Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp Empty
MesajKonu: Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp   Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 8:11 am

Vatikan'daki odamda uyandım.Sabahları uyuduğum için gece kararmıştı.Tabutumdan kaktım.Aylardır hiçbir şey yapmıyorum.Dışarı çıkmaya karar verdim.Silahımı alıp çıktım.
Gökyüzünde dolunay vardı.Vakit gelmişti.Canavarları güçlendiren Dolunay çıkmıştı.Ama etrafta ses yoktu.Tuhaf...

Baykuş sesleri sessiziği böldü.Bir tehlikeyi sez etmişlerdi.İrkildim.Silahımı elime kavradım.Gümüşten yapılmış bir silah.Ailemden kalma bir silah...

Baykuş sesleri artmıştı.Çok garip.Etrafa baktım.Hiçbir şey yoktu.Aniden güneyden bir ses geldi.Bir kılıç sesi.2 kılıçın çarpma sesi.Oraya doğru koştum.Bir Kadınla bir canavar savaşıyordu.Kadının üstünde baykuş miğferi ve elinde Mızeak vardı.Diğer elinde ise bir kalkan.Kalkanın üstünde bir şekil vardı,yılan şaçı olan bir şekil.Canavar ise bir minatourdu.Kadının 3 katı kadar boyu vardı.Kıran kırana bir mücadeler veriyorlardı.Baykuş miğferli kadın yere düştü.O sırada ben silahımı minatoura doğruttum.Ve tetiği çektim.Minatour acıyla inledi.Ve bana döndü.Bana doğru koştu.O sırada baykuş miğferli kadın mızrağı minatour a attı.Minatour acıyla inlledi ve yere düştü.Toz haline gelerek yok oldu.

Sonra ben kadına teşekkür ettim.Ve baykuş miğrefli kadın sordu:
Adın nedir?
Alucard.
Bende Athena, tanıştığımaza sevindim.Sen bir melezsin hissedebiliyorum.
Melez mi?
Evet melez.Yani yarı tanrı.Ebebeynlerinden birisi tanrıysa melez olursun.Senin burda ne işin var.
İşimi yapıyorum.
İş mi?
Canavar avcılığı.
Hmm.Senin melez kampında olman gerek.
Melez kampı mı ?
Evet.Ben orda görevliyim.Sahipsiz melezlerin orada olmazı gerekiyor.
Neden peki?
Orda eğitim veriyoruz.Gelmen gerekiyor.
Hayırr(o sırada ben yere düşüyorum).....
O sırada Athena beni tutuyor ve ben bayılıyorum....

Bir süre sonra uyandım.Nerde olduğumu bilmiyordum.Bir odadaydım.Yanımda Bir kız vardı.Beni tedavi ediyordu.Sordum:
Nerdeyim ben?
(ince bir sesle) Melez kampı.Bir süre dinlenmeniz gerek.
Ve bana bir sıvı içirdi.Tadı çikolataı süt gibiydi.Ve uykuya daldım...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp Empty
MesajKonu: Geri: Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp   Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 8:19 am

Rp puanı: 70.

/Admin.

(Alucard, ikinci kez yazdığın için puanını arttırıyorum, uzunluk ve kurgunu 70 için pek yeterli bulmadım aslında...)
http://olimpos.my-rpg.com

Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alucard Vlad(3.Vlad dracula)