Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üye Alımları

+8
Marcus L. Stanislaus
Clara Thompson
David Tyler
Hermia Aigian Cocteau
Drake Tyrell Stanislaus
D. Juliet Sera Châtillon
Cintia B. von Dorff
Katherine M. von Dorff
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 8:51 pm

Şartlar;

*Öncelikle tabi ki de Romalı olmalısınız.
*Kurgunuz iyi ve özgün olmalı.

~Tanrıların Romalı isimlerini bilmek zorunlu derdim ama bilmeyenler olabilir. Bu yüzden onları liste yapıp ekleyeceğim.
~Kurgu istiyorum çünkü herkesin kendisine özgü kurgusu olmalı, yoksa kimsenin çıkamadığı Roma Melez Kampı'ndan, Yunan Melez Kampı'na gelmesi saçma olur.

Kod:
Katılım için;

Karakter ad-soyad:
Neden Yunan Kampı'da bulunuyorsun?:
Athena'dan Romalı olmak için izin aldınız mı?:

Edit*

En son Katherine M. von Dorff tarafından C.tesi Mayıs 14, 2011 10:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://camelot.hareketforum.org/
Cintia B. von Dorff
Nemesis'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Cintia B. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 10:40 pm

x Cintia B. von Dorff

x Roma Kampı'ndayken melezlerin aniden ortadan kaybolması ve kampa Yunan melezlerinin gelmesi üzerine Lupa Cintia'ya Yunan Kampı'na gitmesi ve neler döndüğünü öğrenmesi için bir görev verir. Tabii kuzeni Kate'in de kayıp olması ve Cindy'nin onu bulup kampa geri götürme isteği Cindy'nin bu görevi kabul etmesinde çok büyük etkendir.
Daha ayrıntılı bilgi için buyrun [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 10:57 pm

Tabi ki de kabul edildi. Hoş geldin yardımcı lider kuzen. Razz

Cintia B. von Dorff
Cintia B. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 11:04 pm

Hoş bulduk, taş ve baş lider kuzen asdfgh. lol! Al yine hayal gücümün sınırlarını zorladım. Razz
D. Juliet Sera Châtillon
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
D. Juliet Sera Châtillon

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 2:43 am

# Dorianna S. Schranz (Williams)
# Doğduktan sonra Tanrıça, Dori'yi satir Jack'e emanet etmiştir ve satir Jack'ten tek ricası onu kardeşlerinden uzak tutmasıdır. Çünkü öz kardeşleri ile bir araya gelirse canavarlar izlerini daha rahatlıkla bulabilecekti. Bu yüzden Jack, Dori'yi bir yetimhanede gizledi. (bunların detayı zaten bireysel kurgu ve lejantta) Daha sonradan Jack, Dori'yi Roma kampı yerine Yunan kampına getirdi. Bir nevi Tanrıça'nın isteğini kırmadı. Ancak kader tanrıçaları Dori'nin kardeşleri ile yeniden birleşmesini sağladı. Bu yüzden Dori, şuan Yunan kampında. (Kate ve Lena ikizlerinin kardeşi olduğunu bilmiyor.)
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 2:58 am

Kabul edildi, hoş geldin bir diğer kayıp kardeş. Razz
D. Juliet Sera Châtillon
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
D. Juliet Sera Châtillon

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 2:59 am

Hoşbulduk 'gıcık ve kayıp' kardeş.
Drake Tyrell Stanislaus
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Drake Tyrell Stanislaus

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 3:05 am

Drake Tyrell Carter
Zeus yasak olduğu halde aynı dönemde aşık olduğu kadından dört çocuk sahibi olunca Drake'in ortaya çıkışını elinden geldiğince geciktirmek istemiştir ve bu nedenle onu annesinden, kardeşlerinden ayırmıştır. Drake Romalı bir melezdir fakat yarı-tanrı olduğu gerçeğini 18 yaşında öğrendiği için babası onun Roma kampına adapte olamayacağını düşünür, kendisini biraz geliştirmesi ve 18 yılın ardından kardeşleriyle tanışabilmesi için oğlunun Yunan kampına yerleştirilmesini sağlar. Drake Romalı bir melez olmasına rağmen diğer Romalıların savaş tecrübelerinden ve disiplinlerinden yoksundur, ait olduğu yere dönebilmek için bir an önce bu eksiklerini kapatmaya çalışmaktadır.
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 3:09 am

#O gıcık kardeşi göstereceğim ben sana Dori.

