Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Titan da arıyor!

+7
Seth Mason Black
Katherine M. von Dorff
Hope Temple
Thalia A. Carter
Hanna Olıvıa Temple
Eirene
Mnemosyne
11 posters
YazarMesaj
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

Bu Titan da arıyor! Empty
MesajKonu: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 3:52 am

~MNEMOSYNE~

Hakkında bilgiler;

~Gaia ve Uranüs'ün kızı olan titanlardan biridir.
~Zeus'la olan ufak bir ilişkisinden 9 kızı vardır.
~İlk savaşa katılmayan titanlardan nefret eder. Onlar da katılsaydı belki her şeyin çok daha farklı olabileceğini düşünür.
~Tanrılardan nefret etmesine rağmen çıkarları uğruna onlarla anlaşabilir. Anlayacağınız çıkarcıdır.
~Dış görünüşü çok güzeldir. İnsanları kandırmasında dış görünüşü önemli bir rol oynar.
~Kraliçe gibi giyinmekten hoşlanır. Bunun kendisini asil gösterdiğine inanır.
~Biraz(!) kibirli olduğu için savaş silahı edinmemiştir. Savaş esnasında insanların hafızasını siler genellikle, o yüzden silaha hiçbir zaman ihtiyaç duymamıştır.

Özel güç;

~İnsanların -tanrı, titan, melez farketmez- anılarını okuyabilir.
~İstediği kişinin hafızasını dilediği gibi silebilir ya da değiştirebilir.

İlişkiler;

İyi Anlaşırlar
-Phoebe

Onlara Güvenir

Çıkar İlişkisi
-Eirene

Sevmedikleri

-Artemis

Onları Sever

Onları Korur

Anlaşmalı Oldukları

Umrunda Olmayanlar
-Hanna Olivia Temple
-Jill Violet Temple
-Jule Valérie Temple
-Seth Mason Black
-Barney Awesome

Tiksindikleri
-Hope Temple

Nefret Ettikleri

Özel Kurgular:

-Thalia Adelynn Rose: Bu Afrodit melezi her ne kadar tanrıları tutuyor olsa da titanlarda aralarında bir anlaşmazlık yok. Ve ayrıca güvenilir çünkü dürüst bir yapısı var. Belki onunla bir gün anlaşma yapabiliriz. O anlaşma da kendi lehime olacaktır.
-Cassandra Masen: Bu kız bir ara tanrıça olmuştu ama sonra tekrar melez oldu ama başından kötü şeyler geçtiği için tanrılara soğudu ve aksş bşr kız oldu. Bu anıları kullanarak onu titanların tarafına geçirmeye çalışıyorum. Şimdilik her şey yolunda gidiyor.

En son Mnemosyne tarafından Cuma Haz. 10, 2011 12:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Eirene
Tanrıça
Tanrıça
Eirene

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 3:56 am

Çıkar ^^
http://scythee.tumblr.com
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 4:04 am

Anlaşmalı oldukları olsun.
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 4:14 am

Ekleniyorsun Eirene.
Hanna, anlaşmalı olmamız için anlaşma planlamamız ya da anlaşmalı olmamız lazım. Başka bir yer söyle, ekleyeyim.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 4:32 am

Planlarız o zaman. Smile
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 4:41 am

hımm sanırım beni güvendiklerine ya da iyi anlaştıklarına ekleyebilirsin Very Happy
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 4:54 am

Neden sana güveneyim ya da seveyim?
Bu arada seni de anlaşana kadar Umrumda Olmayanlara ekliyorum Hanna.
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 5:34 am

Hope Temple iyilik meleğidir. Nefret Ettikleri.
Jill Violet Temple kendi aleminde takılır. Umrunda Olmayanlar.
Jule Valérie Temple asidir, kimseyi sevmez. Düşmanı çok fazladır. Uygunsa korudukları veya sevdikleri.
http://scythee.tumblr.com
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 5:44 am

Jill'i de Jule'yi de Umrunda Olmayanlara ekledim. Hope'u de Tiksindiklerine ekledim. Sever, Korur ya da Nefret Ettiklerinde ince eleyip sık dokuyorum. Jule'de Sever'e ya da Korur'a eklenecek potansiyel göremedim. Hope'un da bana karşı çıkacağını sanmadığım için Tiksindiklerine ekledim. Nefret Ettiklerine kavgalı olduğu veya olacağını anladığı melezleri ekliyorum.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:14 am

güvenebilirsin çünkü yalan söylemem ve dürüstüm Razz tanrıları tutsam da titanların benden nefret etmesini sağlayacak bir şey yapmamışımdır Very Happy Bir tek şu Khione ile anlaşamıyoruz.O da çirkefliğinden dolayı Very Happy
sevebilirsin çünkü güvenilirim,ve titanları da severim asda Very Happy
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:18 am

Özel kurgu yapalım sana.

