Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arry arıyor *-*

+3
Crystal Black
Samwise Gamgee
Aredhel Clementé
7 posters
YazarMesaj
Aredhel Clementé
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Aredhel Clementé

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:57 am

#Evvet, başlıyoruz. Kısaca özetlemek gerekirse şimdi, bu Aredhel biraz manevi annesine benziyor, biraz da benzemiyor. Babası Boreas ama onu hiç mi hiç benzemiyor. Garip bir kız yani. En baskın özellikleri inatçılık, sevimlilik ve biraz da hayalperestlik. Kızın aklı havada sürekli, gerçek dünyayla pek ilgilenmez yani. Sürekli aklından bir şeyler geçer, aslında çok çalışkan bir kızdır o. Yalnız bu dalgınlığı yüzünden bütün kampın alay konusu olmaktadır diyebiliriz. Fransız kökenlidir ve çok nazik ve asil davranışları vardır. İnsanlara kendini sevdirme gibi bir özelliği de mevcuttur, çoğu kişi onun farklı olmasını anlayamasa da onunla konuşmak, sadece onun etraflarında olmak bile insanı mutlu eder, düşünün. Kız çikolata gibi maşallah. Onunla düşman olmanız için çok çok çok kötü olmanız gerekir, gidip Titan olsa iyidir bu kızla düşman olanlar. Öyle yani. Eh, bir de şey var, herkes arkadaşıdır da, dost olarak çok seçicidir, onun kadar "farklı" olanları seçer çoğunlukla. Onun dışında, kurgusunu profilinde bulabilirsiniz arkidişler.
Öhöm şimdi aradıklarım.

Sevgili~
Öhöm, klasik işte.

Hoşlananlar, onun hoşlandığı falan~
Öyle yani.
Maximillan J. Trully: Eh, hakkını yememek lazım, hoş çocuk. Ama böyle ciddi bir şeyler düşünmüyorum aramızda. Sadece gözüm çarpınca ona tekrar bakıyorum o kadar.

En iyi dost~
Başlık her şeyi açıklar ki.
#Cameron Kirabo Ihejirika: Bir tanedir o, candır, aşktır.

Dostlar~
Birkaç tane dost
#Antia S. de Luca: Nemesis kızlarını hep sevmişimdir, sadece biraz sert olduklarını düşünmüşümdür. Ama Anita'nın sertliğinin arkasında yumuşak bir kalbi var. Bu yüzden benim arkadaşım.
#Elyssa Rhea Least: Çok tatlı bir Afrodit kızı o. Severim onu yani, ihihih.

Arkadaş~
Sayısız arkadaş.
#Samwise Gamgee: Kampta daha yeniyim, o da ilk arkadaşlarımdan.
#Alexandra Galibina: Bir küçük tanrıça olmasına rağmen bana iyi davranıyor, arkadaşlığımız ben Olimpos'ta kaldığım zamana bile dayanıyor. Evcilik falan oynardık, eheh.
Cassandra Masen: Cassandra pek de hazetmediğim Thanatos'un kızı. Ölüm'ün neresinden hoşlanır ki insan! Ama bunun dışında iyi bir insan. Çok çok içinde. Her ne kadar farklı olsak da, bizi arkadaş yapan farklılıklarımız oluyor.

Arada Sırada Sohbet Ettikleri~
Ama yine de böyle arkadaş gibi sevecek onları Arry.

Nötr~
Nötr işte.
#Alexa Mai DeLorré: Bir avcı. Pek bir konuşmuşluğumuz yok, kampa çok gelmiyorlar zaten.
#Richard Jaden Russell:Öyle çok gördüğüm birisi değil yine. Herakles'in savaşçısıymış, bütün kamp onları konuşuyor. Ama ben savaşa meraklı değilim, o yüzden pek ilgimi çekmiyor.
Pacely Wandorf: Bir avcı daha. Aslında kader arkadaşıyız, o da benim gibi çok çok önce doğmuş ve sonra da "donmuş". Ama buna rağmen pek sosyal değil gibi, arkadaş olma girişimlerimi yanıtsız bıraktı.

