Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alucard Vlad(3.Vlad dracula)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Alucard Vlad(3.Vlad dracula) Empty
MesajKonu: Alucard Vlad(3.Vlad dracula)   Alucard Vlad(3.Vlad dracula) Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 4:33 am

Her zamanki gibi Vatikan'daki tabutumda uyandım.Havaya baktığımda gece olduğunu anladım.Av zamanı...

Silahımı aldım ve çıktım.Gece soğuk ve sessizdi.Ay ise Dolunay olmuştu.Av vakti yaklaşıyordu.Onların çıkması artık garantiydi.

Arkamdan bir ses geldi.Silahımı çıkardım ve 2 el ateş ettim.Bir sincabı vurmuştum.Yazık oldu sincaba.Neyse yürümeme devam ettim.
Bir çığlık sesiyle kargalar uçtu.Bende çığlık sesinin olduğu yere geldim.Bingo.Bir canavar küçük bir çocuğa saldırıyordu.Canavar ise bir furiaydı.

Canavarın bacağından vurdum.Dönüp baktı.Dikkatini çekmiştim.O sırada çocukta kaçmaya başladı.Furia saldırıya geçti.Pençesi omzuma geldi.Yakıyordu.Göğsüne iki el ateş ettim ve Furia yere düştü.Son hamleyi yapabilirdim.Ama yapmadan önce Furia nın üsteündeki kolyeyi aldım.Ve onu öldürdüm.Kolyeye baktım.Ametistten yapılmış bir kolye.O sırada bir ses duydum.Söyleydi: Aferin yarı tanrı.O kolye bir tanrının kolyesidir.O kolyeyi Manhattan'daki Melez kampına götürmelisin ve babanın bir tanrı olduğunu bilmelisin.Hayatındaki bilmediğin gerçekleri açığa çıkarman gerek...

Sesi tanımıyordum.İLk defa duydum.Ve bir yarı tanrı mı? Hayat çok ilginç.Babam bir tanrıymış bu daha da ilginç.
Zaten yapacak bir şeyimde yoktu.Ve o kişinin dediğini yapacaktım.
Birkaç ay sonra Manhattan'a vardım.Hmmm Vatikan'dan daha ilginç.Neyse.
Haritaya baktım ama öyle bir yer göremedim.Herkese sordum bilmiyorum dedi.İlginç.Tam gidiyordum ki Kolye beni çekti .İlginç
kolye kuzeyi gösteriyordu.Bende o tarafa gittim.Çilek bahçeleri ve bir beyaz köşk gördüm.Ama bir farklılık vardı.Orası Görünmez gibiydi.Ama bir anda her şey bulanıklaştı.Ve here düştüm.Sonrasını hatırlamıyorum...Uyandığımda bir odadaydım.Burası gördüğüm beyaz köşktü.
Geçmişim,benim kim olduğu mu ve bu kolyeyi öğrenmeliydim...

En son Alucard tarafından Perş. Eyl. 23, 2010 5:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Alucard Vlad(3.Vlad dracula) Empty
MesajKonu: Geri: Alucard Vlad(3.Vlad dracula)   Alucard Vlad(3.Vlad dracula) Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:32 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Alucard Vlad(3.Vlad dracula)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alucard Vlad(3.Vlad Dracula)2.rp