Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Heres'de arar.

+12
Ashley Everdeen
Hanna Olıvıa Temple
Claire Angel Deeply
Clara Thompson
Eryx von Dorff
David Tyler
Alexis Kwon
Katherine M. von Dorff
Georgina Orwell
Marcus L. Stanislaus
Hope Temple
Verfilius Heres Subduce
16 posters
YazarMesaj
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 3:46 am

Heres Kimdir?
Heres 1995 Grenada Saint George's doğumludur.Kökenleri İngiliz kraliyet ailesine dayanmaktadır.Babannesi Kamillet VIII.Henry'nin kızıdır bu sayede Windsor hanedanlığından gelmişlerdir aynı zamanda Kamillet Elizabeth Alexandra Mary'nin kuzenidir.Bu yüzden hanedanlıkta ki haklarını Grenada'da hüküm sürmekle kullanıyorlar.Kraliçe Kamillet ile ikinci York velihatı Charles yaptığı evliliklerinde Sebastian adlı bir oğlan çocukları olmuştur.Malesef Heres'in büyükbabası bir gemi faciasında ölmüştür.Bunun üzerine tüm taht Kamillet'e kalmıştır, Sebastianadında ki oğulları yüksek bir eğitim aldıktan sonra babasından ona miras kalan "Mwyn" adlı dünyanın en büyük baharat ve madencilik şirketlerinden biir olan bu şirketin başına geçti.Zamanla keskin zekası şirketini alanında büyüttü.Tahta çıkma zamanı geldiğinde tahta çıkmayı istemeyen Sebastian en iyi arkadaşı, koruması, şoförü ve ordunun başkumadanı olan Marc ile az gelişmiş okyanus adalarına gezi düzenlerler.Yeraltı madenlerinden bu kadar yararlanması yer altı zenginlikleri tanrısı Hades'in karısı Persephone'nin ilgisini çeker ve bir araştırma gezisi sırasında yerli olarak karşısına çıkar.İlk görüşte Eros'un oklarına vurulan Sebastian Persephone ile iki ay birlikte olur ve sonunda Persephone Granada'da Heres'i dünyaya getirir.Aşık olduğu kişinin bir tanrıça olduğunu öğrenen Sebastian oğlunu korumak amacıyla satirlerin yoğun olduğu Amerika'ya taşınır ve zamanı gelene kadar Heres'i geleceğine eğitmeye çalışır.Heres konumunun getirdiği durumdan dolayı asil ve zariftir.Aynı zaman da konumunun yarattığı sonuçlardan biri olarak sürekli okul değiştirmek zorunda kalmıştır.Heres bu yüzden gittiği tüm okullarda ayrıcalıklı davranılmıştır.
Genel Bilgiler
Heres aslında cana yakın biri olsa da arkadaş edinme konusunda çok fazla seçicidir.Aldığı tüm tecrübeler sonucunda birinin güvenini kazanması oldukça zordur.Kaba saba laubali vb. hareket yapan insanlardan tam anlamıyla nefret eder ve Athena'nın onlara az da olsa akıl vermediği acır.Çok ciddi görünse de aslında altında yardımsever ve matrak bir kişiliği olduğu söylenebilir ama bu çılgınlığı ortaya çıkartmak her yiğidin harcı değildir.Az olan arkadaşlarının değerini çok iyi bilir, hep resmi bir hayatı olduğu için arada sıradan bir hayatı olsun ister.Her zaman yaptığı şeyin bilincindedir.Mantıklı düşünür (Bir Athena melezi kadar olmasa da), asice ve bilinçsizce hareket etmeyi sevmez.Konuşkan ve espirili bir kişiliği vardır yalnız bu yönünü sadece onun en yakınları bilir.

Aradıkları.

-AŞK-

Aşık olduğu kişi.(1)
-Heres ona çok aşık olmuştur ve bu aşkından vazgeçmez ne kadar olasılıksız olsa bile.
Heres'de arar. Star3

-OLUMLU-.

En yakın arkadaş.(1)
-Heres'in en yakın arkadaşıdır Heres onla her şeyini paylaşır.Yani suç ortağı, sırdaş, dost.
Heres'de arar. Star3

Dost.(5)
-Heres'in diğer arkadaşlarına göre daha çok değer verip sırlarını paylaştığı kişilerdir.

