Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

merhaba kardeşlerimm

+12
Leo von Dorff
Rosemarie Hathaway
Crystal Stephanie Montéz
Claire Angel Deeply
Lily Evelyn von Dorff
Lara Adams
Alexandra Bethany Daniels
A. Anna Bianca Sentius
Hope Temple
Thalia A. Carter
Ted Deeply
Drew Taylor Black
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 23, 24, 25
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 9:01 am

kardeşlerim site kapanıyormuş sizede veda etmek isterim. Sitenin kapanmasına çok üzüldüm. Ama sizle iletişimi koparmak istemiyorum. Sizi çok seviyorum. Bunu asla unutmayın.

busssrraaa_@hotmail.com eklemek isteyen eklesn.
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:10 am

evet. çok üzgünüm, gerçekten Sad
kirmizi-sarap@hotmail.com
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:17 am

Ben de çok üzgünüm. Kendinize iyi bakın kardeşlerim. Sad
Eklemek isterseniz; damlaaa_97@hotmail.com
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:25 am

ekliyorum karşim Sad
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:31 am

Sevgili Afrodit kulübesi. Şimdi birkaçınız bunun burada ne işi var diyebilir. Ama ben her şeye burada başladım ve burada size veda etmek istiyorum. Bir zamanlar deli liderinizdim sizin. SBS yüzünden pek ilgilenemeyince Claire lider oldu. İlk başta hepinize çok kızdım çünkü kulübede onca emeğim varken aniden liderliği kaybedince çok üzülmüştüm. Sonra aniden Persephone'a geçip bıraktım sizleri. Belki arkamdan sevinenler olmuştur ama olsun. Persephone'a geçip sizi bırakmış olabilir ama ben her zaman Afrodit kızı gibi hissettim kendimi falan filan. Hepinizin yeri ayrı bende. Hepinize kucaak dolusu sevgiler.

- Deliniz. (:

( isilmorgil@hotmail.com burada ulaşırsınız isterseniz.)
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 12:55 am

Bu bacınız sizi unutur mu? Unutmaz, o yüzden sizi çok sevdiğimi söylesem ne olur? Bu siteye çok alışmıştım. Hatta ben derslerimi bile aksattım bu site yüzünden. Keşke kapanmasaydı. Hepinizi çok seviyorum. Daha uzun zaman harcamak isterdim sizinle ama kader... Neyse güle güle...

[ sena-evanescence@hotmail.com veya chelseateens@hotmail.om adreslerinden bana ulaşabilirsiniz. Fakat ilk adrese daha sık giriyorum.]
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 3:01 am

Bu bacınız yine food yapar (Yapsın, ne de olsa kapanıyor site.)

Biraz zor bir şey duygularımı anlatmak. Çünkü, inanır mısınız ben bile ne hissediyorum bilmiyorum. Olumlu şeyler hissedemediğim kesin. Hani çok sevdiğiniz bir şeyi kaybettiğinizde şokuna girersiniz ve hiçbir şey hissedemezsiniz ya. İçinizde onun açtığı bir boşluk oluşur. İşte ben o durumdayım. Ne diyeceğimi bile kestiremiyorum ama bu vedayı yapmak istiyorum. Ben bu sitede o kadar güzel vakit geçirdim ki, hayatımda en güzel anları burada yaşadım denebilir. Çoğunuzla harbi kardeşlikler,arkadaşlıklar kurdum. Sadece kulübedekilerle değil sitede çoğu kişiyle. İçimden ağlamak geliyor ama ağlayamıyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Fakat şu kelimeleri demeden de bırakmam burayı. Ben bu sitede yaşamaya başladım. Yalan söylemiyorum. Alexandra Regina (Her ne kadar şimdi Bethany de olsa) Daniels gerçekten yaşıyormuş. Sadece adı farklı. Çok sevdiğim - hele ki bazılarını gerçek ailem kadar sevdiğim, bazılarını hiçbir şeyle değişemeyeceğim hayallerim kadar sevdiğim - arkadaşlarım, dostlarım kardeşlerim... Umarım asla birbirimizi unutmayız. Benim burayla ilgili o kadar çok kurgum vardı ki, hiçbirini tadamadan buranın kapanması kendimi kötü hissettiriyor bana. Bitmemiş bir işim vardı. Veda partim olmadı değil mi? O partide hepinize mektup yazacaktım fakat şansım olmadı. Biraz daha vaktim olsaydı hepinize yazacağım şeyleri partimde okurdunuz ama şimdi burada hepinize bir şeyler yazmak istiyorum.

