Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Kardeşlerim :)

+14
Isabella Andie
Annabel Lorianne Marlyn
Mariela Barthés
Justin Lanchaster
Walter Andrews
Summer Katherine Ramsey
C. Scarlett Stanislaus
Andrea Grace Harvey
Athena
Helen Grace Burton
Traviata Volante
Serena Su Hanzadeoğlu
David Tyler
Lucianna Fackrell
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sonraki
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 4:49 am

Ben katılıyorum kesinlikle, eğer Summer'a ulaşabilirsem o da yazmaya çalışacaktır ama garantisi yok. Smile
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:57 am

Ben yazıyorum şimdi. Nereye kadar geleyim? Yoksa bitireyim mi? Very Happy
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:03 am

Teşekkürler kızlaar. Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 147797
Ben çıkarken lafta Dave, ardından da Anastasia yazıyordu ama yalan olmuş o iş sanki. Neutral

Aslında sanırım şimdi Andy bir post yazsa, Damla da genelde sabahladığı için geldiğinde Erebus ve Anastasia olarak işi noktalayabilir, burada olursam ben de yaparım kapanışı Erebus'un ardından. Bart'ı işin içine sokma faslını artık yetiştiremeyiz sanırım. Yarın sabaha bitirmiş olmalıyız. Smile
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:07 am

Andy'den sonra bir aksilik olmazsa -bilgisayarın elimden alınması gibi Razz- ben de yazmaya çalışacağım. Eğer başka yazacak yoksa tabii.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:10 am

Süper olur Summ. Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 147797
O zaman Damla sadece Anastasia olarak kapanışı yapar. Helen zaten Erebus'un gitmesine kadar yazmış çünkü, onun katılmasına gerek kalmaz post sayısını tutturursak. Smile Şimdi 3 post yazılması bizi kurtarıyor, ona göre hangileriniz daha uygun olursanız artık. Yalnız unutmayın, yarın yazmak gibi bir lüksümüz yok; Bu akşam son. Smile
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 11:17 am

Erebus gitmese rp'ye direk Bart ile başlayabilirdim. Şimdi ne yapacağımı düşünüyorum.
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 11:21 am

Kardeşler şu an ben yazıyorum, ardımdan Summer yazacak. Biz yazarken yazılmasın da cinnet geçirmeyelim gece gece. Razz Yavaş yazıyorum biraz ama mazur görün ühüü. :/
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 2:57 pm

Yazdım temizliğe Bart ile. Very Happy
Anastasia Ivanov
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Anastasia Ivanov

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 1:31 am

Kardeşlerim, hepimizi tebrik ederim ! 1.lik bizim ! lol! Çok uğraştık, yeri geldi sabahladık -mesela dün- ama harika bir iş çıkardık. Yeni gelmeme rağmen o zorluğu bende yaşadım, ama hep beraber başarmak güzeldi. Smile
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 3:22 am

Eveet, uzun zamandır ihtiyacımız olan zafere ulaştık sanırım! Smile Temizliğe katılan herkese teşekkür eder, tebriklerimi sunarım. Razz Formumuzu koruyalım biz yine de, duyduğuma göre Nemesis Kulübesi bugün başlatıyormuş 16. denetlemeyi. Suspect Mesaj alındı mıı? lol!

Ah bu birincilik cidden çok iyi oldu, sizi çok seviyoruum. ♥️
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 3:29 am

Evet ya bu birincilik çok iyi geldi cidden. Uykusuz kaldık gerçi ama mükafatı büyük oldu. ^^
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 5:48 am

Aklında 16.denetleme için bir şeyler olan varmı. Very Happy
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 6:23 am

Tebrikler çocuklarım. Smile Tam gaz devam. Cool
http://olimpos.my-rpg.com
Helen Grace Burton
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:41 am

Herkesi tebrik ediyorum kardeşler harikasınız! lol!
Anastasia Ivanov
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Anastasia Ivanov

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 3:35 pm

Dün bu saatlerde temizlik için uğraşıyorduk hala, sabah olduğunu görüp iyice endişelenmeye başlamıştım. Smile Ama bugün, başarının bize verdiği mutluluğu ve gururu paylaşıyoruz. Sanırım herkes rahat bir uyku çekiyor, gececi kardeşiniz hariç. Razz Tam gaz devam ediyoruz böyle kardeşlerim. lol!
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 2:41 am

kardeşleriiiim Blue 10
sizi seviyorum been,,çok mutluyum (=
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 10:06 am

/flood.
Kardeşler kurgum değişti bilmediğiniz gibi(biliyorsunuz da sırlardan birinde karar kıldım).Şimdi ben tüm kulübeye birden açıklama yapmaya karar verdim.Neyi söyleyeceğimi bilmeyenler notuma baksın az biraz anlarlar Razz
şimdi luu aslında biliyormuş gibi düşündüm ben.benim zihnimi de okuyamayacaksınız çünkü benim karakter de psikopat bu yüzden o anı hiç düşünmüyor ve kendine emretmiş.O yüzden belirli bir kaç anıya erişemiyorsunuz.o yüzden anlamadınız hiç.
aslında hüzünlü bir çocuk Scatt.David'in zihnine giriyor ve kardeşiyle yaşadığı tüm güzel anıları aslında kendisiyle yaşamış gibi gösteriyor.
Şimdi David'e söylemek yerine tüm kulübe önünde David'e söylemeye karar verdim.böyle ne yaparsınız bana saldırır mısınız korur musunuz bilemem ama beni bir kişi korusun istiyorum.gerisi saldırsa da olur kaçılırım ben asdfjkl Very Happy
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 10:19 am