Heres'de arar. Star3David Carter-Kampın büyük çoğunluğunu kaplayan Carter ailesinin mensubu olan bu Athena oğlu ile heres normalden daha iyi anlaşmaktadır büyük bir ihtimalle bunun sebebi David'in neredeyse tamamı düzgün ve akıllı çocuklardan oluşan Athena kulübesinin mensubu olması.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

Arkadaş.(10)

-Heres'in tanıştığı ve anlaştığı değer verdiği kişilerdir.

Heres'de arar. Star3Ben Miller-Afrodit oğlu Ben Miller'i görünce "Aaa bunun annesi afrodit." diyemezsiniz hatta o söylemese bunu farketmeniz imkansız bir şey bu yüzden Heres'in gözü Ben'i tutmuştur.
Heres'de arar. Star3Eryx von dorff-Von dorff ailesinin mensubu olan Eryx ile Deres'in analştıkları yönleri mevcuttur.Buna örnek olarak Eryx'in asla pes etmemesi, azmi ve kararlılığı sayılabilir.
Heres'de arar. Star3Adyali Zenobia Carter-Kampım büyük bir çoğunluğunu oluşturan Carter'lardan olan Zeus kızı Adyali ile Heres anlaşa biliyorlardır.Heres bunu Adyali'nin sinirli ve öfkeli bir yapısı olmamasına bağlıyor.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

Konuştukları.(15)

-Heres'in tanıştığı ve arada bir konuşup selam verdiği kişiler.

Heres'de arar. Star3Marcus L. Carter-Çoğu Zeus çocuğunun ve kampın önemli bir kısmını kaplayan Carter ailesine mensup Marcus ile Heres'in pek konuşmuşluğu yoktur ama az da olsa anladığı kadarı ile korumacı bir tavrı var gibi.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

Birbirlerini sinir ederler.(3)

-Heres ile bunlar bir birlerini gördüklerinde çocuk gibi birbirlerine sataşırlar aslında bir birlerini severler ve bunlar Heres'in içind eki çılgını çıkaran nadir kişilerdir.

Heres'de arar. Star3Katherine M. von dorff-Kampta yavaşça sayıları artan "von dorff"ların lideri konumunda olan Katherine ile Heres sürekli kavga ederler, Heres bunun nedeni olarak kendince ikizine aşık olmasına bağlar.
Heres'de arar. Star3Hope Miler-Heres normalde süslü narin Afrodit kızlarını sevmez ama bu Hope farkı o yüzden onla farklı bir arkadaşlık ilişkisi kurmuştur.
Heres'de arar. Star3M. Aredhel von dorff-Kampta ki von dorfflardan biri olan Aredhel her ne kadar Heres'in teyzesi olsa da onun biraz burnu hava da olduğuna inanır.

Suç Ortakları.(3)
-Heres'in birlikte sinsilik yaptığı kişiler.Bunlarda aslında Heres'in içinde ki ortaya çıkaran nadir kişiler.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

Kardeşler.(10)
-Kardeşler Heres'in en çok değer verdiği kişilerdir onlar için gözünü kırpmadan Tartarus'a gidebilir -Tabii onlar gelirse daha güzel olur. Very Happy- bu yüzden kardeş Heres'in için en önemli kurgudur.

Heres'de arar. Star3Jessica Clarie Masen-Kulübenin ilk lideri olan ve bir zamanlar Persephone'nin adını tüm kampa duyuran Jessica Heres'in ölümsüz kardeşidir.Jessica her ne kadar Olimpos'ta rahat bir şekilde yaşasa da Heres'e yardım edip kulübenin itibarının tekrar kazanmasına yardımcı oluyor.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

-NÖTR-

Nötr.(15)

-Heres'in göz aşınalığı olduğu kişiler tanışmamışlardır.

Heres'de arar. Star3Georgina Orwell-Bir Hypnos çocuğu daha Heres bu kızız hiç tanımamıştır ama duyduklarından yola çıkarak bu kızın kurnaz ve sinsi olduğunu bilir bu yüzden biraz tiksinsede bu yeteneğini Heres takdir etmektedir.
Heres'de arar. Star3Cintia B. von dorff-Bu Demeter kızı ile hiç tanışmayan Heres sadece göz aşınalığı vardır.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

-OLUMSUZ-

Sevmedikleri.(10)

-Heres'in hareketleri ve davranışları yüzünden sevmediği kişiler.