Büşra/Claire:
Aslında biz seninle msn de de konuşuyoruz ama olun kuzum. Sen hayatımda gördüğüm en iyi liderlerden birisin. Seni hep kardeşim gibi gördüm ve de bir göreşeydik seninle. İkimizde aynı yerlere gidip geliyoruz ama görüşemiyoruz bir türlü. Neyse canım. Sen benim hep kardeşimsin unutma bunu.

Elyssa:
Seninle birbirimizi çok tanımıyoruz biliyorum ama bir gerçek var ki seni çok sevdim be! Nasıl tanımlasam bilemiyorum ama bir meyhane gezisi yapamadık seninle. Elveda meyhaneci deseydik en azından ama şimdi deriz değil mi? Very Happy Bu bacını asla unutma olur mu? Very Happy

Thalia:
Canım benim, kuzum, herşeyim. Thalia olmasa da diğer karakterinle biz ne survivorlar, ne Olimpos'lu Yeşil Çamlar, ne diziler ne yaprak dökümleri tasarlamıştık. Fakat bunu bir yaprak dökümüne benzetebiliriz değil mi? Bizimkisi 4/5 sezon sürmedi. Hatta hiç başlayamamıştık bir türlü. Olsun, kalbimdedir benim Olimpos Tv sultanım Very Happy

Hope:
Hiç tam konuşamadık seninle kuzum ya :/ Olsun seni de çok seviyorum, inan bana konuşmadan çok seviyorsam birini gerçekten sevilmeye değer biridir değil mi? Very Happy

Crystal:
Seninle de çok konuşamadık fakat söyleyeceğim bir kaç şey var sana. Konuştuğumuz süre içerisinde sana çok ısındım ve Apollon Çocuğu Kev, bizim abimiz gibidir. Çok severiz - en azından ben gıcık giderim sürekli ona, sevmez gibiyimdir- olsun! Sana söylememi ç.ok istemişti de söylemeden kapatılırsa site olmaz değil mi? Very Happy

Daisy:
İşte bir eski daha. Very Happy Çok online olmadın ama olsun, kardeşiz kı biz Very Happy Severim seni de hatta sana hediye yapmıştım ben ama sanırım ünlünü filan değiştirdin. Neyse seni çok seviyorum, unutma bunu Very Happy

Drew!:
Biz hani seninle Boston'a gidecektik!? Baksana daha kaptan çıkamadık bile! Oldu mu bu şimdi ha! Oldu mu? Razz Neyse canım, çok sevdim seni ben. Kanım hemen kaynadı sana fakat bir sorun var, konuşmalarımıza doyamadım ben.. Sad Bu arada abine de sevgi,saygı,selamlarımı iletiver canım Very Happy Unutma beni Very Happy

Isabel:
Online olduğun zamanı görmeyi çok istemiştim ama malesef! Şansımız yokmuş be bacım :/ Konuşaydık şöyle uzunundan fena mı olurdu? Wink

Liy:
Medusa'nın orayı bir devam ettiremedik be! Ne kadar da isterdim seninle güzel, uzun ve doyasıya vakit geçirmeyi. Fakat yokmuş öyle bir şansımız :/Yeğenim de olmuştu ama şimdi hepsi kurgu da kaldığına göre... Elveda diyesim geliyor ama bunu düşünmek bile boğazımda düğümlenmelere yol açıyor.

