Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Umarım İyi Anlaşırız

+2
Mirabella LaPiere
Katnis Roselie Graham
6 posters
YazarMesaj
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

Umarım İyi Anlaşırız Empty
MesajKonu: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 7:32 am

Merhaba! Ben Yaren biraz Trabzonlu biraz Ankaralı biraz Ordulu biraz İstanbullu biraz Adanalıyım... Daha nasıl anlatsam bilemedim çünkü bizim aile kollara ayrılıp her taraftan biraz almış. 11 yaşındayım. Kitap okumaya ve resim çizmeye bayılıyorum (Belki buraya da birkaç tane ekleyebilirim Very Happy ). Çevremdekiler oyunculuğumun da iyi olduğunu, bu yüzden tiyatro kursuna başlamam gerektiğini söylüyorlar. Ben de açıkçası gitmek istiyorum. Mitoloji tutkunu olduğumda baya küçüktüm. Ders kitaplarımın sayfaları resim ve süslü yazılmış mitoloji (Hangisi olduğu fark etmez. Mısır mitleri, yunan mitleri vs.) tanrı(ça) isimleriyle dolu. İyi ki öğretmen kitaplarımızı kontrol etmiyor. Yüzmek ve basketbol oynamak en büyük hobilerimden. Ayrıca piyano kursuna başlamayı da istiyorum. Müzik dinlemeye bayılıyorum. Bilimsel konularda (Beyin, elektromanyetizm) lise düzeyinde filanım sanırım. Baya meraklıyım bu konulara. Neyse, asıl konuya dönersek bisiklet binmek ve yürüyüş gibi şeyleri sıklıkla olmasa da yapıyorum. İngilizcede sınıfım düzeyindeyim fakat İspanyolca ve İtalyanca'ya kafamı feci bir şekilde takmış durumdayım. Her ne kadar eğitimini almamış olsam da birkaç kelime filan biliyorum. Ayrıca kugulamak da hoşuma gidiyor. Sık sık hikaye ve ya kompozisyonlar yazıyorum. Bazen Çılgın Profesör" olarak tanımlanıyorum ki bu gerçekten sinirimi bozuyor. Utangaçım biraz o yüzden kendimden daha fazla bahsedemeyeceğim sanırım. Zaten sussam iyi olacak çünkü devam edersem bir daha duramayacağımı hissediyorum... Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin Very Happy
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 8:31 am

İlkten tanıdığım Yaren'mi diyecek oldum ama sanırım değilsin. =D Hoşgeldin ayrıca, bende Büşra. -Biraz konuşkan olabilirim, madur gör ne bileyim her yazdığın konu hakkında bir görüş belirtmeyi severim. Very Happy Gerçi çevrem burçlara yöneltir bu huyumu ama bence boş iş. *-* Ne yani insan ikizler diye çok geveze olacak diye bir kaide yok.- Mitoloji güzeldir yahu, gerçi ben en çok Mısır mitolojisini seviyorum. Hiyeroglifler ve piramitlerin ilgimi çektiği için ilgi duyduğum söylenebilinir aslında. Gerçekten o mumyalama işlemi çok ilginç. Shocked Neyse kaptıramayım kendimi. Müzik severim, ama çalamam. Ondan kendimi resme adamış biriyimdir. Her ne kadar pek iyi olmasam da, fakat senin yapıtlarını görmeyi gerçekten çok isterim. Bence koymalısın. Very Happy + Hikaye kurgulamak ve senaryo yazmak güzeldir, insan kendisini ayrı bir dünyada hissediyor, evet. Zaten rpgnin amacı bir bakıma bu diye düşünüyorum. Dil konusuna gelecek olursam İtalyanca'ya bende epey bir ilgi duyuyorum. Aslında Nutella'nın ana vatanı olmasından ötürü. Razz Bir gün İtalya'ya tek nutella almak için gideceğim, evet. <3 Vede keşke devamını getirseydin yazını yahu. Cidden öyle uzun yazıları okumayı severim. Very Happy
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 8:53 am

Getirmek isterdim bende ama halamın nişanı vardı geç kalıyorduk. Hem de yazdığım gibi ungacımdır. Ben de mumyalama işlemini çok ilginç buluyorum. Mısırlılar'ın firavunlarını mumyalarken yaptıkları ritüeller filan... İlginç geliyor bunlar. Ben de resimde pek iyi olduğumu sanmıyorum ama çevremdekiler resimlerimin güzel olduğunu söylüyorlar. Ben de uzun yazıları okumayı severim sanırım kitap okuma alışkanlığım yüzünden. Kısacası ben de, ben de, ben de... Bu arada ilk tanıdığın Yaren kimdi?
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 8:59 am

