Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

#Stephan'ın Aradıkları.

+12
Clara Thompson
Claire Angel Deeply
C. Scarlett Stanislaus
Terra M. Winchester
Jill Violet Temple
Alexis Kwon
Selene Darcy Harris
Thalia A. Carter
Marcela V. Martinez
Hermia Aigian Cocteau
Hope Temple
Stephan F. Canner
16 posters
YazarMesaj
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

#Stephan'ın Aradıkları. Empty
MesajKonu: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:28 am

Evet, ilk önce size Stephan'ı tanıtayım. Sevdiklerine karşı her zaman naziktir ve onlara iyi davranır. Yine de her zaman mesafeyi korumuştur. "Ne mesafesi yahu, o benim canım!" diyebildiği kişiler ile arasında hiçbir gizli saklı yoktur. Böyle kişiler de şüphesiz ki Stephan'ın en iyi arkadaşları. Sevmediklerine karşı ise her zaman soğuk ve acımasız davranmıştır. Sinsi olmayıp kimsenin arkasından iş çevirmemesine rağmen kin ve intikam duyguları da Stephan'ın kişiliğinin vazgeçilmez bir yönünü yansıtıyor. Bir de nötr olanlar var tabii ki. Onlara da genelde kötü davranmaz ama aralarında bir duvar vardır. Stephan aynı zamanda seçici bir çocuk. Çok az arkadaşı var demek yanlış olur ama her önüne gelen ile de arkadaş olmaz. Bu yüzden karakterimde olumlu ilişkiler kadar olumsuz ilişkilere de önem vereceğim. Nötr olanları ise oldukça elemeye çalışacağım çünkü Stephan hayatı genelde "enlerde" yaşamayı seven biri. Tekdüze hayat ona çok itici geliyor. Şimdi ben ne sizi ne de kendimi yorayım. Kimseyi belirli bir kategori içine koymayacağım çünkü kısıtlanmayı pek sevmem. O yüzden siz bana kurgunuzu söylerseniz sizi ekleyebilirim. Bir de sizlerden bir ricam var. Lütfen "Beni istediğin bir yere ekle." demeyiniz. Şayet eğer siz istediğiniz kurguyu bilmezseniz ben nereden bilebilirim değil mi? Smile Bu arada "hoşlananlar, hoşlandıkları" gibi daha tekdüzelikten uzak olan kurgularınız da varsa seve seve ekleyebilirim. Smile

#Hope Temple: Afrodit çocuklarının her ne kadar güçsüz olduğunu düşünsem de Hope sanırım istisnalardan biri oldu benim için. Onu koruyup kollarım ve onu üzenlerin benden çekeceği vardır.
#Hermia Aigian Cocteau: Kulübeye geldiğimde benimle ilk ilgilenen kardeşim. Birbirimizi gıcık etmeye bayılırız ama ona karşı genelde sevecen ve korumacı bir tavrım vardır. Kısaca "onsuz olmaz" diyebilirim.
#Thalia Adelynn Rose: Henüz onun ile yakın bir arkadaşlığımız yok. Yine de yakın zaman içerisinde onunla iyi bir arkadaşlık kurabileceğimize inanıyorum.
#Selene Darcy Harris: Tanrılar aşkına, bu kız gerçekten ilk düşmanım! Serena'ya kin beslediğini ve düşman olduklarını biliyorum. Onun için olumsuz düşünmem de gayet normal.
#Dorianna S. von Dorff: Bu saf ve iyi yürekli Amphitrite kızına karşı içimde tek bir kötü duygu bile yok. İyi anlaştığım dostlarımdan biri olduğunu söyleyebilirim.
#Marcela V. Martinez: Thanatos kızı ve Hestia rahibesi olması bile onu sevmemem için bir sebep. Feminist duygular beslediğine ve "ölümden" başka bir şey konuşmadığına inanıyorum. Kısacası düşmanız işte.
#Alexis Kwon:: Evet, avcı olmasının verdiği bir sertlik var ama buna rağmen bakışlarında bana karşı bir kötülük göremedim. Evet, fazla olmasa da ona karşı bir şeyler hissetmediğimi inkar edemem. Onun da bana karşı küçük de olsa hisleri olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi, bunlar sadece küçük hisler.
#Amanda Sylise: Disiplinli, bazen tutucu ve hatta arada beni sinir eden kardeşim. Yine de onu çok seviyorum ve vazgeçilmezlerimden biri.
#Jill Violet Temple: Her ne kadar avcı ve sert bir kişiliğe sahip olsa da bir Ares çocuğu olarak onu sever ve korurum.
#Christina Pamelia Tyler: Evet, aslında ona karşı duygularım nötrdür. Pek arkadaş sayılmayız fakat aramızda bir kavga da olmadı.
#Claire Angel Deeply: Afrodit Kulübesi'nin sıcakkanlı lideri, ne bekliyorsunuz ki? Sevdiğim bir arkadaşımdır ve birbirimize önem veririz.
#Blaine M. Johnson: Kulübemizin "küçük cadısı" diyebileceğim biri. Onu her durumda kollarım ve onu üzen kişi gerçekten karşısında beni bulur. Genelde beni sinir etmeyi başarsa da kardeşim olduğu için onu sevdiğimi inkar edecek değilim.
#Maria J. von Dorff: Evet, bu sıcakkanlı Demeter çocuğunu gerçekten severim. Aramızda tanımlayamayacağım bir bağ var. Bir derdim olduğunda ilk konuştuğum kişi olur genelde.
#Adyali Zenobia Carter: Her ne kadar garip gelse de bir Zeus çocuğuyla da anlaşabiliyorum işte. Onu sadece sevmekle kalmaz, aynı zamanda saygı da duyarım. Beni koruyup kollayan çok nadir kişilerdendir.
#Joanna Oldwin: Kampta sevdiğim yegane kişilerdendir. Yedi yaşında olması sizi yanıltabilir fakat temin ederim sizden daha akıllıdır, kurnazdır. Dostluğumuzda genelde, ben onu koruyup kollarım. O ise bana planlarımda yardım eder. Birbirimize her ne kadar yardım etsek de, aramızda çıkar ilişkisi gibi bir durum yok.
#Maggie Gladhell: Kesinlikle mükemmel biri! Kaçakçı olması etik görülmeyip, toplumca ayıplansa da ben onun yine de mükemmel biri olduğunu düşünüyorum. Bu sizi yanıltmasın, ona karşı büyük dostluk hisleri besliyor değilim. Aramızda çıkar ilişkisi var. Yine de bundan mutsuz olduğum pek söylenemez.
#Chelsea Cocteau-Evans: Yıllar önce aşık olduğum kız... Evet, uzun yıllar önce sevgiliydik fakat dediğim gibi, bu çok uzun yıllar önceydi. Hala ona karşı hislerim olduğunu inkar edemem. Onun da bana karşı boş olmadığını düşünüyorum. Yine de benim hayatımda biri var ve o da bir avcı. Tekrar eski günlere dönmemiz, adeta imkansız.