Rosemaria:
Başka bir sitede seni idolüm olarak seçmiştim. Very Happy Haya seviyorum o siteyi de ama orası da kapandı demekten kendimi alamıyorum. :/ Şans bir yerde karşılaşsak da uzun sürmüyor demek ki. :S

Alan, Aporis, Jason, Katie, Adını yazmakta ve okumakta zorlandığım Penthesilea, Ted, William:
Çok tanışmıyoruz ama adı bile yeter. Siz benim kardeşimsiniz ne de olsa. Very Happy

Benim için en özel dediklerime....

Lara:
Kuzum, canım, bitanemmm Very Happy Sensiz bir hayat düşünemiyorum.Benim için çok özelsin. İlk seninle tanışmıştım ben. O yüzden çok özelsin benim için Very Happy Unutmam hiç, plaj da da tanışmıştık seninle Very Happy Bir de şu basletbol maçları sırasında az sohbetimiz olmamıştı .D Şimdi sana veda etmek o kadar koyuyor ki bana. Ne diyeceğimi şaşırdım kuzum. Sadece seni çok ama çook sevdiğimi bil. Smile

Anna:
Biliyorsun, bir ara karakterimi öldürmeyi düşünmüştüm. Şubat aylarındaydı sanırım. Sen, eğer sen kendini öldürürsen ben kulübeden giderim demiştin. Sen yine de kulübeden gittin ama ben hala hayattayım canım. İşte bana en çok koyan bu oldu. Kulübe değiştirmen. Neyse, sen de benim en özellerimdensin, çünkü sen benim tüm dertlerimi hiç düşünmeden anlatabileceğim, güvendiğim sınırlı kişilerdensin (Claire, Thalia filan onları saymıyorum). <3 işareti yeterlidir sanırım. Very Happy

Şimdi dostlara geçsem olur değil mi* Very Happy

Amelia:
Demeter kızı olan Very Happy Çok alışmış ve sevmiştim seni Very Happy İyi geyik yapmıştık beraber. Very Happy Doyamadım ona ama olsun Very Happy Çok sevdim ben seni yaa Very Happy

Lucy:
Athena kızını çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Ayrıca ona çok da teşekkür ediyorum. O olmasa ben bu siteyi asla keşfedemezdim. Onun sayesinde bu güzel ortama katıldığım için ona olna borcumu nasıl öderim bilmiyorum ama ona çok teşekkür ediyorum Very Happy İyi ki varsın Smile

Mia:
Ares Kızı değil midir o? Very Happy Hayatımda tanıdığım en neşeli insanlardan biri Smile

Ange:
Rütbemi sana vermiştim ama şansa bak ki site kapandı kuzum. Böylece ben de sitenin son kulübe denetleyicisi oldum ama olsun Very Happy Ben seninle tırmanma duvarında yaptığımız o macerayı seviyorum Very Happy

Sat:
Sustum canım. Sana yazacaklarım kelimeler almaz. Bu sitede ilk rp mi seninle yapmıştım Very Happy Unutmam Very Happy Hala da dün gibi aklımda Very Happy

Amy:
Sat ile yaptığım ilk rp de sen de vardın Very Happy Sonra 2. rp de seninle yapmıştım Very Happy Kulübe ziyareti Smile Benim için çok değerlisin bu yüzden Very Happy

Adriana/Afrodit/Damla:
Sen de yeni olmana rağmen hayatımda en sevdiğim insanlardan birisin. Sana olan sevgimi hiçbir şey ölçemez ve seni çook seviyorum kuzum Very Happy

Kev:
İşte düşman dediğin böyle olur! Sonuç olarak en eğlenceli kavgamı seninle yaptım Very Happy Hala oyumu yeni kardeş gelirse bizi seçeceğinden yana Very Happy Sana veda etmek de zor çünkü o tatlılar harika ya. Kilo aldırıyor olsa bile seviyorum o tatlıları Very Happy

