Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeşilli Sahil

YazarMesaj
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Yeşilli Sahil Empty
MesajKonu: Yeşilli Sahil   Yeşilli Sahil Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 5:07 am

Kampa daha yeni gelmiştim.Çok arkadaşım yoktu ve ben de Satellite'den öğrendiğim kıyıya sürekli olarak uğruyordum.Buradaki deniz canlılarına bakmak benim içimi ferahlatıyordu,sanırım ben her şeyi çok seviyordum.Bu yaratıkların nesi sevimliydi ki?Ama yüreğim onları sevimli kılıyordu.

Kıyıda yürüyüp düşlere dalmışken bir kayaya çarptım ve hop yere düştüm.Ardından cebimdeki cüzdandan sesler gelmeye başladı ve tam karşımda duran ağaç sallanmaya başladı.Yaprakları düştü ve ben korkudan tir tir titrerken karşımda Demeter belirdi.Önünde eğildim.

"Tanrıçam burada.."

"Anne."

"Anne burada..."

"Senin için geldim kızım.Cüzdanının düğmesine basmışsın.Ne oldu,acil bir durum mu var?"

Başımı hayır anlamında salladım.Sadece yere düşmüştüm.

"Kızım yere düşmüşsün.Seninle ilgili olan en ufak bir olaya hemen koşarım."

İçimden kesin diye geçirdim.Beni yıllarca abla ve abimle beraber tek bıraktı.Her şeyimi aldı,şimdi de iyi anne rollerine yatıyor.Yemezler.Yemediğimi görünce anlatmaya başladı.

"Kızım tamam tüm hata bende.Ama önce gel şu ellerini iyileştirelim."

Beni iyileştirmek için ağacın yere düşen yapraklarından birini elime dokundurdu.Ben gülümsedim.Yaram iyileşmişti.Tam pegasusumu çağıracakken annem bana baktı ve engelledi.

"Gel seni eve ben götüreyim."

Beraber kulübeme dek yürüdük ve Demeter beni kulübeme bıraktı.İlginçti..

Yeşilli Sahil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahil keyfi ve... Tanrıça Athena!