Sevmemek~
Hani böyle, karakterleri gereği birbirlerinden uzak duracaklar, yok aralarında çok bir sorun yok. İki-üç tane sadece.
#Adyali Beckett: Zeus kızı. Fazla yakın değiliz, kafamız pek uyuşmuyor sanki. Bir de Hera'dan pek hoşlanmıyor -ki bu normal- bu da bizi daha da uzak yapıyor.
Katherine M. von Dorff: Poseidon kızı Katherine. Onu pek tanımıyorum ama kız biraz burnu havada gibi. Biraz de yumuşatılmış hali yani! Üç Büyükler'den birinin kızı diye yenileri bu kadar da ezmesi gerekmiyor ki canım!

Düşman~
Bildiğiniz düşman. Ne nötr, ne kanlı bıçaklı. En fazla 2 kişi alacağım buraya.
Marcus L. Stanislaus: Zeus oğlu Marcus, kardeşi gibi pek hoşlanmadıklarımdan. Ama bunun dışında benimle dalga geçiyor ki, bu onu düşmanım yapıyor.

Kanlı Bıçaklı Düşman~
Tek kişi. Kırmızı alarm, kırmızı alarm! Varoluşlarından bile nefret edecekler birbirlerinin. O kadar kötü yani. En kötü durumda birilerini alabilirim buraya

Özel Kurgu~
Evvit, özel kurgulara bayılırım, biraz kendinizi kasın, hayal gücünüzü kullanın, tatlı tatlı özel kurgularımız olsun.

En son Aredhel Clementé tarafından Salı Ağus. 02, 2011 10:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Samwise Gamgee
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Samwise Gamgee

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:02 am

Sevgili'ye ne dersin? Very Happy
Aredhel Clementé
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Aredhel Clementé

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:05 am

Ben şimdilik sevgili aramıyordum, malum daha yeni açtım karakteri, biraz bekar takılmayı planlıyorum. Ama arkadaş olabiliriz.
Samwise Gamgee
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Samwise Gamgee

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:07 am

Hehe peki, diğer türlü olsa, daha zevkli olabilirdi. Neyse, karar senin Wink
Crystal Black
Kahin
Kahin
Crystal Black

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:08 am

Arry,ben Anita oluyore Very Happy
Anita'ya geçince seni yakın arkadaş yapacağum Very Happy
sen de eklersin (=
Aredhel Clementé
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Aredhel Clementé

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:24 am

Anita'yı ekliyim o zaman dostlara. Sam'i de arkadaşlara.
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:30 am

Elyssa'yı en iyi dostlarında görmek isterim. - Elyssa Rhea Least
Alexandra'da arkideşin olsun aşkitom. - Alexandra Galibina.
EVET ÖPTÜMS EKLERSİN. K5
Aredhel Clementé
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Aredhel Clementé

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:31 am

Ekliyorum Aslo <3
Maximillian J. Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Maximillian J. Trully

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:45 am

Öhöm şimdi Richard A. Russell, Marcus L. Stanislaus, bir de bu Maximillian var. İstediğinin büyüsüne kapılabilirsin yaağni.Cool Marcus ile de düşman olabilirsin istersen. Havalıdır, artisttir, çoğu kişiye karşı soğuktur falan. Diğerleriyle de ilk şıkkı istemezsen, dost ol. Dost canlısıdır Marcus dışındakiler asdfgh. lol!
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:50 am

Pace nötr olsun. Kate sevmedikleri, Cass de dost veya arkadaş. Smile
Aredhel Clementé
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Aredhel Clementé

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:25 am

Eklendiniz *-*
Lieselotte Qwin
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Lieselotte Qwin

Arry arıyor *-* Empty
MesajKonu: Geri: Arry arıyor *-*   Arry arıyor *-* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:36 am

Ben de eklenmek isterim ikiiz. Smile

Arry arıyor *-*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nyl de arıyor...
» Lia'da arıyor..
» Arc Arıyor :)
» Ell'de arıyor ^^
» Hooo Arıyor :D