Son olarak Seth:
Şansa bak ki, o nehre düşemedin ve hafızan yerinde Very Happy İşte buna çok sevindim Very Happy Böylece ben uzaktayken beni de unutmuş olamadın, çünkü ben burada kaldım Very Happy Muhaha! Çok sevindim ya Very Happy Bunu yazdım ya sırtım yere gelmez Very Happy Unutmadan <3

İşte ben vedamı benim için en değerlilere yaptım. Kimisi bunu okuyamayacak olsa bile bunları yazmış olmaktan çok mutluyum. Bir veda bile etmeden ayrılmak kötü olurdu bence Smile
Umarım bu bacınızı unutmazsınız:D Bu bacınız sizi hep hatırlasın mı!?
İşte bu da son sözüm:

Elveda tüm sevdiklerim...
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 4:06 am

Ah sen unutulur musun Smile
Asla unutmicam seni, ayrılmicaz da. Şimdi ekliyorum msne hatta. Yapıcaz meyhanemizi. <3
Bende seni çook sevdim.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 4:10 am

Unutulmam değil mi? Very Happy Biliyorum, bu imkansız Razz
Ekle kuzum ekle Very Happy Ne zarar gelir ki? Very Happy Yapacaksak meyhaneyi olur Very Happy Artek Elveda yerine Doldur meyhaneci deriz Very Happy
İşte bu ayrılmayacağımızı bilmek benim çok hoşuma gitti.

Nedense kendimi, Hogwarts'ın kapanacağı zamanda arkadaşlarımla vedalaşırmış gibi hissediyorum. Çok değişik. Very Happy
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 5:19 am

Aynı şekilde. Çaresiz, özlemli birisi gibi.
Site kapandı ya şimdi, Elyssa'yı ölmüş gibi hissediyorum.
Kendimden bir parça eksilmiş gibi.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 6:57 pm

bende kısa kısa Alex gibi herkese bir şey yazmak istiyorum. Ama sadece kardeşlerime. Çünkü olimposa yazarsam sığmaz buraya Very Happy

Öncelikle sizin son lideriniz oldum. Liderliği elimden geldiği kadarıyla düzgün bir şekilde yapmaya çalıştım. Ne kadar iyi yaptığım tartışılır. Benim liderliğimi sevenler gibi sevmeyenler de olabilir. Doğaldır. Burada sizinle ilk liderliğimi oldum. Bunun için eksikliklerim muhakkak olmuştur. Bunun için hepinizden özür dilerim. Diğer liderler Lara ve Anna çok iyi bir lider olduklarına eminim. Ben buraya geldiğimde Anna liderdi. Anna çok iyi bir liderdi. Lara'nın lider olduğu zaman yoktum malesef. Ama onun da ne kadar iyi bir lider olduğunu biliyorum. I love you

Bitenem;
Ceyda, Lara sen benim anıştığım, konuştuğum ilk kardeşimsin. Sana hiç çeknmeden güvenerek her şeyimi anlattım. Zor zamanımda her zaman yanımda olduğunu hissettirdin. Senle bir sürü anımız oldu Very Happy Msn de de konuşacağız seninle. Ama şunu bilmeni istiyorum ki sen benim en değerli kardeşimsin. Her zaman yanımda olduğun için teşekkürler I love you

En değerlilerim;
Sena, Sanada hiç çekinmeden her şeyimi anlattım, derdimi paylaştım. Sende beni sıkılmadan dinledin. Seninle bir sürü şey yaptık. Garip garip konuştuk, Hayat Bilgisi'ni izledik Very Happy Beni de kendi konuşmana benzettirdin. Very Happy Evet senle bir türlü buluşamadık. Ama aklımda benden site kapansada kurtulamayacaksın. Msn de konuşmaya devam edceğiz sonrada bir gün kararlaştırıp buluşacağız. Very Happy Sanada her şey için teşekkürler I love you

