Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir arşiv de benden

YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Bir arşiv de benden Empty
MesajKonu: Bir arşiv de benden   Bir arşiv de benden Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 10:34 am

Geçen gün Robert yazacakları kehanet rp'si için 4. kitaptaki canavarları araştırmış, ben de derleyip buraya yazayım dedim Smile

~ Yüzleri ve vücutlarının üst kısmı çok soluk renkli gözleri kan kırmızısı, dişleri kurtlarınki gibi upuzun. sol bacakları eşek bacağı gibi, kahverengi posttan, sağ bacağı insan bacağı gibi ama pirinçten yapılmış canavarlar var, bunlara empusalar deniliyor. Kitapta hatırlarsanız Kelli ve Tammi vardı Wink

~ Dev akrepler var. Parıl parıl, safran sarısı, boyları 3 metre, pütürlü kıskaçları var, zırh misali pullu kuyrukları bulunuyor, kuyruğun ucunda boyu percy'nin kılıcı kadar uzun bir iğnesi mevcut.

~ Janus- Geçitlerin ve Seçimlerin Tanrısı (onu canavardan sayar mısınız bilmem, iki tane kafası olan küçük bir Tanrı.)

~ Kampe: belden yukarısı kadın, belden aşağısı ejderha vücutlu en az 6 metre uzunluğunda, pulları, kara pençeleri devasa, kuyruğu dikenli. bacaklarına dolanmış bir sürü yılan var. Belinde sürekli değişen hayvan yüzleri var...

~ Briares, yüz elli kimse yani hekatonkheirlerden biri.

~ Orthus: 3'lü G çiftliğini koruyan iki başlı köpek.

~ Sfenks: Bilmeceyi bulmaca oyununu soran kadın başlı aslan gövdeli yaratık.

~ Telekineler (insan, deniz aslanı ve doberman karışımı garip yaratıklar... poseidon'un 3lü yabasını yapmışlardı)

~ Acımasız hayalet kral Minos.

(Devamını az sonra ekleyeceğim...)

Bir arşiv de benden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arşiv-devam :)
» Herkese Benden Merhaba
» Benden Birkaç Kare. :)
» Peki benden birkac Resim.
» Melanie'ye kırıldım benden bahsetmemiş