Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# Dryope Glauce Charon.

+9
Jacquenetta Solielle
Lucianna Fackrell
Serena Su Hanzadeoğlu
Satellite Morgan
A. Anna Bianca Sentius
Cristina Black
Cassandra Masen
Cornelia Fackrell
Dryope Glauce Charon
13 posters
YazarMesaj
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

# Dryope Glauce Charon. Empty
MesajKonu: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 8:34 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

# Dryope Glauce Charon.
# 17 yaşında.
# 1,75 boyunda, 61 kilo.
# Adepha. Hem en iyi arkadaşı hem de Satir'i.
# Tanrıça Persephone'nin kızı.
# Yunanistan'dan 1 yıl önce Minneapolis, Minesota'ya taşındılar.

# Omuzlarını geçen, gür saçlara sahip.
# Saçları genelde kızıldır. Canı sıkıldığında rengini değiştirir. Gerçek saç rengi kahverengi.
# Kıvrımlı, dikkat çekici ve az kaslı bir vücudu var.
# Yeşil iri gözlüdür. Gözleri hep parıldar. Bu babasından aldığı bir şeydir.
# Dışarıdan bakıldığında soğuk bir güzelliği vardır fakat gülümsediği zaman etrafına ışık saçar.

# İnatçı, cesur, zeki, pratik ve kendine güvenen biri.
# Kararlarımı sadece bir kez veririm ve karar vermeden önce fazlasıyla düşünür.
# Şüpheci, kimseye kolay kolay güvenmeyen biri.
# Sevdiklerime karşı aşırı korumacıdır, sinirli olduğu zamanlarda bulunduğu yeri ve etrafındakileri yakabilir.
# Düşmanları onu kibirli ve soğuk olarak tanımlar.
# Oysa onlara göstermediği duygusal ve neşeli bir yönü var.

# Annesinin bir Tanrıça ve kendisininde bir melez olduğunu öğrenmeden önce babası Teucer ile Yunanistan da yaşıyordu. Yanından hiç ayrılmayan sadık dostu ve Satir'i olan Adelpha, babası ve Glau Amerika'ya geldiler. Gelme nedenleri 'Glau'nun iyi bir eğitim almasıydı'. Tabii ki asıl sebep bu değildi, bu sadece bir bahaneydi.
# Glau'nun bildiği hikaye;
Glau'nun annesi Nitsa, Glau'yu doğururken kalbi durmuştu. Çabalar bir işe yaramamış ve annesi kurtarılamamıştı. Glau annesini tanıyamamanın verdiği burukluğu hep içinde taşıdı. Hiçbir zaman bunu babasına belli etmedi. Ama Adelpha'nın yanında her gece annesi için ağlıyordu. Glau'ya hep bu söylenmişti ve Glau sonunda bunun kendisinin suçu olduğunu düşünmeye başlamıştı.
# Gerçek hikaye;
Glau'nun annesinin adı Nitsa değil, Persephone'ydi. Tanrıça Persephone. Bunu Glau yeni öğrenmişti. Babası Persephone'ye aşık olmuştu ve bu yasak olan bir şeydi. Hades bunu duyunca bu insanı yok etmek istemişti ama Persephone engellemişti. Nedeni ise Glau'nun doğması ve büyütülmesi içindi. Glau 18 yaşına bastıktan bir gün sonra babası Teucer taşlaşacaktı ve ruhu taşlaşmış bedenine hapsolup içinde yaşamaya devam edecekti. Glau bunun için annesine kızmıştı ama yapacak pek bir şeyi de yoktu. Bu çok önceleri kabul edilmiş bir anlamşmaydı. Bir aşkın bedeliydi...

# Kılıcına 'Beyaz Ölüm Meleği' adını verdi. Çünkü beyaz işlemeli bir sapı bulunan, demir kısmında ise Θάνατος του χεριού μου yazan, çok keskin bir kılıç. Üzerinde Yunanca 'Ölümün Benim Elimden' yazıyor. Kullanmadığı zamanlarda bir bileklik şeklinde duruyor ve üzerindeki yazı okunabiliyor.