Görkemmm; Seninle tanıştığıma ne kadar memnunum anlatamam. Bizim kulübemize geçtiğinde çok sevinmiştim. iyiki de geldin. Seni bizim kardeşimiz olmadan çncede tanıyordum. Bir sürü maceraya çıktık. Bir sürü güzel şey paylaştık. Sana anlattım,dinledin. Sen bana anlattın dinledim. Benim için çok iyi bir dost oldun. Msnden konuşmaya devvam edebileceğimiz için çok seviniyorum Very Happy Her şey için teşekkürler I love you

Damla; Damla senle siteden çok msnde sohbet etmişliğimiz vardır. Sen sonradan gelmene rağmen bende büyük bir yer edindin. Beni dinledin, bana anlattın. Sende benim en değer verdiğim kardeşlerimden biri oldun. Msn den iletişimi kesmicez. Hala sen bana, ben sana anlatacağımız şeyler var Very Happy Her şey için teşekkürler I love you

İdil; Canım sen muhteşem biri oldun her zaman. Senle msnden daha hiç sohbet edemesekte artık edebileceğiz en azından. Benim hep yanımda oldun. Bir sürü şey yaptık senle. Bir sürü yapmak istediğim şeylerde vardı ama malesef hepsi yarıda kaldı. Çok iyi bir kardeş, dost oldun her zaman benim için. Yaptıkların için teşekkürler I love you

Işıl; En çok bizi terkedip kulübeni değiştirmene bozulmuştum. Bunun sebebini biliyorum. Ya da sadece tahmin ediyorum. Ama bunun için çok üzgünüm. Burada güzel bir sürü şey yapabilirdik. Sana lider ben olduğumda ilk söyleddiğim şeyi hatırlıyor musun? "İstediğin an liderliği bırakabilirim." demiştim. Keşke başka kulübeye geçeceğine bana mesaj atsaydın. O zaman bunların hiç biri yaşanmış olmazdı. Tabi eğer sebebi buysa. Değilse bile de keşke bir mesaj atıp haber verseydin. Bir gün siteye girdiğimde seni kardeşim olarak görmeyi yaşatmasaydın. Daha önceden haberimiz olsaydı. Ama tabi bu senin tercihin. Her şeye rağmen ben seni kardeşim bildim. Seni sevdim. Sevmeye de devam edeceğim. Bu kulübede olduğum sürece bana destek çıktın hep. Yanımda oldun. Seni kardeşim gibi hissettim. İyiki seninle de tanışmışız. Her şey için teşekkürler I love you

Arthur; Seni hep abim saydım, sevdim. İyiki bu siteye gelmişssin. Bana her zaman çok iyi bir abilik yaptın. Bu kulübeden gidip küçük tanrı olduğunda üzülmüştüm. Ama ordada bizi bırakmadın. Sohbet etmeye devam ettin. İyiki varsın. İyiki abimsin. Her zaman abim olarak kalacaksın. En değerlilerimdensin. Her şey için teşekkürler I love you

Değerlilerim,
Daisy Ivana, kulübeye geleli uzun zaman oldu. Seninle başta konuşurduk ama sonra bir şeyler oldu ve konuşamadık. Sohbetede hiç gelmez oldun. Seni daha yakından tanımayı çok isterdim. Hala da isterim. Çok iyi kardeş oldun benim için. Başlarda yaptığımız muhabbeti hiçbir şeye değişmem. Her şey için teşekkürler.

Aslısu, seninle burada tanıştık. Daha sonra msne geçtik. Msnden konuşmaya devam edeceğimizden hiç şüphem yok. Gerçektende benim için çok değerlisin. Seni tanıdığıma çok memnunum. İyiki kardeşim olmuşsun. Seninle daha hiç maceraya çıkamadık ama olsun. Sonuçta kardeşimsin Very Happy Her şey için teşekkürler I love you

Zeynep(Hoppy), Seninlede başta ne güzel sohbet ederdik. Ama sonraları azaldı. Hatta bi ara hiç konuşmamaya başladık. Ama seni tanıdığım için mutluyum. İyiki bizimle olmuşsun. Yaptığın yardımlarını hiç unutmayacağım. Her şey için teşekkürler.

