Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Kardeşlerim :)

+14
Isabella Andie
Annabel Lorianne Marlyn
Mariela Barthés
Justin Lanchaster
Walter Andrews
Summer Katherine Ramsey
C. Scarlett Stanislaus
Andrea Grace Harvey
Athena
Helen Grace Burton
Traviata Volante
Serena Su Hanzadeoğlu
David Tyler
Lucianna Fackrell
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki
YazarMesaj
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 11:41 am

Aferin Tasia Razz
Anastasia Ivanov
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Anastasia Ivanov

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:26 pm

Kardeşlerim, Analena'nın rp'sine isteyen yazabilir, özel nedenlerden dolayı yazacak durumda değilim. :/ Yarın yazlığa gidiyorum ama Pazar akşamı döneceğim, o zamana yazarım. Kusura bakmayın. :/
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 11:17 pm

ah benim,ee şey benim de kolum yansın bir iki saniyeliğine.
hani tam defteri tutacakken kolum alevlendi iki saniye yandı sonra kardeşim su getirdi alev söndü icabı Razz
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 1:57 am

^^ Tamam o zaman çizimleri sana göstereyim. Osırada alev alsın ben bırakayım ama sen bırakmakta geç kal. Sonra söndürürüz.Very Happy
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 7:20 am

tamam Very Happy
(çok ateşli bir kolum oldu esprisini yapsaam? asdfgh)
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 12:12 pm

Camdan atlasan Very Happy
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 12:17 pm

Ya o değilde temizliği başlatabilecek biri yokmu?

Bazı kulübeler başlamış bile. Neutral
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 12:59 pm

Ben başlatabilirm biri bana robotena hikayesini anlatmış olsun bende icatlar yapan biri olarak bakmak isteyim mektubu bulayım.
ps: Mektupda yardımcı olsun biri ve yanıma gelip mektubu alacak kişi de olsun.Sen tavandayken David Ben scarlett'a defter göstereyim. Defter alev alsın. Bir düşme sesi gelsin. Bu imkansız falan de. Lucy'nin gözleri iri iri açılsın orada bırakayım olur mu ?
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 4:02 pm

Fluud siz başlayın kardeşler defterimin yandığını ve benim çılgına döndüğümü unutmayın. Ben Londra'dayım yarın başka bir semtte olacağım şanslıysam akşama girerim Öptüm
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:45 pm

Ya ben biraz oyun bozanlık yapacağım ama kusura bakmayın kardeşler. Bence bir önceki denetlemeden farklı bişi olsun. Eskisini kullanırsak çok fazla ilerleme kaydedemeyiz bence. Farklı bir şey bulmalıyız yine. Özgün olmalı Smile
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 12:53 am

Haklısın ama başlatan kulübeler en az 1-2 post yazmış bile hemen başlayabilmek için bu kurguyu buldum. Very Happy
Helen Grace Burton
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:22 am

Süper bi kurgumuz olduktan sonra 1-2 post çok fazla da farketmez. Akıcı bir şey bulursak hızlıca geçer. Ve birincilik yine bizim olur Very Happy
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:30 am

Tamam. Very Happy
Helen Grace Burton
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:38 am

Elimizde kullanabileceğimiz neler var herkes yazsın. Benim aklımda bir şeyler var. Eğer geliştirebilirsem kullanabiliriz?
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:56 am

olur,yaz sen (=
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:07 am

Deprem olsun kulübenin ortasından yaratık çıksın lol!
. Kulübemize aç bir nemea aslanı gelsin yemek ararken her yeri dağıtsın.Yada onun gibi bir şey . Çatı çöksün. Evi su bassın lol! Biri gelsin kapı kırılsın etraf talaş olsun. lol! Of ben bir yemek yiyeyim Very Happy
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:30 am

Söyleyecek bir şey bulamıyorum. affraid
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 4:10 am

Neden ultra saçmalamak değil mi bu ? Very Happy
Helen Grace Burton
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:37 am

Ben buldum gibi. Biz temizlikten bir gün önce -yine sivri zekamızı kullanarak- bir ayin yapmaya karar veriyoruz. (Geçerli bi amaç bulamadım henüz gençler, saksıları çalıştırın.Very Happy) Herşeyi ayarlıyoruz. Kütüphaneden eski ve güçlü bir ritüel kitabı buluyoruz. Kitaptaki ayini gerçekleştirirken, yanlış ritüel ya da yanlış bir sözcük kullanıyoruz. Bu yüzden yapmak istediğimiz amaçtan istemeden de olsa çıkıyoruz. Ve başımız bundan sonra belaya giriyor. Ruhlar kulübemize geliyor ve hepsi de onları uyandırdığımız için bizden intikam almak istiyorlar. Kulübeyi baştan aşağı dağıtıyorlar filan.