Ben saldırma tarafındanım. Razz Razz
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 11:42 am

Etrafa çekingence bakınır ve "Merhaba." der.
Anastasia Ivanov
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Anastasia Ivanov

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 6:30 am

Eh, biz de ona merhaba diyelim o zaman. Hoşgeldin kardeşim. Very Happy
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:32 am

C. Scarlett Stanislaus demiş ki:
/flood.
Kardeşler kurgum değişti bilmediğiniz gibi(biliyorsunuz da sırlardan birinde karar kıldım).Şimdi ben tüm kulübeye birden açıklama yapmaya karar verdim.Neyi söyleyeceğimi bilmeyenler notuma baksın az biraz anlarlar Razz
şimdi luu aslında biliyormuş gibi düşündüm ben.benim zihnimi de okuyamayacaksınız çünkü benim karakter de psikopat bu yüzden o anı hiç düşünmüyor ve kendine emretmiş.O yüzden belirli bir kaç anıya erişemiyorsunuz.o yüzden anlamadınız hiç.
aslında hüzünlü bir çocuk Scatt.David'in zihnine giriyor ve kardeşiyle yaşadığı tüm güzel anıları aslında kendisiyle yaşamış gibi gösteriyor.
Şimdi David'e söylemek yerine tüm kulübe önünde David'e söylemeye karar verdim.böyle ne yaparsınız bana saldırır mısınız korur musunuz bilemem ama beni bir kişi korusun istiyorum.gerisi saldırsa da olur kaçılırım ben asdfjkl Very Happy

kardişler unutmayalım Shocked
hoşgeldiiiiiiiin^^
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:56 am

Kulübemize hoş geldin Veta. Smile Ben yakında emekli olacak kulübe lideriniz. Razz

Scatt, ben tarafsızım. Zaten başından beri her şeyi biliyormuşum. Razz

Hepimize tebrikler diyorum o zaman. Sözlerim üzerine tüm geceyi ayakta geçirerek beni duygulandırdınız ayrıca, çok kötüsünüz. Sad
Neyse ee, 16. denetleme kurgusu olan? Smile
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 9:31 am

Analy diyebilirsiniz.
David sana mesaj atacaktı Lucy ^^
Ben seni korurum Scar Ne de olsa piskopatsın. Ama abiyede yazık şimdi.
Yumuşak başlıyım size karşı (:
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 12:40 am

Kulübeye hoş geldin Analy. Smile
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 2:57 am

Hoş bulduk Summer Very Happy
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 3:34 am

Summer sana Samır diyeceğim çok tatlı hihi^^
şimdi ben yazıyorum hoşgeldin rpsine yazanı vururum(ehehe) Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:43 am

Dave bulmuş kurgumuzu. Burada anlatsın size de. Smile Biriniz de en kısa zamanda rp'yi başlatırsanız sevinirim kardeşler. Smile
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:58 am

Biz son güne kadar RoboTena'yı kullanıyoruz. Son gün RoboTena'nın olmadığını onun yerine bir mektup olduğunu görüyoruz. Mektubu yazan kişi Bart. Bu aletin geleceği değiştirebileceği vs. İşte yapmamız gereken tek şey badana olacak. Sonuçta RoboTena sayesinde zaten temiz. Ben eğlence için misafir odamızdaki bir rafa çıkıcam tavanı boyamak için. (Daha iyisini bulamadım. Bulursanız söyleyin öyle değiştireyim.) Ve birden bulunduğum yerden düşeceğim bunun imkansız bir olay olduğunu falan gücümü kullandığımı söylicem. Gene Lucy Erebus'un geldiğini anlar. Yaptığı şey ufak bir lanetdir. O bizim kulübeye gelince bazı uğursuzluklar oluşmaya başlıyor. Bunu kendi anlatır. Sonra bu sefer Anastasia'yı almak için gelmiştir. Birimiz ona doğru yürüyünce geri savurur onu ve fikrini değiştirip Athena kulübesiyle daha çok uğraşmak istediğini söyler. Ve gitmeden önce bir kötülük daha yapıp tüm kulübeyi mahveder ve gene temizlik yapma zamanımız gelir.

Ne diyorsunuz? Ve temizlik için gönüllü varmı. Razz
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:23 am

Müthiş ! Very Happy
Benim icatlarımın olduğu defter yanar. Bir kaç kişinin daha başına gelir böyle.
Çok sevdim David Very Happy Birde saçma gelebilir demiştin Razz
Anastasia Ivanov
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Anastasia Ivanov

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 11:25 am

Dave harikasın sen ! Very Happy Bu Erebus da amma takmış bana, zarar vermeden gitmeyecek. Ayıp yaa. Razz Bu arada yeni gelen kardeşimizin başlığına geç olsa da yazacağım, ona göre yazmayın ben göndermeden. Very Happy

Merhaba Kardeşlerim :)
12 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sonraki
 Similar topics
-
» Merhaba Kardeşlerim :)
» Merhaba Kardeşlerim.
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
»  Tüm Kardeşlerim Buraya :)