Damlaaa(Lilyyy), Benim için çok değerli olduğunu hiç unutma. Seninle güzel bir sürü macera yaşadık. Bana her konuda yardımcı oldun. Güzel güzel sohbetler ettik. Kardeşim olduğun için çok mutluyum. Her şey için teşekkürler I love you

Busee, Biizim bücürümüz Razz Seninle az sohbet etmedik ya. Very Happy İyiki varsın. İyiki bizim kardeşimizsin. Maceralara hiç çıkamasakta benim yanımda oldun. Destek çıktın. Her şey için teşekkürler I love you

Damlaa(Marie), Hatırlıyor musun Marie ismini sana ben koymuştum Very Happy Bir sürü güzel şey paylaştık senle. Bir sürü şey yaptık. Daha da yapacaktık. Benim kardeşim olduğun için çok teşekkürler. İyi ki varsın I love you

Bella (Crystal), Seninlede bir sürü sohbet ettiğimiz oldu. Güzel güze şeyler paylaştık. Sonradan iletişimiiz kesildi ve konuşamadık. Ama o sohbet ettiğimiz sıralarçok güzeldi. İyiki bu kulübeye gelmişsin. Her şey için teşekkürler.

Kadri (Ted), Seninle bu kulübeye gelmeden önce tanıştık. Sonra kardeşimiz oldun. Her ne kadar temizliğe yazacağım diyip yazmasanda seni kardeşim olarak sevdim. İyiki burayada gelmişisn. Her şey için teşekkürler I love you

Jason Parker, Seninlede siteye çok giremediğinden dolayı pek sohbet etme fırsatımız olmadı. AMa edbildiğimiz zamanlarda seni hep bi kardeşim olarak saydım. İyikli buraya gelmişsin. İyiki kardeşim olmuşsun. Her şey için teşekkürler I love you

Tanışamadıklarım ama tanışmayı istediklerim;

Alan Sean Knıght, Katie McMiddle, Aporis Moiré, Penthesilea Reverdi, William David Green; Keşke sizinlede tanışıp sohbet edebilseydik.... Ama kardeşim olduğmu isminizle hissettirmeyi başardınız. Her şey için sizede teşekkürler I love you

1 cümle dedim ama... Very Happy Canlarım sizi çok seviyorum. İyiki Afrodit kulübesi olmuşuz I love you

Gerçek hayatta hepinize başarılar dilerim... Very Happy

En son Claire Angel Deeply tarafından Çarş. Ağus. 17, 2011 8:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 1:08 am

Sanırım kulübeye yakışır bir şekilde veda ediyoruz. Ya da daha doğrusu Olimpos'a yaraşır şekilde veda ediyoruz. Smile Yine de sevinebileceğim 2 şey var Very Happy Bu sitede lejantlar da en fazla sayfa bana ait oldu! 16 sayfa Very Happy Bir de en son temizlik kontrolünü de ben yaptım. Very Happy
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:05 am

