Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adriana Arıyor ^^

+2
Maggie Gladhell
Afrodit
6 posters
YazarMesaj
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 7:55 am

¨Adriana Valentino¨

Adriana Arıyor ^^ C341596c

12 Haziran 1993 tarihinde İtalya'nın moda öncüsü ve zengin bir bölgesi olan Milano'da doğdu. 5 yaşına geldiğinde İtalya'nın başkenti olan Roma'ya taşındılar. Adriana İtalya'nın görkemli ve sanat dolu hayatında iyi bir yer edindi. Babası, sayılı zenginlerden biri. Dünyaya adını duyurmuş bir marka olan Valentino'nun kurucusu. Böylece Adriana küçüklüğünden beri modayla büyüyüp, oldukça zengin ve ihtişamlı bir hayat sürdü. Adriana, babasına çok düşkündü bu yüzden onun adını hep taşımak için soyadını değiştirdi. Babasının soyadı yerine, adını aldı. Bu şekilde babasının adı kendi adı anıldıkça hatırlanacaktı. Adriana liseyi 3. sınıfta terk ederek modaya tam olarak atıldı. Daha öncesinde babasının markasında işi öğreniyordu ancak bunun yeterli olmadığını düşündü. Liseyi terk ettiğinde çeşitli markaların atölyesinde çalıştı, ilginç tasarımlarını İtalyan modacılarına tanıttı. Moda okumadan, sadece kendi yeteneğiyle ilerledi Adriana. 20'li yaşlarına geldiğinde babasının markası Valentino'ya tasarımlar yapıyordu, aynı zamanda mankenliğe de başlamıştı. Ancak, o zamanlar herkesten farklı olduğunu henüz bilmiyordu... Daha fazlası için lejanta bakın.

Çocukluk Arkadaşı
Küçüklüğünden beri onunla olan sayılı kişiler.

En Yakın Dost
Sırdaşı ve arasından su sızmayan kişiler.
-Adreanna B. von Dorff
-Mirabella LaPiere

Suç Ortağı
En çılgın anılarının olduğu, maceralara atıldığı kişiler.

Arkadaş
Her ne kadar onlarla iyi geçinse de, çok şey paylaşmadığı kişiler.
-Joanna Oldwin
-Leo von Dorff

Göz Aşinalığı
Arasında hiç birşey geçmemiş, sadece ismini bildiği kişiler. Onlara karşı nötr.

Düşman
Kolay kolay herkesle düşman olmaz, eğer olduysa sağlam bir nedeni vardır.
-Maggie Gladhell

En son Adriana Valentino tarafından Cuma Tem. 22, 2011 1:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 8:14 am

Mirabella LaPiere Köken olarka Bourbon Hanedanlığınına dayanıyor. ransa tahtıın varisi. Soyundan ötürü kızımız kibirli ve biraz narsist biridir. Çok dostu olduğu söylenemez ama değer verdiklerine farklı davranır.
Joanna Oldwin; geçmişte yaptıklarından ötürü şu an cezasını çeken bir küçük Tanrıça. Fakat kimse onun küçük Tanrıça olduğunu bilmiyor. Yaşıtlarına göre oldukça bilmiş biri -ki geçmiş hayatında ki anıalrından sağlanıyor bu- bundan ötürü iyi de anlaşabilirsin kötü de.
Maggie Gladhell; Bu kızımız kaçakçıdır. Mitolojik yaratıkları avlayıp onları dış ülkelere satıyor. Yaptığı işten ötürü gerçek ismini gizliyor. Pek çok kişi arasında Regina olarak tanınıyor. Sadece kamptan birkaç kişi gerçek ismini bilmektedir. Ayrıca gördüğüm kadarıyla karakterin zengin. Mag aile yadigarı bir eşyanı almış olabilir. Gerçi köken olarak aynı millettensiniz. Mag'de İtalya'ndır -ki Regina /kraliçe- isminide bundan seçmiştir.

Karakterlerim hakkında daha fazla bilgi için istersen profilimden karkaterlerimin kurgularına göz atabilirsin. Geri kısadan bahsettim.
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 8:22 am

Eklendi. ^^
Drew Taylor Black
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Drew Taylor Black

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 12:12 pm

Kızkardeşiz falan yani, ona göre ekleyi ver bi yere Very Happy
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 6:20 am

Tatlım sen direk benim lejanta yaz, kardeşleri buradan almıyorum konum belli olduğu için. Smile
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 6:28 am

Eh, iyi bir yere eklersin. Tercihen en yakın, ama sen bilirsin <3 Smile
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 6:30 am

O kesinlikle benim de tercihim, ekliyorum hemen. Wink
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 6:39 am

Sen de benim ilan panoma gelsene Smile
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 1:04 am

Bu karakterimin kurgusu yenilendi ve yeni bir karakter daha açtım. İkisinin de başvurularını buradan yapabilirsiniz. ^^
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 1:11 am

Lejantına göre eklersin bir yere artık Wink
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 1:16 am

Kardeşler ayrı zaten, ama Caroline bizim kulübeye düşman. Eh, Adriana'nın en yakınlarına da düşman oluyor haliyle. Ona göre ekliyorum kardeşim. Smile
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 9:27 am

Caroline'a düşman olayım ben. Smile
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 9:29 am

Fark etmez
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 12:33 am

Kurgudan dolayı Caroline artık aramıyor, sadece Adriana için istek alıyorum şu anda. Smile
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 12:48 am

Düşman yada arkadaş
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 1:03 am

Tamamdır, ekledim. Nyks Kulübesi ile çoğunlukla aram iyi olduğu için, arkadaşlardasın. ^^
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Adriana Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Adriana Arıyor ^^   Adriana Arıyor ^^ Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 1:04 am

Anladım Smile

Adriana Arıyor ^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nyl de arıyor...
» Eduard Arıyor.
» Ell'de arıyor ^^
» Lia'da arıyor..
» Arc Arıyor :)