Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1. Kehanet

+4
Jennifer Amy Carter
Stella Fabiano
Robert Harris
Rose Denise Harris
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

1. Kehanet - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:17 pm

Telekinelere selamını söyledim Robyn, çok mutlu oldular Smile
dağ görevi bitti, şimdi deadalusu bulmaya gideceğiz daha doğrusu onun atölyesini. siz Poseidon'un sarayına gidedurun isterseniz, Rose, sende Poseidon'a selam söyle, özledim keretayı Razz:P
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:20 pm

kendimi yazmaktan alıkoyamayacağım, destan yazmışsın mübarek Jenny Smile senin hızına nasıl yetişeceğiz bilemiyorum artık Razz
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:21 pm

Tamamdır, Robyn online olunca yeni rp'yi yazmasını söylerim hemen Smile

Ama biraz uzayacak gibi bizimki, daha dev yılan var sırada Very Happy Siz de uzatmaya bakın Razz
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:12 am

Millet büyük bir destan da ben yazdım, okuyacaklara kolay gelsin Very Happy Artık hikayenin sonuna yaklaşıyoruz, kısaca şöyle planladık Rose ve ben:

1- Rose su altı sarayına ulaşır, Poseidon ve ölmek üzere olan Lucy'yi bulur.

2- Robyn gölge seyahatiyle yer altına gider ve orada Tanrıça Hestia ile karşılaşır, onunla kısa bir diyalogdan sonra su altına gider o da...

3- Top sizde 1. grup Very Happy dev canavarı yenip incilerle atölyeye ulaşırlar ve peşlerindeki canavarı atlatmak için bakır kanatları kullanarak pencereden kaçarlar, İKSİRİ ALDIKTAN SONRA TABİİ. Sonra onlar da Hestia ile karşılaşır ve su altına gönderilir.

Şimdi, su altındaki başlığı Rose açıyor, ben de yeraltındaki kısa bir rp'den sonra oraya geçiyorum. Siz de labirent çıkışı oraya giriş yapın...

Sonrasını Stell'e bırakıyorum ama Rose arada girip Hestia ve Poseidon'la ilgili, gelecek maceralara yelken açacak bir post yazacakmış haberiniz olsun...

Sonra hep beraber kampa dönüyoruz ve biriniz -Hector olabilir- büyük evde bir başlık açsın (lucy revirdeyken tanrıça Athena gelir ve rp sonlanır)

Ohhh.. yazdım sonunda Very Happy
Robert Harris
Robert Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:13 am

Bu arada Hestia'yı siz canlandırmayın, konuştuk, o de rp'ye dahil olacak. Sırası geldiğinde hikayenize girecek Smile
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:33 am

Rob Kardeşim Destanını okumak istedim ancak başaramadım..Smile 1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_biggrin
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:35 am

Biz iksiri şimdi bulup kaçacağız. Acele edin, bizim hemen Lucy'ye ulaşmamız gerekiyor. Rose Poseidon olayında acele etsin Robert hiç yeraltıyla uğraşmasın bence bu rp yi bitirelim, posidonun sarayında Hstia'yı çağırın oda bizi saraya getirsin yoksa konu çok dağılacak bence
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:41 am

Tamam ben su altında konuyu başlattım, Robyn zaten yeraltına uğramaktan vazgeçti, direk yanımıza gelecek. O yazdıktan sonra da sırayla siz girersiniz Wink
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:42 am

1. grubun konusu biraz dağılmış sanki Razz Jenny başka bir şey yazmış Hector başka bir şey ben Jenny'ye söyleyeyim ikiniz Hector'la ortaklaşa bir karara varın ve öyle devam edelim, mesela Jenny o postu silsin, Hector'da bizim onu yendiğimiz yerden sonrasını silsin, Hector onu oyalarken Jenny kılıçları alıp onu yok etsin, Hephaistos'da incileri versin, deadalus'un inine öylece gidelim, sen ne dersin kardeşim??
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:45 am

bana uyar, Hector'da kabul ederse düzeltelim ve Deadalus'un yanına incilerle gidelim Smile
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:46 am

Anlatık kardeşim
Robert Harris
Robert Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:53 am

İnternetimde bir arıza oldu, daha yeni gelebildim millet, hemen su altındaki postumu yazıyorum kusura bakmayın...

