Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübemi Temizliyorum

YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Kulübemi Temizliyorum Empty
MesajKonu: Kulübemi Temizliyorum   Kulübemi Temizliyorum Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 3:58 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve istediğin kardeşlerin.
(Her hafta denetleme olduğu için, kulübende az kişi varsa ve bulaşıkları yıkamak istemiyorsan, sık sık bu görevi yapacaksın...)
---------

Kapıdan içeri baktığımda suratımı astım. Son günlerde pek temizlik yapmamaıştım ve kulübemde bunu fırsat bilip kirlenmişti! Kapıyı kapatıp markete gittim. Temizlik malzmemeleri böümüne gidip ihtiyacım olan malzemeleri almaya başladım. Malzemelere bakıpharcayacağım drahmisayısını düşününce suratımı astım ama sonra kasaya geçip malzemelerin parasını ödedim. Kasadaki kadın bana tuhaf tuhaf baksa da aldırmadım. İşimi hemen bitirmek istiyordum.

Tekrar kulübeme döndüğümde oflayıp biraz homurdandım ama kulübemi temizlemeye başladım. Yerde halı yerine çimler vardı ve çimlere basmadan yürüyebilmem için taşlar konmuştu. Onların üstündekitozu silsem yeterdi. Elime süpürgeyi alıp taşları temizlemeye koyuldum. Taşlar çok büyük olmadığı ve sayısı çok olduğu için biraz zamanımı aldı. İşim bittiğinde kolumu hissettmiyordum. Ama daha yapacak çok işim vardı. Bu sefer kovaya biraz su koydum. Bezi elime aldım ve camları silmeye koyuldum. Camlar geniş ve uzun olduğu için sandalyeye çıkıp üstleri sildim. Perdeyi çekmeye gerek duymadım zaten klübem tarlalara bakıyordu. Sandalyeyi yerine koyduktan sonra masayı silmeye başladım. Ardından masanın köşesine rengarenk çiçeklerimi koyduğum vazoyu da koydum. Pencere kenarına da bazı çiçekleri koymuştum. Kirlilerimi alıp kirli sepetine attım. Ardından çarşaflarımı katlayarak ve düzenleyerek dolabıma kaldırdım. Yerde duran kitaplarımı ve kağıtlarımı kaldırıp kütüphaneme koydum.

Çimlere dokunup bazı yerlerde çiçek açmasını sağladım ve gülümsedim. Aldığım kokudan biraz odaya sıktım. Elbiselerim zaten dolaptaydı. Onlara bakmadım. Atmadığım su şişelerini de çöpe attıktan sonra kulübemi inceledim. Becermiştim. Gülümsedim. Sandığımdan daha da çabuk bitmişti temizlik. Temizlik malzemelerini de düzgün bir şekilde kaldırdıktan sonra kulübemden çıktım.
http://camelot.hareketforum.org/

Kulübemi Temizliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza Rp'si -Küçük Tanrılar Sokağı'nı Temizliyorum-