Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Clark McFly

2 posters
YazarMesaj
Clark McFly

Clark McFly Empty
MesajKonu: Clark McFly   Clark McFly Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 1:29 am

Ders fizikti. Bayan Jones bana ve ikizim Harry'e kafayı takmıştı. Bize (iki kişi olmamıza rağmen) McFly çetesi diyordu. Dersler beni ve Harry'yi hiç ilgilendirmiyordu. Çünkü ikimizde de disleksi ve hiperaktivite bozukluğu vardı. Üstüne üstlük Bayan Jones her dersi yazdırarak anlatıyordu. Sonunda son ders zili çaldı. Kardeşim ile birlikte eve doğru yürümeye başladık. Diğer çocuklar gibi servis ile gidemiyorduk çünkü annemiz bize paramızın buna yetmediğini söyledi. Bu yüzden 4 kilometreyi yürüyerek gitmemiz gerekiyordu. Aslında bu o kadar da sıkıcı değildi. Çünkü konuşarak zaman çok çabuk geçiyordu. Çoğunlukla mitolojiden bahsediyorduk. Mitoloji hakkında her şeyi bildiğimizi zannediyorduk ta ki bizim üç katımız kadar, tek gözlü ve dişleri neredeyse parmağım kadar büyüklüğünde mitoloji kitaplarında gördüğüm canavara benzer bir yaratık çıkana kadar. Benim on adımım onun bir adımına eşitti. En son hatırladığım şey canavarın kükreme sesiydi. Uyandığımda Harry yanımda değildi ve ben kulübeye benzer bir yerdeydim.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Clark McFly Empty
MesajKonu: Geri: Clark McFly   Clark McFly Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 7:47 am

Rp puanı: 40.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Clark McFly
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry McFly
» Harry McFly - Görevler