En son Stephan F. Canner tarafından Cuma Tem. 15, 2011 9:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:29 am

beni koruyordun sanırım.
öyle hatırlıyorum ^^
http://scythee.tumblr.com
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:30 am

Senden nefret ediyorum gördüğüm yerde boğazlıcam ama ah canım kardeşim öz kardeşim olacaksın o ayrı konu ay off uğraştırma beni biliyorsun zaten Razz
Marcela V. Martinez
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Marcela V. Martinez

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:41 am

Hmm, ben biraz psikopat biriyimdir... Seçiciyim falan ama dostlarıma (genelde nadir olurlar) çok değer veririm.
Beni de ekle bu karaktere göre Very Happy İstersen lejantıma bak, daha iyi karar verirsin...
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:45 am

Marcela, başta da belirttiğim şey kendi kurgunu değil, ikimiz arasında belirleyeceğimiz kurguyu söylemen gerektğiydi. Smile
Hope ve Hermia, eklendiniz. Smile
Marcela V. Martinez
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Marcela V. Martinez

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:46 am

Hmm o zaman belirleyelim Very Happy
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:47 am

şimdilerde pek yakın olmasak da ileride çok yakın arkadaş olalım Very Happy neticesinde özel kurgu Razz
Selene Darcy Harris
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Selene Darcy Harris

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 1:50 am

Serena'yı biliyorsun zaten. Şimdi bu karakterim Selene, Serena'ya gıcık oluyor. Rakipler falan istersen ona göre birşeyler ekleyebilirsin. Dori'de(Dorianna S. von Dorff) fazla saftır. Onunla dost olabilirsiniz. Smile
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 2:05 am

Tamam, eklenmiştir. Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 2:59 am

Beni seversin sen Razz
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 3:01 am

Alexis avcıdır, serttir falan ama arada sırada kestiği çocuklar da olur. İşte bizim aramızda da böyle bir kurgu olsun, pek duygusal birşeyler olmaz ama arada bakışmalar, hoş bulmalar falan olabilir tabii senin için de uygunsa. *-*
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 3:32 am

Kardeşim, ekledim.
Alexis, seni de ekledim. Smile
Jill Violet Temple
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Jill Violet Temple

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:28 am

hım,
ilanda benimle ilgili bir-iki şey yazılı. Ex olsunlar istersen, yazarsın bir şeyler ^^'
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 8:10 am

Kardeşinim, daha ne kurgu istiyorsun? Kulübenin miniği falan oluyorum herhalde ben. Razz
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 2:34 am

Nicole, küçük kardeşim sen de bir kurgu söylersen sevinirim. Stephan arada acımasız olabiliyor, küçük kardeş olsan bile düşman olabilecek bir kişilik. O yüzden kurgun gerekli sanırım. Smile

En son Stephan F. Canner tarafından Cuma Tem. 15, 2011 8:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jill Violet Temple
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Jill Violet Temple

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 2:38 am

o zaman at kafana göre bir yerlere ^^
koruyabilirsin mesela beni (:
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 2:46 am

kurgu önemli değil Very Happy
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 3:17 am

ben dostun olmak istiyorum ona göre bir şeyler yazarsın Smile
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 1:55 pm