Bundan sonrasını getiremedim. Hatta iyi bir kurgu olduğundan bile şüpheliyim. Very Happy Bunu geliştirecek fikirlere ihtiyaç var. Ne dersiniz?
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:04 am

aslında hoş bir kurgu.
çok ilginç olur bence Very Happy
ruhlar gelip temizleyecek olsun evimizi Razz
yanlış bir kelime ve ; intikam almak isteyen ruhlar -.-
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:24 am

Helen iyiymiş te neden yapalım ki ayini ?
Ben buldum. Ben kitaplara gömülü yaşıyorum ya. Birkaç kitap almaya gideyim kütüphaneye. Aldığım kitapların arasına büyü kitabıda karışmış olsun. Kitap ilgimizi çeksin. Yapsak mı falan diyelim herkes bir gaza gelsin yapalım olur mu ?
Sonra okurken rüzgar essin. Kitabın sayfası çevrilsin. Benim otomatiğe bağlanmış çenem yanlış sayfadaki kelimeyide okusun. Hooop huzursuz ruhlar dolmaya başlasın. Bizde terslik olduğunu anlamayalım. Geldiler temiziliğe falan sevinelim.Sonra etrafı dağıtmaya başlasınlar.Herkesi bir telaş sarsın.Büyüyü bitirmeyi akıl edelim.Gitsinler ama kulübe feci olsun.
Helen Grace Burton
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:04 pm

Evet işte ona sebep bulamamıştım. Ya eğlence için ya da bilinçli bi sebep için bu ayini düzenlemeye kalkışıyoruz. Sonuç olarak kötü ruhlar geliyor ve kulübe rezil oluyor. Senin dediğin hoşuma gitti o olabilir bence de. Artıdan yine bir tanrıyı mı soksak diyorum işin içine?
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:43 pm

tanrı katmayalım bence,karışabilir? Very Happy
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 4:04 am

Helen fikrin gerçekten çok ilginç ve farklı olmuş kardeşim. Ama ruhlar işi bana biraz fazla sıradışı geldi. Very Happy Onun yerine şey yapsak, biz sadece eğlence amaçlı bir ruh çağırma ayini yapıyoruz ve bizimle dalga geçmek isteyen Will ile David de sanki ruhlar gelmiş gibi kulübede değişik olaylar olmasını sağlıyorlar. Yani işte bir şeyler deviriyorlar, kapıları açıyorlar, bizi korkutmaya çalışıyorlar kısaca. Biz ilk başta bunları yapanların Will ve Dave olduğunu anlamıyoruz ancak anladığımızda da çok sinirleniyoruz. Biz de onlara bir oyun yapmaya karar veriyoruz ve ruhların onlar olduğunu anlamamış gibi davranıyoruz. Sonra işte gelsin kardeşler arası savaş. lol!
Bu detayları beraber geliştirebiliriz. Şimdilik benim düşünebildiğim bu kadar. Smile
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 4:09 am

Aslında güzel fikir. Sonunda gerçekten ruhlarda gelebilir. Razz Razz
Anastasia Ivanov
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Anastasia Ivanov

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 12:54 pm

Kardeşlerim anca bugün döndüm yazlıktan, şimdi yine burada ve aktifim *-*
Helen ve Andrea, fikirleriniz gerçekten harika. Bu arada Tanrı katmak isterseniz; Hades, Afrodit ve Erebus yardım edebilir. Very Happy
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 4:12 pm

İki türlü de uyar bana Smile
Helen Grace Burton
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 6:24 am

Andişko olabilir. Hiiiç farketmez benim için sadece son derece yaratıcı olsun rp'ler yeter. Very Happy
Bende de Amphitrite var, o da yardım edebilir. Tabii bunları da kullanmak için fikirlere ihtiyaç var. Very Happy
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:00 am

Kardeşlerim hoşçakalın. Çok iyi zaman geçirdim sizinle. Sad
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 11:01 am

Kardeşler hepinizin de gördüğü gibi site kapatılıyormuş. Hepinizi gerçek birer dost gibi sevdim, önemsedim. Hep beraber el ele verip bu kulübe için çok çalıştık. Sanırım gerçekten de artık zamanı gelmişti ayrılmanın, her ne kadar kabullenmesi çok zor gelse de. Sizi çok seviyorum kardeşlerim, herhangi bir şey için kırdığım her kardeşimden de özür diliyorum. Hoşça kalın. Smile

Merhaba Kardeşlerim :)
13 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki
 Similar topics
-
» Merhaba Kardeşlerim :)
» Merhaba Kardeşlerim.
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
»  Tüm Kardeşlerim Buraya :)