Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş

4 posters
YazarMesaj
Natalie Brianna Bates
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş Empty
MesajKonu: Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş   Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 9:55 pm

Merheba ben Nevra.Hobilerimin hepsi Nisa'yla aynı oYüzden onunkini okuyun beni tanırsınız diyeceğim Wink .Ama girdim bir kere anlat şunları derseniz alın size. Mitoloji merakım sanırım geçen sene başladı.Sınıftaki herkesten çok daha fazla mitoloji biliyorum ve çoğu bana artık sus diyor.Olsun desinler.Ben yine de mitoloji hakkında konuşmaya devam edeceğim.Her zaman dik kafalı olmuşumdur.Dil öğrenmeyi de çok severim.Resim yapmayı piyano çalmayı severim.Yüzme ve voleybol da spor alanında en sevdiğim aktivitelerdir.Şarkı söylemeyi de ayrıca severim.Ordu'da yaşıyorum.Bu da demek oluyor ki kitap alaileceğim bir yer yok.Çok sıkıcı bir hayatım var ama ben arayı kurslarla kapatıyorum.Sizlerle tanıştığıma (!) çok sevindim!Melanie'ninkinden kopyala yapıştır yaptım çünkü uğraşamam bir daha.Yorumlarınızı saklamayın lütfen Razz

En son Natalie Brianna Bates tarafından Çarş. Tem. 06, 2011 8:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş   Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 10:12 pm

Tatlım Ordu'da yaşıyorsan bile internet üzerinde güvenle alışveriş yapabileceğin yerler var. Şahsen kitapçıya gitmeye üşendiğimde internet yetişiyor bana. Smile Ama annen-babandan izin almayı unutma. Very Happy

Hmm. Ordu'ya gitmiştim bir kere. O kadar da ktü bir yer değil. Aramıza hoşgeldin. ona dedğim gibi size gcık olabilir. Sizi gidi sbs mağduru olmayanlar Very Happy Razz
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş   Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:12 am

Hoşgeldin Nevra, ben de Büşra. Nisa'nın başlığında söylediğim gibi mitoloji candır, resimde öyle. Razz Resim seven bir başkasını gördüğüm için mutlu oldum. =D Ayrıca Elif'in de söylediğini gibi internetten sipariş verebilirsin, üşengeç bir kişiliğe sahip olduğumdan genelde internet yardımıma koşuyor diyebilirim. =D
Melanie Arianna Bates
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Melanie Arianna Bates

MesajKonu: Geri: Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş   Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 12:30 am

Evet ben Natalie'nin yerine söyleyeyim.Bir keresinde kitap sipariş etmiştik ama bizim ev yerine alt komşuya gidince vaz geçtik.

Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir arşiv de benden
» Herkese Benden Merhaba
» Benden Birkaç Kare. :)
» Peki benden birkac Resim.