Bu arada beklerken siz de bir canavarla daha uğraşın isterseniz Very Happy
Hestia
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Hestia

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:09 am

Selam çocuklar, sıram geldiğinde buradan yazın isterseniz Wink
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:25 am

Hector labirentten kurtuluşumuzu sen yaz istersen hiçbir fikrim yok benim, Stell'de şimdi yok Smile Deadalus'un atölyesine mi gelecek Hesita ne olacak ben anlamadım siz ayarlayın ya
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:30 am

Üzgünüm benimde bir fikrim yok
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:31 am

Hector acele et, labirentten hemen çıkıp iksiri Lucy'ye ulaştırmamız lazımm!!!
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:31 am

Pegasuslar
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:33 am

tmm, ben Stell'e haber vereyim, onun mutlaka fikri vardır Smile
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:41 am

Off hadi tembel melezler, Poseidon'un sarayında ağaç oldum Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:46 am

Lucy'mmmmm!!!!! Hoşgeldinn!!!! Şimdi seni kurtarmaya geliyoruzz!!!! Dayan arkadaşım!!!!!
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:49 am

Çocuklar sonrasında biriniz Büyük Ev'de konunun son başlığını açsın, ben oraya katılacağım ve bitireceğiz Smile

Bu arada, Lucy hoşgeldin aramıza tekrar :*
http://olimpos.my-rpg.com
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:52 am

Stell'immmmm sırf senin için geldim biliyorsun <3

Teşekkür ederim Tanrıça'm bu arada harika bir 'hoşgeldin' hediyesi vermişsiniz bana, rp puanı için sağolun Very Happy Tabii, güç puanımın yanında kocaman bir 0 var ama Stell ile onu da 100'leriz biz Razz

Bu arada sana da merhaba Robbi Very Happy

Ve daha önceden tanışmadıklarım: Jenny, Rose ve Hector; beni kurtardığınız için teşekkür ederim Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:59 am

Robyn büyük ev başlığını sen aç ben Lucy'yle hasret gidermekle meşgulüm SmileSmile o güç puanını 100 değil 1000 bile yaparız canım sen merak etme SmileSmile <3 <3
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:04 am

Robbi dur büyük eve gerek kalmadı, şimdi Tanrıça'mız orada kapanış postunu yazsa yeter bence Smile

Stell'immmm <3 <3 Ya ne kehanet döktürmüşsünüz ama Very Happy içinizdeki değer olmak beni çok mutlu etti ahahaha Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:09 am

Kurgumuz süper Smile hepimiz birbirimizden yetenekliyiz hayal kurmakta Smile sende geldin, grubu tamamladık, artık Percy bile bizim maceralarımıza imrenerek bakar, hıh Kronos'u yenmek marifet mi biz kimleri yenmedik, bir kronosla kalmadık onun gibi Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:19 am

Tüm melezler hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum, kehanet rp'si bitmiştir! Bu arada kaç post oldu sayanınız var mı? Sadece bu başlıkta 50'den fazla... Razz
http://olimpos.my-rpg.com
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: 1. Kehanet   1. Kehanet - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:29 am

Üşenmedim saydım, tam 111 post yazmışız Very Happy Tabii postların içinde Jenny ve Robyn'in destanlarının da olduğunu hesaba katarsak... Very Happy

Lucy (dememin sakıncası yoktur umarım) aramıza hoşgeldin Smile

1. Kehanet
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 2. Kehanet
» Kehanet!
» 1. Kehanet
» Kehanet Görevi
» Kehanet görevi