Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!

5 posters
YazarMesaj
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Empty
MesajKonu: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 3:10 am

Evet, deli esprimizi patlattıktan sonra cevaplara geçelim. Nicole'ün kurgusunu değiştirdim. Artık karşınızda o sakin ve sinsi küçük kız yok. Artık Nic, sadece kendi kafasına eseni yapan, sabırsız, yerinde duramayan, sürekli kafasının dikine giden ama hala hırslı bir kız. Deli ve sinir bozucu olduğunu da unutmayalım. Motorlardan, arabalardan ve kavga gürültüden hoşlanır. Çok korktuğu bir şey olursa anında çığlığı basar fakat kısa sürede kontrolü eline alır. Kuralları çiğnemeye ve başını belaya sokmaya bayılır. Fevri hareket eder. Ve Ares kulübesindeki en küçük kızdır. Sadece 13 yaşında. Ama kılıç kullanmasını çok iyi bilir. Eline geçen herhangi bir silahı da kullanabilir.

Unutmayın, beni ekle işte diyeni ekleyemem. Özel kurgu şeklinde ekleyeceğim.

Ashton L. Flamé-Klasik korumacı abilerden biri işte. Korumasından rahatsız olsam da çoğu zaman bazen onun koruması işime yarıyor yahu!

Hanna Olivia Temple-Hera'nın kızlarından biri. İlk maceralarımdan birini onunla geçirdik. Sık sık kamptan kaçmaya bayılırız. Kişiliğimiz de bayağı uyuşuyor gibi. Çok iyi dostuz biz!

En son Nicole Avery Johnson tarafından Ptsi Haz. 06, 2011 11:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:44 am

Mm,Hanna'ya çok benziyorsun.
*Hanna ve Nicole bir görevde arkadaş olmuşlar ve daha ilk günden başlarını belaya sokmayı başarmışlar.Sık sık kamptan kaçarlar.Çılgınlık yapmaya bayılırlar.Yani Dost olsunlar.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 11:40 am

İyi de biz düşmandık. Görevi yaptıktan sonra ekleyeyim seni.
Ashton L. Flamé
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Ashton L. Flamé

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 6:00 pm

Kardeşler... Ash, Nicole'e karşı daha çok korumacı olsun böyle falan filan. Razz
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:46 pm

Kurgum değişti diyorsun.Neredeyse benim kurgumla aynı ondan diyorum.Düşman kalalım o zaman.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 11:12 pm

Kalmayalım ya. Öylesine demiştim düşmanız diye. Yoksa bir problemim yok dost olmamızla ilgili. Bir göreve gerçekten gidelim ama. Atıyorum su yatağı mağazasına gidebiliriz. Very Happy
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 11:14 pm

Tamam,uyar bana. Very Happy
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 11:16 pm

Pmleşip kurguyu ayarlayalım çabucak. Very Happy
Bu arad Ashton, seni ekledim.
Seni de ekliyorum Hanna söylediğin kurguyla.
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 4:51 am

Thalia : onu nasıl eklemen gerektiğini biliyorsun Very Happy bazen birbirlerine sinir olan iki yakın arki Razz

Benle nasıl bir kurgu yapabilirsin bilmiyorum.Estir kafana göre Very Happy
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 7:15 am

Thalia'yı boş bir zamanımda ekleyeceğim.
Tin için rüzgar estiremem. Çünkü kafamın içinde rüzgar yok. Razz
Ashley Everdeen
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!   Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin! Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 5:07 am

Becc ve Ash,birbirlerinden pek hoşlanamzlar.Ash,Becc'i çok ukala bulur.Sık sık laf kavgası yaparlar.

Melez Kampı aranıyor! Lütfen cevap verin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zack arıyor, cevap verin!
» Üç Melez Aranıyor...
» Lotus Kumarhanesi İçin Melez Aranıyor^^
» melez kampı
» melez kampı