Evet, buraya yazmak en zoru belki de. Yine kendimi alamadım Olimpos'a bakmaktan. Bazılarınız bilir, nedeni belki de hala beklememdir. Hala, söylenenlere rağmen o saçma umudumu kaybetmememdir. Nereden başlasam bilmiyorum. Ki, o kadar uzun yazmaya dayanıp dayanamayacağımı da. Şu an fonda No Doubt'tan Don't Speak var ve ben hala bazı şeylere inanmak istemiyorum. İlk geldiğim günü saymam ben aslında, benim ilk günüm Afrodit Kulübesi'ne geldiğim gündü bence. O gün birçok güzel şey olmuştu. Alex, seninle tanışıp dost olmuştuk. Sen bana partner bulacağını söylemiştin, sonrasını biliyorsun işte. Alex, Clay ve Lara, başınızı 1 ay boyunca ağrıtmıştım. Beckendorf Beckendorf diyerek. Kurgu yapamadık ama, belki vardır bunda bir şeyler. Gördünüz mü, karakterimi öldürecekken anneniz Afrodit olarak geri geldim ve hala çözüm bulunamadı şu Beckendorf'a. Sizinle şarkı sözlü temizlik rp'mizi de unutamam tabii. Of, hangi birini yazsam ki buraya ? Siz benim hep kardeşimsiniz, başka kulübelere gitsem de, siz benim ilk ve önemli kız kardeşlerimsiniz. Sözlerimi bir dörtlükle bitirmek istiyorum. İçinde herşeyden, hepinizden bir şeyler olabilir.. Ve bu, şarkı sözü bol olan temizliğimize yazdığım şarkıdan. Onun çevirisi sadece..

Çok büyüktü ölmek bilmez
Bu yüzden şarkı söylüyorum senin için
Bana hediye ettiğin yalnızlığı
Bir çiçek gibi taşıyorum
..
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:08 am

Yapma kız ağlatacaksın beni. Hayatımda en mutlu olduğum zamanların bitmesi ne acı ya. Şimdi ne diyeceğimi şaşırdım. Bu bacınız sizi hatırlasın mı? Smile

En son Alexandra Bethany Daniels tarafından Çarş. Ağus. 17, 2011 2:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:21 am

Bende duygulandım acayip Sad
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:22 am

Ben sizden nasıl ayrılacağım yaa Sad Bir bebek gibi bağıra bağıra ağladığımı hayal edin olur mu? Smile
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:24 am

Ahaha tamam.
Yaaaaaaaaa gitmeyiiin, ayrılmak istemiyorum :'(
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:43 am

aa şey. flood için üzgünüm. Bende bir şeyler yazmak istedim.

Öncelikle hepinize selam böyle kocaman. Sitenin kapanışı bizi her ne kadar derinden yaralasa da, bir süre sonra bu acının geçeceğini düşündük akıllarımızda. Bazılarımız öyle hissediyor olabiliriz belki, ama ben hissetmiyorum. Kısa sürede Olimpos RPG'yi evim olarak belledim. Biraz abartılı oldu belki ama evet, öyle. Sitenin açılma umuduyla giriyorum her tıklayışımda linke. Hızlıca mesaj var, yok iconlarına bakıyorum kenarlardaki. Ama heyecanımdan küçük bir tutam bile kalmıyor. Çünkü kapalı, açılma umudu olmadığını düşünüyorum. Hüzünleniyorum. Her neyse. Bu kulübeye yaraşır bir şekilde veda etmek hepimizin hakkı. Hatta görevi diyebiliriz. Şimdi. Siteye yani Elyssa hesabını açalı bir buçuk ay oldu. Elimden geldiğince online olmaya çalıştım ve en iyi rplerimi yazmayı denedim. Bazen beceremedim, bazen istediğim gibi rp yazdım. Kendime Elyssa'dan bir parça ekledim. Şimdi site kapandığında, kendimden büyük parça eksildiğini hissediyorum. Sitedeki herkesi çok özleyeceğim, kavgalı olduğum ya da kin doldurduğum kimse yok benim. Olsa da bir şey değiştirmeyecek yine de özleyeceğim. Gülüşmelerimizi, o "Uzun rp yazma." sakın deyişlerimizi özleyeceğim. Aynı şeyleri yaşamayı istemesem de, artık tekrardan yaşamak istediğimi biliyorum. Kulübeye yazarken kardeşlerime de seslenmek istiyorum. Yani okuyacaklar gerçi. Ben sizinle tam tamına bir buçuk ayımı geçirdim. Belki bana ısınmamış olabilirsiniz, beni sevmemiş olabilirsiniz ama olsun. Ben hepinize fazlasıyla ısındım, hepinizle sanki bir buçuk ay değil de altı aydır takılıyormuş gibi hissettim. Sizinle sırlarımı paylaştım, sohbette fazlasıyla eğlendik. Kulübeye ilk geldiğimde bana yardım eden Claire'ye çok teşekkür ediyorum buradan. Bana hep destek çıktı ve beklemediğim kadar yardım etti. Her konuda. Ve kulübedeki diğer herkes, sizinle konuşmalarımız o kadar eğlenceli ve çığır açacak şeylerdi ki aklıma geldikçe hala yüzümde tebessüm oluşturuyor. Evet, engel olamıyorum. O Elyssa'nın evleneceği zaman erkek pastalı parti fikrini de hatırladıkça kahkahalarımı susturamıyorum. Öyle işte. Burdan annemi de çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Tanrıça Afrodit sizi çok seviyorum. Burası açılana kadar, ya da şöyle demeli. Açılması umuduyla tekrar kardeş olmak ve annem olman dileğiyle sizleri çok seviyorum. Beni unutmayın olur mu?
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:14 am