Heres'de arar. Star3Zoe Amy Gringesied-Heres Hekate kızı Zoe'nin yapısı gereği uyandırdığı önyargıdan dolayı Heres Zoe'yi sevmez.
Heres'de arar. Star3Alexis Kwon-Artemis avcısı Alexis her erkeğe karşı olan tutumunu Heres'e karşıda sergiler bu yüzden onu sevmez.
Heres'de arar. Star3Nicole Avery Johnson-Normalde de kaba Ares çocuklarını sevmeyen Heres özellikleri yüzünden Nicole'ye tanışma manasında bir şans bile vermemiştir.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

Nefret ettikleri.(3)

-Heres bunlardan nefret eder ve bunları sinir etmek için ellerinden gelen her şeyi yapabilir.

Heres'de arar. Star3Richard A. Knaak-Heres'in ilk tanıştığı ve ilk nefret ettiği Hypnos oğlu, Heres ilk başta onun diğer kardeşleri gibi uysal ve yavaş olacağını zannetmişti ama yanılmıştı çünkü o Heres'e göre tam bir serseri.
Heres'de arar. Star3
Heres'de arar. Star3

Kanlı Bıçaklı.(1)
-Burada olanlar Heres'in değer verdiği birisine ya da bir şeye zarar vermiştir ve sonucu olarak bu lanetli yerde olma şanssızlığını tatmıştır.
Heres'de arar. Star3

Özel Kurgular.

-Aklınızda Heres ile ilgili başka bir kurgu varsa sizi buraya alalım.

En son Verfilius Heres Subduce tarafından Çarş. Mayıs 18, 2011 2:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 3:57 am

birbirlerini sinir edenler ? (:

En son Hope Miller tarafından Çarş. Mayıs 18, 2011 1:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://scythee.tumblr.com
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 4:39 am

Marcus'u istediğin yere atabilirsin. Richard için de kanlı bıçaklı düşman olabilir diye düşünüyorum. RP'mizi yazacaktım fakat şu tanrıların oyunu yüzünden kafamı kaldıracak halim yok. Smile
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 4:48 am

Zoe için sevmedikleri, Nicole ve bana da ilanlarımda kişilğim için yadıklarıma bakıp öyle karar ver. Ama bizi pek seveceğini sanmıyorum ben. Wink
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 4:51 am

Katherine için birbirlerini sinir edenler, Jessica için de kardeşler olabilir sanırım. Smile
http://camelot.hareketforum.org/
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 5:01 am

Nefret ettikleri veya sevmedikleri olabilir. Cintia için de nötr. *-*
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 7:15 am

David'i dostlara
Ben'i ise arkadaşlara ekle (Ben miller)
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 8:03 am

Soylu biri ile arkadaş olmak isterim =)
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 11:50 pm

Hepinizi ekledim.
Georgina senin için tuhaf kurgular oluşturudum umarım beğenirsin. Razz
Marcus bence Richard o kadar kötülük yapmadı ama eğer kız kardeşime zarar verir ise istediğin yere geçirebilirim. Twisted Evil Smile
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 12:23 am

Biz 'birbirini sinir edenler' olabiliriz. Ben arada senin çok burnu havada olduğunu düşünüyor falan olabilirim. Adyali'yle belki arkadaş olabilirsiniz, bilemedim şimdi, konuştukları olsun bari.
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 2:28 am

İkinizi de ekledim Adyali'yi arkadaş yaptım istemiyorsan değiştiririm.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 10:31 am

emily'i suç ortaklarına eklersen sevinirim olmadı arkadaş falan Very Happy

clayı karar veremedim sen ekle kafana göre Smile
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 11:20 am

Dost ya da suç ortakları olsun Heres.Biliy10 daha beni Very Happy
Ashley Everdeen
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 1:15 am

Konuştukları.
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 1:26 am

Fark etmez Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 9:28 pm

İsmim değişti kardeş. Onu belirteyim dedim, bir de melez oldum artık... Smile
http://camelot.hareketforum.org/
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:01 am

Olumlu olsun ama sen karar ver. Very Happy
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Heres'de arar. Empty
MesajKonu: Geri: Heres'de arar.   Heres'de arar. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:25 am

fark etmez Very Happy

Heres'de arar.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liv' de arar :D
» Cya-arar-Cya-arar-Cya-arar-Cya-arar-Cya-arar :D
» Cya-arar-Cya-arar-Cya-arar-Cya-arar-Cya-arar :D
» irene de arar
» Lucas'da arar ;)