Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaramaz Çocuklar

YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Yaramaz Çocuklar Empty
MesajKonu: Yaramaz Çocuklar   Yaramaz Çocuklar Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 10:50 pm

Tarla doğru koşturmaya başladık. Çoğunlukla Afrodit çocukları vardı ama diğer klübelerden de bazı kişiler aramızda katılmıştı. Kocaman tarlada koşturmaya ekinleri karıştırmaya başladık. Tarla o kadar güzeldi ki sanki bambaşka bir dünyadan gelmiş gibiydi. Sonunda tarlanın daha derinlerine ilerlemeye karar verik ve tarlada boylu boyunca koşmaya başladık. Ekinlere basıyorduk koşmamızın etkisi ile kırılan, yerlerde ezilen ekinlerde vardı. Ama biz dur durak bilmeden koşmaya devam ediyoruk. Ta ki karşımıza tarlanın sahipleri çıkana kadar. Bize o kadar kötü bakıyorlardı ki ne yapacağımı bilmiyordum. Birkaç çocuk gerisin geriye yeniden koşmaya başladılar ama bizim arkamızı dönüp yeniden koşacak zamanımız yoktu.
Tarla sahipleri biri yaşlıca bir kadın ve aynı derecede yaşlı bir adamdı ve ağzının oynatıyordu. Sanki ot çiğniyor gibi görünüyordu ve yüzü çok buruşuktu. Öyle böyle değil resmen adamın gözleri, ağzı burnu birbirine girmişti. Tarla sahipleri bize yaklaşmaya başladı. Bizede yavaş yavaş geriye doğru yürümeye başladık ama yaşı kadın beni kolumdan yakaldı ve kendine çekti o pis nefesini yüzüm de hissetmiştim. ''Yaramaz çocuklar!''

Katılmak isteyen varsa rp katılabilir.

Yaramaz Çocuklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp Çocuklar
» Çocuklar!Size bir duyurum var!
» Toplanın Çocuklar, Babanız Geldi!