# Tek başına olduğu her zaman.
# Sevdikleriyle vakit geçirmek.
# Silah konusunda antreman yapmak.
# Müzik dinlemek.
# Yağmur.

# Korkaklar.
# Yapışkan insanlar, cıvıklar.
# Kendini bir şey sananlar.
# Böcekler.

# Pegasusumun adı Boreas. Yunanca Kuzey Rüzgarı anlamına geliyor.
# Boreas hızlı, güçlü ve huysuz bir pegasustur.
# Benim dışımda hiçbir melezi sevmez.
# Huysuz ve güçlü olduğu için diğer pegasuslar onunla neredeyse hiç ilgilenmezler.
# Boreas sevgiye aç bir pegasustur ama bunu belli etmez.
# Uçarken çok mutludur ve hiçbir engel tanımaz.
# En çok sevdiği şeyler şeker ve elmadır.

Not: Resimdeki pegasusun kanatları yok ve dişi bir pegasus ama napabilirim profilimde tarif ettiğim pegasusa en çok bu uyuyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

~ B e n d e k i Y e r i n i z ~

*Öz Kardeşlerim.

~ Jessica Adams.
Jess.. Kardeşim.. Tanrıça olan annemin diğer kızı. Onu çok seviyorum. Onun gibi bir kardeşim olduğu için mutluyum. O olmasaydı ne yapardım hiç bilmiyorum. O bana burada en çok destek olan kişi. Onsuz burasının nasıl olacağını tahmin bile edemiyorum. O bir anda benim herşeyim oldu. Seni çok seviyorum kardeşim..

*Kardeşim Gibi Gördüklerim.

~ Cornelia Scarlett.
Lia bir Posedion kızı ve o benim kampta ilk tanıştığım melez. Gerçekten çok sıcak kanlı biri. İlk karşılaşmamızda onunla iyi anlaşacağımı biliyordum. Şimdi o benim dostum, sırdaşım, herşeyim... O benim öz olmasa da kardeşim. Onunlayken başımıza her türlü şey geliyor. Ama ben yine de onunla olmaktan fazlasıyla mutluyum. Seni seviyorum Lia. Her zaman yanımda ol.

~ Stella Fabiano.
Stell benim üvey kardeşim olmasına rağmen kardeş gibi gördüklerim arasındadır. Dostum, sırdaşım, en iyi arkadaşlarımdan biri. Onunla çok eğleneceğimize eminim. Eğer biz bir araya gelirsek kimse bizi durduramaz. Tanrı Hades bile. Çünkü Stell onun en çok sevdiği çocuklarının başında geliyor. Stell, seni çok seviyorum üvey kardeş.. Wink

*Dostlarım.
~ Cristina Black.
Crist bir Apollon kızı. Deli dolu yerinde duramayan bir tip. Çılgınlığının yanı sıra çok iyi kalpli ve sevecen biri. Dostluğumuzun daha ilk aşamalarındayız ama çok iyi anlaşıyoruz. Onunlayken çok eğleniyorum. Her ne kadar yeni geldiğim için çekinsem de ona uyuyorum. Daha ileride - ben buraya tam olarak alıştıktan sonra - bu kampı birbirine katabiliriz Crist. Wink

~ Annalynne Johnson.
Anna bir Afrodit kızı. Afrodit kadar güzel olmasa da onunda tapılası bir güzelliği var. Güzelliği ile övünmüyor ve hava atmıyor. Aksine çok iyi bir kız, iyi bir dost, iyi bir sırdaş. Ee daha ne isterim ki? Beni anlayan ve bana güvenen bir Afrodit kızı...

~ Serena Melanie Holls.
İşte bu kızı çok seviyorum. Hem çok iyi biri hem de bilge biri aynı annesi olan Tanrıça Athena gibi. Serena ile arkadaşlığımız kampa geldiğim ilk zamanlara dayanıyor. Bana karşı en iyi olan Athena kızıdır herhalde. Bende onu çok seviyorum. Anlatığım her şeyin onda kalacağına eminim.