Ne kurgusu ya? İşte beni koru kolla falan, beni üzeni sen de üz.
Kurgu oluşturmak konusunda pek iyi değilim napıyım? Embarassed
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 9:48 pm

Karakterini sevdim bak, her ne kadar çok arkadaş aramıyorsan bile, Maria'nın da, Adyali'nin de bazı özellikleri uyuşuyor karakterinle. Biraz detaya inersek; Maria daha çok, senin dertlerini dinleyen, sırlarını paylaşabileceğin, Adyali de (Adyali Zenobia Carter), arkanı kollayan biri olabilir.
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:57 am

Biraz gecikmeli de olsa hepinizi ekledim. Bu arada Maria, Adyali'nin kurgusu gerçekten benim için özel oldu diyebilirim. Bir ara seninle rp yapmak isterim.Smile
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 2:21 am

Anna Bianca Fackrell 18 yaşında güler yüzlü ve her zaman gülmeyi seven fakat yeri geldiğinde gerçekten kötü şeyler yapabilecek olan bir Persephone melezidir. Annesini ve kardeşlerini çok sever. Sinirlendiği zaman yanına yaklaşılmaması en uygundur, onu sadece en yakın arkadaşları ve azı kardeşleri sakinleştirebilir. Kılıç antremanları yapmaya bayılır. Anna biraz da ukaladır, kolay kolay herkesin arkadaşı olmaz ama arkadaş olduğu zamanda arkadaşlarına bağlanır ve onlara her zaman yardım eder.
Ona göre eklersin işte. Smile

Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:20 pm

Kızlar akın etmiş buraya Very Happy Neyse beni de ekle dost falan olalım sen karar verirsin kurguya Smile
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 6:57 am

öhöm öhöm

hmm ne desek ki sana bıraktım her şeyi. Razz
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 7:00 am

Stephan F. Canner demiş ki:
Biraz gecikmeli de olsa hepinizi ekledim. Bu arada Maria, Adyali'nin kurgusu gerçekten benim için özel oldu diyebilirim. Bir ara seninle rp yapmak isterim.Smile

Aa, ben bunu görmemişim, Adya'nın görevlere yoğunlaşması gerekti zaten. Özellikle istediğin bir görev var mı yoksa kafama göre bir tane seçebilir miyim? Razz
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 10:04 am

Görevlerimden çoğunu yapmadığımı göz önünde bulundurursak, istediğini seçebilirsin.Smile
Joanna Oldwin
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Joanna Oldwin

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 10:41 am

Jo'nun kurgu biraz karışık. Geçmişte Tanrıça Tike'nin küçük Tanrıça kızıydı. Sonra ceza aldı yenidne beden buldu falan, bundan ötürü yaşıtlarına benzemiyor. Bilmiş biri. Birde kimse onun küçük Tanrıça olduğunu bilmiyor. Çünkü şu an çok farklı biri, yeri bir hayatı var. Anılarında hala bir k. Tanrıça'nın izlenimleri olduğundan yaşıtlarına göre oldukça bilmiş biri.
Mirabella LaPiere; bu kızımız soyundan ötürü oldukça kibirli biri. Kimseye muhtaç olamyacağını düşünüyor. Fazla dostu olduğu söylenemez, kimseye zarar vermediği için düşmanı da yok. Ama kendisine sinir olanlar çok. Fakat yinede gerçekten samimi olduğu kişilere daima anlayışlıdır. Elinden gelen yardımı yapmaktan çekinmez.
Maggie Gladhell Kaçakçdır. Çıkar arkadaşlığı olabilir. İstediğin bir şey varsa Meg sana bulur anında. Fakat karşılığını mutlaka alır.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 11:25 am

16- Kampın güç sınırlarıyla alakalı bir rp yazacaksın.
Mekan: Kampın Giriş-Thalia'nın Ağacı
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.

Bu nasıl? *-* Ya da Medusa'ya falan gidebiliriz.
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: #Stephan'ın Aradıkları.   #Stephan'ın Aradıkları. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 8:29 am

Joanna iyiymiş. Büyümüş de küçülmüş misali. O zaman dost olalım. Ben Joanna'yı korurum, o da bana düşmanlarımı ortadan kaldırmak için planlarımda yardım eder.
Mirabella için açıkçası aklıma bir kurgu gelmedi. Eğer senin aklına bir kurgu gelirse eğer, bana yazman yeterli olur.
Maggie için, çıkar arkadaşlığı gerçekten iyi bir kurgu olabilir. Ayrıca senin kurgunu da çok beğendim. Mirabella dışında, diğer iki karakterini ekliyorum. Dediğim gibi, Mirabella için aklına bir kurgu gelirse, eklemekten memnuniyet duyarım. Smile
Pekala Alexa, uygundur. Tabii istersen ikisini de yapabiliriz, sorun olmaz. Görevin detayları için sana bir pm göndereceğim.Smile

#Stephan'ın Aradıkları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Drake'in Aradıkları