Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kişisel Kurgu Önerileri

YazarMesaj
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

Kişisel Kurgu Önerileri Empty
MesajKonu: Kişisel Kurgu Önerileri   Kişisel Kurgu Önerileri Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 12:48 pm

Arkadaşlar merhaba Smile

Hazır elimizde böyle bir imkan varken, sevgili adminimizin de onayıyla, sizler için bir kişisel kurgu yardım bölümü açalım istedik. Şöyle ki; eğer bir karakter oluşturduysanız ama karakterinizle ne yapmak istediğinizden emin değilseniz, nasıl bir yol çizeceğinizi bilmiyorsanız, ya da sadece değişik bir şeyler yapmak istiyorsanız, bu başlığa başvurabilirsiniz. Rütbenizin olup olmaması; melez, tanrı, titan ya da başka bir karakter olmak isteyip istemediğiniz önemli değil, elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Bu bölümün moderatörleri ben, yani Merve (Allen Jacques Harth, Isis Alexandria Dawn, Nemesis, Helios); Oğuz (Mantalon Soluric, Morpheus, Krios); ve Ezgi (Apollon, Versaillas Lupin) olacak. Genel olarak biz üçümüz yardımcı olacağız, ama değişik önerilere açık oluruz. Smile

Son olarak başvuru yapmak isteyenlerin doldurmasını rica ettiğimiz bir form var;

Ad Soyad:
Konumunuz yada istediğiniz konum(tanrı,titan,melez):
Kişilik:
Kurgunun içeriği( basit yada karışık):
Kurgunun zaman aralığı (geçmiş veya şimdiki zaman veya gelecek):
Not (özel istekleriniz için):

Kişisel Kurgu Önerileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alx.'ın Kişisel Başlığı
» Kurgu Yardımı