Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübe İmzası (Herkes eklesin)

+4
Shylâ Fackrell
Kristen Reneé Dawson
Hermia Aigian Cocteau
L.Misuzu Flandre
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Empty
MesajKonu: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 1:29 am

Arkadaslar Sat kulübemiz için harika bir imza hazırlamış, herkes imzasına eklerse çok güzel olur Smile

Kod:
[IMG]http://i950.photobucket.com/albums/ad347/tulkey/arkaplanresimelri.jpg[/IMG]

Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Arkaplanresimelri

En son Adrian Black tarafından Cuma Kas. 19, 2010 1:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 4:38 am

Imzamız degsmstr Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 10:52 am

En son Amanda Sylise tarafından C.tesi Kas. 27, 2010 9:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:04 pm

Amandaaa! Şunun bir de 'Son of Ares' yazanını yapsan olmazmı? Yani bizim için de oğlu yazsa kızı yazmasa? Very Happy
L.Misuzu Flandre

L.Misuzu Flandre

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:19 pm

haha Very Happy:D çok güzel olmuş kardeş =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 9:52 pm

Yuh ama!
Kafam bozuktu dün ondan böyle oldu. Neyse değiştirdim Smile
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 11:08 pm

Süper olmuş saol amanda Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 11:11 pm

Ne demek canım Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:51 am

Aferin çok güzel yapmışsın gız tebrik ediyorum seni Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:00 am

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:39 am

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:42 am

Böyle becerikli ve düşünceli bir kız kardeşimizin olması iyi bir şey ya, değiştire değiştire kullanırız artık Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:42 am

Şımardım Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:43 am

Şımarık kız, evde kalmazsın sen bu yetenekle Razz Ama böyle bir abin olduğu için kalabilirsin belki Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:16 pm

Bence abim ben birini seversem bana saygı gösterir Razz
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 2:35 am

elbet bişi bulucam Very Happy kardeşim süper olmuş ama benim resmimde reklam var !! Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 2:38 am

Amanda Sylise demiş ki:
Bence abim ben birini seversem bana saygı gösterir Razz

Kim olduğuna ve bana yeteri kadar saygı gösterip göstermemesine bağlı diyim ben sana Razz Benim onayımı alabilecek biriyse neden olmasın Rolling Eyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:39 am

Bence alır alır Razz
Mia olsun o kadarcık Razz
L.Misuzu Flandre

L.Misuzu Flandre

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 6:08 am

biraz geç olacak belki sanırım heralde ama Razz güzel olmuş kardeş yeni imzalar Razz
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 7:06 am

sen ne zaman geldin kardeş ohoooo bir hafta giremedik neler olmuş yaaa bn ne zaman gitsem böle olucak mı şimdi ?neyse sakinim. hoşgeldin ve ewt katılıom spr olmuş bnmce imzalar süüüpeeer ... xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 7:09 am

Very Happy
Kardeş temizliği yazzz Very Happy
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 7:16 am

off yazcam bitçek ama ardian anladıysa neden yazamadıımı bilio yazdım ama bilgisayarda virüş olmuştu internette bozuk yazdıkların bir dostada formattan sonra eve gidip halletçem yan iendişekenme kardeş cumaya çok var o zamana kadar olmazsa iş yerinde yazarım biter endişelenme bitti aslında kızma kardeşcim...bnm de bildiklerim var tabii ki ehh aslında seni endişelendirmek hosuma giderdi... Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 7:18 am

Bak bak hoşuna gidermiş. Tamam o zaman hayatım sorun değil Smile
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 7:20 am

bana sinirlif fayda etmez kardeşim Very Happy 1 numara bendim eskiden bu işte...şimdi de belki isteyenle sinirlik yarışı yapabilirim Very Happy
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:26 am

pffff ben bu imzadanda sıkıldım daha farklı daha renkli bişi Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:28 am

Amanda sana iş düştü Razz Ama şimdi değil, yakında kulübemize biri daha katılacak çünkü Very Happy
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:35 am

Kim kim alımlar kapalı ki Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:36 am

Açılcak, henüz belli değil bakalım Smile
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:38 am

kız mı erkek mi ??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kulübe İmzası (Herkes eklesin)   Kulübe İmzası (Herkes eklesin) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:38 am

Erkek o kesin, iki aday var şu an bakalım Razz

Kulübe İmzası (Herkes eklesin)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Kulübe İmzası
» Herkes- Herkes Nerede?
» Kardeş imzası
» Parti!!!! (Herkes Davetli!)
» Denetleme 10 (HERKES YAZSIN!!!)