Seni unutmak imkansız bir şey yaa.
Ah o pastayı düşününce ben de gülüyorum ya Smile Fakat haksız mıyım? Adam o pastanın içinde terliyecek filan Very Happy
Şimdi sanırım çok saçma olacak ama olsun, bir benzetme olacak bu:

Çoğumuzun izlediği bir film vardır. İzleyen hemen hemen herkes de beğenmiştir bu filmi. Adı Titanik'tir, anımsarsınız. O filmin en başında herkesin "Tanrı bile bu gemiyi batıramaz." deyişlerini hatırlarsınız. İşte ben Olimpos RPG'nin asla kapanmayacak bir yer olduğunu düşünmüştüm hep. Burası hakkında öyle güzel düşüncelerim vardı ki... Şimdi benzetmeme belki bir kaç kişi katılmıştır. Titanik döneminin en harika, en görkemli ve muhteşem gemisiydi. Onun hakkında kimse (Rose hariç) kötü bir düşünce hissetmemişti ve hayranlıkla binmişti. Ben üye olduğum zaman boyunca bu siteye hayran kalmıştım, ki hala hayranım. İşte şimdi çoğunuz konuşmanın nereye gittiğini merak ediyor veya saçmaladığımı düşünüyor olabilirsiniz. Fakat filmi hatırlarsanız, insanı dehşete düşüren en önemli yerlerden biri, o meşhur buz dağına çarpmadan sonraydı. İşte şuan kendimi o gemideyken buz dağına çarpmış gibi hissediyorum. Ben, o gemiye sonsuz güvenenlerden biri gibi hissediyorum kendimi. Hala olayın şokunu atlatamadım denebilir. Bu sitede güzel an geçirmiş olan bir kaç kişi bunu okusa ve içten içe duygu ve düşüncelerime katılsa yeterli. Çünkü, bu site, kiminin rp yapmaya başlamış olduğu yer. Evet, bazılarımız burada başlamadı rp'ye ama çoğumuz burada geliştirdik kendimizi. Nedenini bilmiyorum ama sanki burada yaşıyormuş gibi hissediyorum kendimi. Şimdi bu son sözüm olmasa da doya doya söylemek istiyorum bunu. Elveda! Very Happy
Elyssa Rhea Least
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Elyssa Rhea Least

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:59 am

Ah evet. Bu benzetme bir harika.
Aslında gerçekten evim gibi hissettim ben, yazdığım yazıda da anlattım.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: merhaba kardeşlerimm   merhaba kardeşlerimm - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 4:18 am

İnanırım bacım yaa. Daha dün 1 yılı doldurdu burası ve şimdi...
Çok zormuş be buradan ayrılmak. :S

merhaba kardeşlerimm
25 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-
» merhaba kardeşlerimm
» Merhaba Kev...
» Merhaba :D
» Merhaba :D
» Merhaba :)