~ Anne Marie Perrez.
Ann.. Bu kız bir melek mi? Çok iyi bir dost. Onunla bir ortak özelliğimiz var. İkimizde kızılız. İkimizde birbirimize 'kızıl' diye hitap ederiz. Onunla çok iyi vakit geçiriyorum. Onun yanındayken eğlenmemek veya somurtmak mümkün değil.

~ Lucianna Fackrell.
Bir Athena kızı daha... Lucy çok cana yakın ve sır saklayan biri. Dostum olmasının yanı sıra Kılıç eğitmenim. Onun sayesinde kılıçta daha da ustalaşıyorum. Dersler de bana karşı biraz daha mesafeli. Çabuk öğrenmem onu memnun etse de o benden daha fazlasını istiyor. Ders bittiğinde ise iki dost konumumuza geri dönüyoruz. O benim vazgeçilmezlerim arasında...

~ Ange Spike Russo
Ange bir Apollon kızı. O, kardeşi Crist gibi cana yakın, pozitif ama onun kadar hareketli değil. Ange babası Tanrı Apollon'dan aldığı özel yeteneği ile Güneş gibi etrafını ısıtabiliyor. Ama onun sıcaklığı özel gücünden değil gülümsemesinden kaynaklanıyor. Ange sıcakkanlı olmasının yanı sıra çok iyi bir dinleyici. Ona bütün gün bir şey anlatsanız sesini dahi çıkarmaz. Çok iyi bir arkadaş ve sırdaştır.

*Arkadaşlarım.

~ Satellite Morgan.
Satle yeni tanıştık ve o hayran olduğum Tanrıça Artemis'in avcısı. Burada çok eski olduğu belli. Çok iyi ok kullanmasının yanı sıra kılıçta da iyi. Bana iyi davranan melezlerden biri. Arkadaşlığımız gün geçtikçe daha iyi gidiyor. O çok eğlenceli ve sınır tanımaz bir avcı. Onunlayken çok eğleniyorum ve fazlasıyla koşuyorum.

~ Jacquenetta Solielle. Hera'nın manevi kızı... Çok neşeli ve sıcakkanlı biri.. Onunla iyi anlaşıyoruz. Zaman geçtikçe birbirimizi daha iyi anlayıp tanıyabileceğiz. Tam olarak karakterini çözemedim ama içten pazarlıklı biri gibi durmuyor..

~ Robert Harris.
Robyn benim üvey kardeşim. Yani Hades'in oğlu. Her ne kadar Hades beni ve kardeşlerimi sevmese de Robyn bizi seviyor. Haliyle bende onu seviyorum. İyi ve eğlenceli bir üvey kardeş. Bazen üveylik aramızdan kalkıyor ve öz kardeş gibi oluyoruz. Onunla daha iyi arkadaş olacağımıza eminim.

~ Maya Marie Collins.
May çok tatlı bir Demeter kızı. Eğer aile işlerine bakarsak May benim teyzem oluyor ama benden 2 yaş küçük. O yüzden bu aile işlerini karıştırmıyoruz. May çok sevecen ve iyi bir melez. Kılıç konusunda bir Demeter kızına göre çok iyi. Onunla ileride çok iyi arkadaş olacağımıza eminim..

-Baş Düşmanım.

~ Adrian Black.
Ah, bir Ares oğlu! Ne kadar kendini beğenmiş biri.. Jess'e de bana da kötü davranıyor. Bizi fazla hafife alıyor ama daha tam anlamıyla gücümüzü görmüş değil. Kendine dikkat et Adrian. Düşmanlarımda birinci sırayı sen aldın. Benim kötü yanıma ilk tanık olan da sen olacaksın. Seninle iş birliği yapmak zorunda kalsam bile senden nefret ediyorum.

-Baş Düşmanımın Kuyrukları.
-Rakiplerim.
-Zararsızlar.

+Hayatımın Aşkı.
+Gözümün Kaldıkları.
+Eski.

#Tanrı ve Tanrıçalar.

