Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Marketteyim

YazarMesaj
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Marketteyim Empty
MesajKonu: Marketteyim   Marketteyim Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 6:47 pm

Buraya gelirken saç jolemi,şapkamı,güneş gözlüğünü unuttuğuma inanamıyordum.Yanımda 215 dolar vardı ve bunlar kesinlikle yeterdi.Dranhmilerden 101 tane vardı.Markete doğru yola koyuldum.Tanıdığım tanımadığım herkese selam verdim.En sonda markete vardım ve kasiyere."Burada saç jolesi,güneş gözlüğü ve bana uygun şapkalar varmı ? " Adam ileriyi işaret etti.Gittim ve güneş gözlüğü çeşitinin çok olduğunu ordan bile fark ettim.Kendime uygun turuncu camlı olanı seçtim.İleridede şapkalar vardı.Oraya doğru gittim ve Nick Jonas'ın şapkasına benzer bir şapka vardı.Hemen aldım.Sıra geldi en çok sevdiğim eşyaya.Saç jolesi.İleride sadece 3 çeşit vardı.Benim kullandığım yoktu.Arkalarını okuyarak aldım birini.Kasaya geldim ve kasadaki adama "Bunların hepsi ne kadar ? " diye sordum.Sonra dolarlarımı çıkartım ve adam bana şöyle dedi."Burada dolar geçmez.Burada dranhmiler geçer.Bunların hepsi 15 dranhmi eder " dedi.Adamı resmen soyuyorlardı.Zaten elimde kısıtlı miktarda vardı.Kendimi tutamadım ve adama "Oha! Resmen adamı soyuyorsunuz " dedim.Kasadika adam bir gülücük ile"İşine gelirse" dedi.Bende mecburdum ve 15 dranhmiyi verdim.Sonrada sinirli bir şekilde dışarı çıktım.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/

Marketteyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Marketteyim