Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Transa Geçmek

2 posters
YazarMesaj
Troy Woodville
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Troy Woodville

Transa Geçmek Empty
MesajKonu: Transa Geçmek   Transa Geçmek Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 9:31 pm

Tam Calvin'e ona neler olduğunu anlatmaya başlamıştım ki, Elena "Siren Körfezi!" diye bağırdı. İlk önce ne dediğini anlamadım. Zaten sonra da anlayamadım. Birden ayaklarım ben emir vermeden harekete geçmişti. Çok hoş bir ses duyuyordum. Aslında hem güzel hem de garipti. Ses iki yönlü gibiydi; biri kulağımın dibinde yeni keman çalmaya başlamış birinin keman çalışı, diğeri ise rahatlatıcı bir piyano sesiydi.
Teknenin kenarına doğru gidiyordum. Düşmeme sadece iki üç metre kalmıştı. Ama umrumda değildi. Şu anda yapmak istediğim tek şey o sesin kaynağını bulmaktı. Tam o sırada bir el omzumdan tuttu ve geriye doğru düştüm. Ayağa kalkmıştım ki burnumun bir santimetre ötesinde bir cam yere doğru kapanmıştı. Kafamın içindeki sesler de kesilmişti. Ama hala o tiz ve insana işkence çektiren keman sesini biraz duyabiliyordum. Arkama döndüğümde beni çekenin Calvin olduğunu anladım.
Elena'nın 'Siren Körfezi' dediğinde neyi kastettiğini şimdi anladım. Biraz önce burnumun ucundan geçen cam da teknenin özel ses yalıtımıymış. Demek ki bu sadece bir teknede olmuyormuş.
Calvin bana baktı ve "Aynı şey bana da oldu ve beni de Elen kurtardı. Tabii biraz daha acıtmadan yapabilirdi bunu." dedi Elena'ya gözlerinin ucuyla bakarak.
Bakışlarımı Elena'ya çevirdim, "Peki sana neden bir şey olmadı?"
Elinde duran kare bir şekli gösterdi. Camdan yapılmıştı ve içinde kırmızı bir ışık parlıyordu. "Bu aleti yüksek dirençli sesleri önceden belirlemesi için yapmıştım. Dümenin yanındayken kırmızı ışık yandı ve Siren'in sesini alçak bir şekilde taklit etti. Ben de kulaklıkları taktım."
"Keşke bunu bize de söyleseydin." dedim.
"Zaman olmamıştı." diyerek gülümsedi.
Calvin onun da orada olduğunu hatırlatmak istercesine "Ee bizim ne işimiz var burada, biri düzgünce açıklayacak mı artık?" dedi.
Ben tam yeniden anlatıcaktım ki, Elena atıldı, "Önce burdan uzaklaşmamız gerekiyor." dedi ve Calvin'e gelmesini işaret etti.
Calvin dümene geçti, Elena da çantasının içini karıştırmaya başladı. Ben de dalgalara bakmaya başladım. Büyük bir dalgayla az kalsın yan yatıcaktı tekne. Hemen ayrılma kararımız en iyisi olmuştu. Tabii buralarda beş yıldızlı bir melez oteli varsa o başka.
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Transa Geçmek Empty
MesajKonu: Geri: Transa Geçmek   Transa Geçmek Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 1:44 am

Neler olduğunu anlayamıyordum. Birden kendimi boşluktan çıkmış gibi hissetmiştim. Troy ve Elen ise yanımdaydı. Troy bana tam olup biteni anlatacakken Elen “Siren Körfezi” diye bağırdı. Hemen ardından sesler duyulmaya başladı. Bu çok hoş bir sesti ve beni içine doğru çekiyordu. Sesle birlikte hayallerde görmeye başladım. Bu ses Tiffany ile düğünümüzde çalan müziğe dönüştü. Sese doğru yürümeye başlamıştım ki bir şey bana doğru sertçe çarptı ve hissettiğim acıyla kendime geldim. Elen bana şişeyle vurmuştu. Ona kızmaya fırsat bulamadan Troy’un teknenin ucuna doğru gittiğini gördüm ve hemen onu çektim. Elen de teknenin mekanizmasını indirdi. Artık ses duyulmuyordu. Tehlikeyi birazda olsa atlatmış olduğumuzdan neler olduğunu sordum. Hala hiçbir şey bilmiyordum ve anlamamıştım. Troy tekrar bana anlatmaya denediğinde Elen yine onun sözünü kesti ve buradan çıkmamız gerektiğini söyledi. Haklıydı. Tehlike tam anlamıyla geçmemişti. Dümene gittim ve tekneyi geri döndürmeye başladım. Siren Körfezinden çıkmak hiç kolay bir şey değildi. Dalgalar bayağı şiddetliydi ve karşı koymak güçtü. Tekneyi batırmamak için çok çaba harcıyordum. Elen ise çantasından bir şeyler bakıyordu. Ne baktığını gerçekten çok merak ediyordum. Hephaistos kızları çok garipti. Troy'a baktım. Sadece dalgaları izliyordu. Ona yardım etmesini söyledim. Plan kurup kurmadığıunı bilmiyordum ama buradan bir an önce çıkmalıydık. Troy yanıma geldi ve bana yardım etmeye başladı.

Transa Geçmek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Transa Geçmek