Sende benim gibisin. İstanbul,İzmir,Yunanistan,Alman,Ermeni karışımı var bende de Very Happy Çok garip bir his. Birisi sorduğunda nerelisin diye durup kalıyorum ama çoğunlukta İstanbul kanı gezdiği için damarlarımda İstanbulllıyum diyorum. Very Happy 11 yaşındasın ve bu kadar çok hobin /ilgilendiğin alanın var. Seninle ile gurur duyuyorum. Birisiii Resim mii dedi? Ben bir kaç resim koydum istersen bakabilirsin. Resim koymanı istiyorum hemenn! Hadii,koşş,koooş! Merak ettim şimdi Smile Müzik ile aran iyi olmasına sevindim. Kim müziği sevmez ki? Değil mi ? Very Happy Bu arada geç oldu ama Ben Elif. 15 yaşındayım. Konuşkanlık iyidir ,iyi. Bende çok konuşurum. Önemli olan ne kadar konuştuğun değil mantıklı konuşup,konuşmadığındır Smile Bak felsefede yaptım arada. Razz Uzuuuuuuuuun lafın kısası aramıza hoşgeldin. Benim kanım sana kaynadı. Zaten resim dediğin anda bittim,bittim. Olimposlular olarak Resmi çok severiz. Dimi Büşraaaaa? Neyse iyice otamatiğe bağladım ben. Aramıza hoşgeldin. Rolling Eyes
Mirabella LaPiere
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 9:05 am

Ehehe ama yine keyifli bir tanıtım yazısı olmuş açıkçası. Very Happy + o utangaçlık denen şey bende de var nedense ya. Tanımadığım ortamda boş boş duruyorum, heyoo takan yok mu beni falan demek istiyorum olmuyor. Umm o Yaren'e gelince kısaltma olarak söyleyim reklam olmasın şimdi. WW'den bir arkadaştı. *-* + Ayırca bendeler iyidir ya ortak noktayı simgeler. =D
+ Alyssa sende İstanbul, İzmir, Yunan karışmı memlektlerdensin. Enee ne güzel. O memleket meselesi bende de var. Biri sordu mu7 İstanbul diyorum dedmee kadar soruyorlar sonra fakat. asdf En son bizim tarihçi beni Osmanlı'nın torunlarından biri yapacaktı neredeyse. *-* Ayrıca İstanbul iyidir yahu, sonuçta önemli olan nerede doğduğun ve nereli hissettiğin. Very Happy Vede sergi açalım biz ya, evet. <3
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 9:14 am

Kitap okurken de bana "Otomatiğe bağladı Yaren hiç aksatmıyor" vb. şeyler söylüyorlar gıcık oluyorum.Genelde Trabzonlu diyorum çünkü o bölgede yaşıyorum. Zaten başka bi şey desem "Hiç şuna benzemiyorsun, hiç buna benzemiyorsun." filan diyorlar. Kötü olan bir yönüm de şu başkalarının laflarına çok fazla önem veriyorum. Sad Utangaçlığımdan kaynaklanıyor sanırım. Neyse resimlere baktım süper olmuşlar Very Happy O seviyeye gelebilmem için eğitim almam gerkiyor sanırım.
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 9:17 am

SERGİ AÇALIIIIIIIIIIIIIIIIM ! cheers
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 9:23 am

Yehuuuu!!! Very Happy Yaşasın sergi!!! Very Happy Sergi açalım!!! Very Happy
Of fazla abarttım galiba Razz Özür dilerim.
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 9:49 am

Ahh,ahh. Bu ben 11 yaşımdaki halime benziyor. Ciddiyim. Razz
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 11:57 pm

Kuzenimin çektiklerini görünce keşke hep küçük kalsam diyorum
SBS falan Very Happy
Neyse bazen kendimi kaybedip yukarıdaki şekilde saçmalayabiliyorum
Bunun için önceden özür dilerim Razz
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 2:45 am

Nisa bu başlığa hiç uğramamışsın kırıldım sana Sad
Ne oldu bilsemdeki arkadaşlığımız Question
Melanie Arianna Bates
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Melanie Arianna Bates

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 2:49 am

Kusura bakma bilgisayarı kapmak zor oluyor Yaren. Bu arada sen zaten her zaman çılgınsın Very Happy
Bunu kabul ettiğini kendin söylemiştin. Şu an 10 cm uzağındayken saç baş dalmak da kolay olur. Her an dalabilirim sana Very Happy
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 4:15 am

10 cm uzağındayken mi? Nisa başına bir şey falan düşmedi değil mi Question Bu arada çılgın olduğumu hiçbirzaman inkar etmedim Twisted Evil
Katherina Zoey Night
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Katherina Zoey Night

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 2:53 am

Biraz geç oldu ama Merhaba Katnis Very Happy
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 4:48 am

Teşekkür ederim Very Happy
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:42 am

tanışma kısımlarına uzun uzun yazanlardan pek değilim kusura bakma yani Razz
hoşgeldin ilk olarak Very Happy
açıkçası aynı benim gibisin Very Happy
fakat benim en sevdiğim spor futbol Razz
ben de resim falan çiziyorum ve pek utangaç değilim Very Happy
açık sözlüyümdür bir de Very Happy ama davranışlarımda yaşıma göre olgunumdur (=
tekrardan hoşgeldiiğğnn Very Happy
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Umarım İyi Anlaşırız   Umarım İyi Anlaşırız Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:53 pm

Teşekkür ederim... Bazı özelliklerimiz dışında birbirimize benziyormuşuz Very Happy

Umarım İyi Anlaşırız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Umarım ölmden Styx nehrini bulabiliriz...