Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İyiki 1 haftalık tatilmiş

YazarMesaj
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

İyiki 1 haftalık tatilmiş Empty
MesajKonu: İyiki 1 haftalık tatilmiş   İyiki 1 haftalık tatilmiş Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 8:10 am

Geçen hafta Melez Kampı güvenlik nedeniyle hepimize 1 hafta tatil vermişti.Ben de NYC' e gitmiş ilk günden hırçın,çirkin harpya sayesinde 6 gün boyunca hastanede kalmıştım.Geri döndüğümde de revire gitmiştim çünkü kolum hala doğru düzgün hareket etmiyor bacağım da gereğinden fazla acıyordu.Hemşire bana yapılması gerekenleri yaptı ve bacağıma pansuman yaptı.Bacağım artık eskisi kadar acımasa da kolum hala doğru düzgün hareket etmiyordu.Hemşire bu yüzden kolumu alçıya aldı.Harika yani Athena kızının kolu alçılı.Yine de sağlık bakımından böyle olması gerekliydi.Hemşire bana biraz Ambrosia verdikten sonra revirdeki yatakta biraz dinlenmemi istedi.Öyle de yaptım.Uyandığımda kolum hareket ediyordu!Kim bilir ben uyurken ne olmuştu?Ama artık önemi yoktu çünkü kolumu hareket ettirebiliyordum...

İyiki 1 haftalık tatilmiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NYC de bir haftalık tatil
» İyiki bi ilk günüm var Yapmadığınızı bırakmadınız!