce yürüyüşümde Long Island Kıyısına kadar geldiğimi bilemezdim.Sanırım geri dönme vaktiydi ama bir his içimde patlak veren bir duygu ile burada kalmak cazip gelmişti.Dalgaların sesi kulaklarıma dolarken hala onu düşünüyordum.Dalgaları bile durduran bir şey oldu.Ne olduğunu anlamam için arkamı dönmem gerektiğini biliyordum.Öyle de yaptım ama karşımda duran ışık hüzmesinin sonumu getirebileceğini düşünmek hakkımdı.Uzun bir insan vardı sanki karşımda yüzünü seçemediğim ve gittikçe küçülen...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babanla Tanışma Vakti Marximno   Babanla Tanışma Vakti Marximno Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:21 am

Oğlumun arkamdan söylediklerini duymuştum ama duymazdan geldim ve hazır yalnızken yanına gideyim dedim. Onun yanına vardığımda ilk önce onu bir süzdüm. Benim yokluğum onu epey sinirlendirmişti. Davranışları daha çok eski halime benziyordu. Daha fazla sinirli olduğum halime.

-Merhaba evlat. Böyle çok sinirli ve hırslı olmamalısın. Gerçekten kötü sonuçları olabiliyor. Galiba benden nefret ediyorsun, olabilir. Normaldir, benden nefret edebilirsin, lanet edebilirsin. Karşına çıkmamı istedin, karşındayım. Söyleyeceğin bir şey varsa söyle.

Beni görmenin şaşkınlığını bile atamamıştı henüz. Ağzını açıyor ama konuşamıyordu. Konuşmamdan dolayı bir an bana söylemek istediklerini toparlayamamıştı galiba. Fakat sonra derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı...
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

MesajKonu: Geri: Babanla Tanışma Vakti Marximno   Babanla Tanışma Vakti Marximno Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:38 am

Gittikçe küçülen silüet gözüme tanıdık gelmeye başlamıştı.Sarı saçları.Lanet olsun!O muydu acaba.Gözleri yuvalarından fırlayacak gibi olmuştu.Yıllardır karşılaşmak istediğim adam artık karşımdaydı.Ona saldırmam bana zarardı.Neredeyse bir karış açık olan ağzımda düğümlenen heceler bedenimde yankı etkisi yaratıyordu

-Merhaba evlat. Böyle çok sinirli ve hırslı olmamalısın. Gerçekten kötü sonuçları olabiliyor. Galiba benden nefret ediyorsun, olabilir. Normaldir, benden nefret edebilirsin, lanet edebilirsin. Karşına çıkmamı istedin, karşındayım. Söyleyeceğin bir şey varsa söyle.

Şaşırmıştım.İçimde kalan sevgi tohumları mı?Ah!Hadi ama Marximno sen bu adamdan nefret ediyorsun.Hadi bağır ona haykır nefretini.Yapamıyordu,çıkmıyordu ağzından kelimeler kısa sessizliğin yarattığı huzuru bozmak zorundaydım.En azından rahat etmek için ağzımı açmıştım ama bana baktığını gördüğümde sesim yeniden çıkmadı.Artık yeter!İçinden geleni söyle Marx. Yapabilirsin

-Özür Dilerim.Bilmiyorum.Kim Olduğumu bile bilmiyorum.Nerden geliyorum.Ne olduğumu bile bilmiyorum.Üzgünüm.

Kısa bir sessizlik.Başımı öne doğru eğdim.O ses kulaklarımı okşarken ona baktım...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babanla Tanışma Vakti Marximno   Babanla Tanışma Vakti Marximno Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:42 am

-Özür Dilerim.Bilmiyorum.Kim Olduğumu bile bilmiyorum.Nerden geliyorum.Ne olduğumu bile bilmiyorum.Üzgünüm.

Tam benim oğlumdu denebilirdi. Gerçekten bana çok benziyordu. Fakat kim olduğunu bilmemesi beni biraz sinirlendirmişti.

-Evlat, bunları ilk hisseden sen değilsin, son hisseden de olmayacaksın bundan emin olabilirsin. Kim olduğunu bilememene gelince, bir daha böyle bir şey duymayayım! Sen benim oğlumsun, savaş tanrısının oğlu. Diğerlerinin yanında sıkıntılı, boynun eğik değil; göğsünü gererek, diğerlerine üstüne gelebileceğini belli ederek yürümelisin.
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

MesajKonu: Geri: Babanla Tanışma Vakti Marximno   Babanla Tanışma Vakti Marximno Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:49 am

Onu görünce neden böyle suskun kalmıştım.Bilemiyorum,sanırım onunla kavga etmek istemiyordum.Her nedenle olursa olsun o benim babamdı.Gerçek babamdı,işte bu yüzden ona karşı ağzımı açamıyordum.İçimde ona karşı bir sevgi vardı lanetin yanında.Sessizlik yine hakimdi sahile sadece dalga sesi

-Evlat, bunları ilk hisseden sen değilsin, son hisseden de olmayacaksın bundan emin olabilirsin. Kim olduğunu bilememene gelince, bir daha böyle bir şey duymayayım! Sen benim oğlumsun, savaş tanrısının oğlu. Diğerlerinin yanında sıkıntılı, boynun eğik değil; göğsünü gererek, diğerlerine üstüne gelebileceğini belli ederek yürümelisin.

Yüzümde oluşan şapşal bir gülümseme.Sakince cevap verdim

-Onlardan üstün olduğumu onlara kanıtlanayacağım!
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babanla Tanışma Vakti Marximno   Babanla Tanışma Vakti Marximno Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 6:35 am

-Onlardan üstün olduğumu onlara kanıtlayacağım!

Hahaha. Kanıtlamak, ben bunun için zamanında çok uğraşmıştım. Bazen çok kötü sonuçları olmuştu. Oğlumun da bu hataya düşmesini istemiyordum.

-Evlat, onlardan üstün olduğunu kanıtlamaya ihtiyacın yok. Sen zaten onlardan üstünsün. Sana tavsiyem burada en kısa sürede arkadaş edinmen ve çevreni genişletmendir. Böylece birçok konuda yardım bulabilirsin. Şunu sakın unutma, ne kadar güçlü olursan ol burada tek başına hayatta kalamazsın.

Kısa bir süre günbatımına baktım. Zaman ne kadar çabuk geçmişti. Artık onun kampa gitmesi gerekirdi.

-Evlat, gün batıyor. Artık gitmelisin. Bu beni ilk görüşündü ama bundan emin ol son görüşün olmayacak.

Oğluma sarıldım ve kampa doğru gidişini izledim. Sonra Olimpos'a geri döndüm.

RP BİTMİŞTİR.(Tabi Marximno'nun yazacağı bir şey yoksa.)

Babanla Tanışma Vakti Marximno
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne İle Tanışma Vakti.
» Marximno A. Buio
» Marximno A. Buio
» Marximno Alx Buio.
» Marximno A. Buio.