Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Linda.

2 posters
YazarMesaj
Linda Winchester
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu

Linda. Empty
MesajKonu: Linda.   Linda. Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 10:23 am

Sabah güneşinin ilk ışıklarıyla uyandım.Gece perdeyi bile bile açık bırakıyordum,sabah olduğunda ilk güneş ışıklarını hissetmek için.Yatağımdan kalktım.Banyoyagittim ve yüzümü yıkadım.Amcamın yani beni hayata bağlayan o insanın yanına gitim.Yine o enfes kahvaltılarından birini hazırlamıştı benim için.Hayatımdaki tek güzel şey amcam diye düşünüyorum.Annem ve babam trafik kazasında öldüğü için (yani amcam böyle söylüyordu.) beni bebekliğimden beri amcam büyüttü.
Kahvaltımı yaptım ve odama çıktım.Giyindim ve çantamı hazırladım.Amcamın yanına gidip yanağına bir öpücük kondurdum.Dışarı çıkıp beni işkence evime yani okuluma götürecek olan servisi bekledim.Nedendir bilmem ama okulu oldum olası sevmemişimdir.Servisi beklerken mp3 ümü çantamdan çıkardım ve en sevdiğim şarkıyı dinlemeye başladım.Sonunda servis geldi.Servise bindim ve en yakın arkadaşım olan Kristen ' ın yanına oturdum.Kristen 1. sınıftan beri tanıdığım en iyi insandı.
Kristen bana yıl sonu balosunda ne giyeceğinden bahsediyordu.Bende dinliyormuş gibi yapıyor,arada bir Hm güzel falan diyordum.Okula vardık ve ben ilk olarak dolabımın yanına gittim . Açtım ve içinden felsefe kitaplarımı aldım .En sevmediğim dersti felsefe.
Okul bitti ve evlere dağıldık.Bugün eve servisle dönmeyi istemiyordum. Bu yüzden şöföre gelmiyeceğimi söyledim ve yürümeye başladım.Arkadan biri 'Linda Linda ' diye bağırıyordu.Dönüp baktığımda bağıranın Kristen olduğunu gördüm. Kristen ' ın yanıma gelmesini bekledim. Bana iştahlı bir şekilde yeni erkek arkadaşından bahsetmeye başladı. Kristen !a göre o çok kibar akıllı ve yakışıklı bir insanmış. Onu merak etmiştim.Kristen baloya geleceğini ve benimle onu tanıştırmak istediğini söyledi.Bende kabul ettim. Aslında baloya gitmek istemiyordum ama Kristen ' ı kıramazdım.
Eve vardım ve Kristenla vedalaştım.Eve girdiğimde amcamı ağlarken gördüm.Hemen yanına gidip neler olduğunu sordum ve amcam birden bana sarıldı ve 'Ah Linda neredeydin ? Yarım saat geciktin başına birşey geldiğini sandım ' dedi . Bende bugün yürüyerek okuldan dönmek istediğim için geciktiğimi söyledim ve amcam derin bir oh çekti. Amcam son bir kaç haftadır çok garip davranıyordu.Sanki başım dertteymiş ve beni korumaya çalışıyormuş gibi.
Ödevlerimi bitirdim ve amacamaiyi geceler diledikten sonra odama gittim.Yatağıma uzanalı bir saat olmuştu ama uyuyamamıştım. Amcam ise kim bilir kaçıncı uykusundaydı. Birden odamın penceresi açıldı ve içeri siyah bir kuzgun girdi ve beni kolumdan tuttu. Ötmeye başladı.Bense korkudan ne yapacağımı bilmiyordum ve çığlık attım.Ama sesim hiç çıkmıyordu.Yardım isteyemiyordum. Ani bir hareketle kolumu kuzgunun pençesinden kurtardım ve babamın bana bırakmış olduğu yay ve oku yatağımın altından aldım . Kuzguna oku fırlattım ve kuzgun can çekişerek öldü. Ağlamaya başladım. Neler olduğunu öğrenmek istiyordum.Hemen amcamın odasına gittim ve onu uyandırdım. Ona herşeyi anlattım. Bana artık herşeyi öğrenmemin zamanının geldiğini söyledi ve ardından şöyle dedi : Sen bir melezsin.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Linda. Empty
MesajKonu: Geri: Linda.   Linda. Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 2:21 pm

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Linda.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics