Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Baş Belası Akrepler

YazarMesaj
Tom Ward

Tom Ward

Baş Belası Akrepler Empty
MesajKonu: Baş Belası Akrepler   Baş Belası Akrepler Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 11:23 pm

12- Ormanda rp yazacaksın.
Mekan: Orman
Katılacaklar: Sadece sen.

Kılıç antremanından çıkmış ve biraz canavar haklamak üzere ormanda yürümeye başlamıştım. Orman içinde sizi öldürebilecek canavarlar olmasa aslında harika bir yerdi. Bir sürü ağaç, harika bir gökyüzü ve iç ferahlatan bir hava. Her an üstümde bir canavarın atlayabileceğini bilmesem buraya piknik yapmaya bile gelebilirdim.
Bir süre yürüdükten sonra arka tarafımdan gelen bir hışırtıyı duydum. Hemen geriye döndüm ve kılıcımı sıkıca tuttum. Birden çalılıkların arasından bir akrep çıktı. Daha doğrusu iki tane dev akrep! Cehennem tazısından sonra o kadar da korkunç gözükmüyorlardı. Ta ki bir akrep daha çıkagelene kadar. Ve bir tane daha. Tam 5 tane akrep! Belki o kadar fazla büyük değillerdi ama hepsiyle birden başetmem imkansızdı. Önden bir tanesi üstüme doğru hızlıca gelmeye başladı. Bu da yaptığı hata olmuştu. Tam saldıracaktım ki iğnesini gördüm ve kılıcımı dikey saplamak yerine, yatay bir şekilde çevirmeye başladım. Haklı da çıkmıştım. Akrep iğnesiyle bana saldırırken kılıcımla kuyruğunu kopardım ve çok iğrenç bir ses çıktı. Bu akrebin sesi miydi yoksa kuyruktaki asitin mi bilmiyorum ama işimi sağlama almak için bir tane de akrebin kafasına geçirdim. Akrep kılıç darbesini yediği anda toz olup gitti. Şimdi geriye 4 tanesi kalmıştı. Ama onlar ilk akrebin yaptığı hataya düşmeyip hep birlikte üstüme doğru gelmeye başladılar. Sanırım ölen arkadaşları için de çok sinirliydiler. O anda tabanları yağlayıp kaçmaya başladım. Ormanın ortalarına doğru ilerlerken birden büyük taş bir kayanın olduğu yere geldim. Sanırım burası Zeus yumruğuydu!

[Rp Zeus Yumruğu'nda devam ediyor.]

Baş Belası Akrepler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baş Belası Akrepler - Bölüm 2
» Baş Belası Akrepler (Zeus Yumruğu Devamı)
» İki Meraklı Baş Belası