Şöyle olsun. Bu Afrodit melezi her ne kadar tanrıları tutuyor olsa da titanlarda aralarında bir anlaşmazlık yok. Ve ayrıca güvenilir çünkü dürüst bir yapısı var. Belki onunla bir gün anlaşma yapabiliriz. O anlaşmanın da yine kendi lehime olacaktır. Twisted Evil
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:53 am

oluur Very Happy
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:01 am

Ekledim Thay. Smile
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:02 am

Kate'i rp'yi yazabildikten sonra düşünelim derim ben. Smile
Onun dışında, Cassandra bir ara Tanrıça olmuştu ama melez olduktan sonra soğuk davranmaya başladı falan. Tanrılara karşı soğudu yani. Bu yüzden kızın ne yapacağı belli olmuyor. Bu konuda özel kurgu çıkabilir. Yani Mnemosyne, ona kötü anılarını göstererek titanların tarafına çekmeye çalışabilir. Bilmiyorum ya, istediğin şekilde düzenle.^^
Artemis, çıkar ya da nefret ettikleri olabilir.
Phoebe'nin ilanlarında dosta eklisin. Ona göre yerleştir bir yerlere.^^
http://camelot.hareketforum.org/
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:15 am

Cassandra'yla özel kurgu yapıyorum. Şöyle olacak. Bu kız bir ara tanrıça olmuştu ama sonra tekrar melez oldu ama başından kötü şeyler geçtiği için tanrılara soğudu ve aksş bşr kız oldu. Bu anıları kullanarak onu titanların tarafına geçirmeye çalışıyorum. Şimdilik her şey yolunda gidiyor.
Artemis'i Sevmediklerine ekliyorum.
Phoebe'yi de İyi Anlaşırlar'a.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:43 am

Hırsız ve tarafsızım. Umrunda olmayan biri olabilirim Very Happy
Barney Awesome
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Barney Awesome

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 10:15 pm

Benimde yerim umrunuzda olmayanlar olabilir Very Happy
Mnemosyne
Titan
Titan
Mnemosyne

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 12:22 pm

Seth, Barney eklendiniz.
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 3:20 am

Glau'yu nereye koyarsınız titanım? Biraz nefret dolu bir Persephone kızıdır kendisi... Tanrıları sever ama bazen çok sıkıcı olduklarını düşünüyor, tabii bir de adil olmadıklarını... Sanırım Glau'da kardeşi gibi yoldan çıkabilir? Ne dersiniz?
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 1:16 am

tiksindikleri olabilir Smile
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Bu Titan da arıyor!   Bu Titan da arıyor! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 1:32 am

Şimdi efenim şöyle bir liste yaptım;
Atropos; Bilindiği üzere kader Tanrıçası kendisi. Oldukça kibirlidir, herkesten üstün olduğunu düşünür. (Zeus/Babasından dahil)
Joanna Oldwin; (Nyks kızı) Yüzyıllar önce Tanrıça Tike'nin küçük Tanrıça kızıydı. Annesi gibi kentlerin kaderlerini ve refahını belirliyordu. Heyhat, gücün getirdiği tutkuyla kendisini kaptırmış birisidir. Aldığı ceza ile Tartarus'a hapsedilmiştir, Tike sayesinde kurtulmuştur. Lakin bir sonra ki yaşamını Tanrıça Nkys'in kızı olarak (bir ölümlü) yaşamaya başlamıştır. Kimse şu an onun küçük Tanrıça olduğunu bilmez. Fakat yaşıtlarına göre oldukça bilmiş birisidir. -ki bu da anılarında hala küçük Tanrıça olduğu dönemleri anımsamasından ötürüdür.-
Maggie Gladhell; (Hermes kızı) kendisi kaçakçıdır. Mitolojik yaratıkları avlayıp dış ülkere yüksek fiyatla satmaktadır. Çıkarcı bir melezdir, bunan ötürü taraf tutmaz. Çıkarına göre davranır.
Mirabella LaPiere; (Demeter kızı) Fransa tahtının varisi. Soyundna ötürü kendisini diğer herkesten üstün görür. Tanrıların tarafını tutmaktadır.
Limos; (Açlık Tanrısı / mahşerin dört atlısından üçüncü atlı. [açlık]) Kendisi Eris'in çocuğudur. Onun için taraf her daim kendisidir. Annesi gibi çıkarcı bir kişiliğe sahip anlayacağın. Sadece yapacağı işleri önemser. Nötr olabilir.

Bu Titan da arıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Titan Mnemosyne ile Rp'ler
» Titan Krios'la Rp
» Titan Alımları (Rp puanı 100)
» Titan Rhea'dan Yardım. ^^
» Titan Atlas'a Uyarı