Not: Rp yaptıkça kurguları değiştireceğim...

En son Dryope Glauce Charon tarafından Çarş. Ara. 15, 2010 6:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 8:41 am

Bu sefer ilk ben Very Happy
Ruhum kurgumuz yine aynı dostuz.
Senin bendeki yerin: Seninle ilk tanıştığımız zaman iyi biri olduğunu anladım. Sen benim diğer yarımsın. Beni ben yapan tek kişisin. Kardeşim, dostum, sırdaşım, herşeyimsin.. Seninle sohbet etmeye ve gezmeye bayılıyorum. Genelde beraberken hep başımıza olmucak şeyler geliyo. Ama herşeyden önce seni çok seviyorum ve iyiki varsın Smile
Buna benzer şeyler yaz işte ruhum.. Smile
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 9:08 am

# Ekledim Ruhuum (:
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 5:49 pm

İkinci de benim Smile

sonunda sık olarak giren bir kardeşim oldu,
işte pek tanımadığım annemden olan kardeşim olarak ekleyebilirsin ya da nasıl istersen öyle de..,
Takrar hoşgeldin aramıza
http://camelot.hareketforum.org/
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 2:24 am

3. ben pek tanışamadık ama ben crist hadi kampı dağıtalım Smile ekle beni Smile
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 2:34 am

Dry umarım Dry demem sorun olmaz Smile Ben Afrodit kızı AnnaLynne bana Anna dersen sevinirim Smile Umarım iyi anlaşırız ve bence anlaşacağız Smile
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 3:37 am

Eklendiniz kızlar (:
Sizlerde beni Lejantlarınıza eklerseniz çok sevinirim Smile
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 4:02 am

Merhaba Glau,ben Satellite Morgan;kime sorsan gösterir Very Happy
Artık ekleniriz;kurgu arkadaş Smile
http://www.platis.forummum.net
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 4:43 am

Hayatım benide ekleyebilirsin. İstersen rp yapabiliriz. Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 6:04 am

Merhaba!
Lejantın da,ünlün de çok tatlı Very Happy
beni de dostlara eklersen sevinirim. Very Happy

Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 4:03 am

# Eklendiniz kızlar (:

# Serena ben her daim rp'ye açığım. İstediğin zaman rp yapabiliriz.

# Teşekkür ederim Ann. Smile
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:09 pm

Merhaba Dryope Smile Beni de lejantına eklersen sevinirim, istersen rp de yapabiliriz Smile

Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 10:35 am

# Ekledim Lucy (:
# Kesinlikle seninle bir Rp yapmalıyız..
# Hem kılıç eğitimi Rpsi hemde başka bir Rp (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 10:40 am

bendeki kurguna göre bsyler Smile

Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 10:41 am

# Sende ekli miyim ki? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 10:42 am

Evet, yanlıs hatırlamıyorsam.. Ki yanlıs hatırlamam ben Very Happy
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 10:44 am

# Evet ben yanlış hatırlıyorum. Very Happy
# Kusura bakma Very Happy - Hatta ben başvuru yapmışım. Very Happy -
# Ekliyorum şimdi.
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 8:48 am

Dost?
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 3:51 am

Şimdilik arkadaşlara ekliyorum..
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:54 am

İade-i ziyaret üvey kardeş. Smile
Güzel lejant. ^^
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 3:03 am

Teşekkür ederim üvey kardeş (:
Şimdi ekliyorum (:
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:36 am

Beni de ekle Dry Very Happy
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:04 am

Ekledim Ange (:
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:22 am

Beni de ekle yeğen!
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:29 am

Ekledim May (:
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 2:18 am

Üvey kardeşim, beni unutma Smile

Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: # Dryope Glauce Charon.   # Dryope Glauce Charon. Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:47 am

Ekledim üvey kardeş. Seni hiç unutur muyum.? Smile

# Not: Bu arada bazı kurgular yenilendi..

# Dryope Glauce Charon.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dryope Glauce Charon..
» Dryope Glauce Charon..
» Dryope Glauce ve Rplerii :D