#Kabul edildii. Hoş geldin lakap bulamadığım sevgilim. Flower 2

Drake Tyrell Stanislaus
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Drake Tyrell Stanislaus

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 3:11 am

Hoş buldum sevgilim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 4:46 am

*Hermia Aigian Cocteau
*Babam Ares, annemle İtalya'da Mars hali ile beraber olmuş. Bu yüzden romalı doğsam da anneme yunan kampına götürülmemi söylemiş bu yüzden Romalı olduğumu bilmiyorum ama öğrenicem. Öğrendikten sonra da yunanlılardan nefret etmeyi düşünmüyorum o ayrı konu Smile
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 4:49 am

Kabul edildi, hoş geldin Hermia.^^

Yunanlılardan nefret etmen gerekmiyor. Smile

David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:05 am

Karakter ad-soyad:David Carter
Neden Yunan Kampı'da bulunuyorsun?:Annemin kim olduğu ilk bilinmiyordu.O yüzden yunan kampından bir satir beni buldu.Sonra hafızam kayboldu ve yunan kampına getirildim.Sonra anlaşıldığında ise yunan kampını sevdiğimdem ve kız arkadaşım yunan kampında olduğundan orada kalmak istedim.Ve de diğer romalı melezler gibi değildir.Yunanlı gibidir.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:43 am

Karakter ad-soyad: Mana Aredhel Fackrell
Neden Yunan Kampı'da bulunuyorsun?: Ben Yunan Kampı'nın eskilerindenim, eskiden beri annemi Demeter olarak biliyordum. Tabii ki Ceres'e daha çok benzeyen özelliklerim beni şüphelendirmişti ama bunu hiç bilmiyordum. Roma Kampı'nda hiç bulunmadım, kendimi Yunan melezi sandığım için buradayım. Ve o kadar alıştım ki, annemin Ceres olduğunu öğrendiğimde bile buradan gitmek istemedim.
*Ayrıca Cintia'yla ikiziz.
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:48 am

#Reddedildi David. Nedenini sana Cintia açıklayacaktır.

~Bu arada Romalı olduğunu Athena'ya onaylatmadığı biliyorum. Bu da seni Yunan melezi yapıyor, sırf kulübe katılmak için bir anda kurgu oluşturma lütfen.~

#Kabul edildi Mana. Hoş geldin. <3

David Tyler
David Tyler

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:51 am

Öyle bir şeymi yapılıcaktı.
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:55 am

#Birincisi, burası soru sorma yeri değil.
İkincisi, elbette! Bir anda Romalı olamaz ya kimse.

Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:56 am

*Marcus L. Carter
*Beni şahsen Zeus'un emri ile Apollon eğitmiştir. Apollon'dan senelerce eğitim aldıktan sonra babam Zeus beni artık kardeşlerim ile beraber yetişmem için Yunan Kampı'na gönderdi.
[p.s: Kurgum için Apollon'dan izin aldım, Athena onaylıdır.]
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:58 am

Kabul edildi. Hoş geldin eniştee. Very Happy
Cintia B. von Dorff
Cintia B. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 6:53 am

DUYURU: Evet arkadaşlar, yedi kişi olmuş bulunmaktayız ve alımları on kişi olunca kapatacağız. Yani sadece üç kişi daha başvurabilir. Tabii özel durumlarda tekrar üye alımları açılacaktır.
Ve ayrıca bu başvuran herkesi kabul edeceğimiz anlamına gelmiyor. Şu an çoğu kişi Romalı olmak istiyor ama eğer herkesi kabul edersek kamp Roma Kampı'na döner. O yüzden kabul edilmeyenler lütfen alınmasınlar.

*David, sen de yukarıdaki nedenden ve özgün bir kurgun olmayışından dolayı reddedildin. Ayrıca Kate'in de dediği gibi sırf kulübe katılmak için kurgu oluşturduğunu biliyoruz. Ama ileriki zamanlarda tekrar başvurursan tekrar değerlendirebiliriz. Smile
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 6:02 am

Xenon Salvatore ^^ Yazın yeni karakterim 3 büyükler açılınca aktif olacaktır asıl aktiflik tarihi 4 Haziran

Kurgu : Xenon yıllarca Lupanın emri altında kaldı onun için ve roma kampı için tehlike olan her şeyi yok etti. Lupaya sadakatini kanıtlamak için tüm tanıdıklarını öldürdü. Ve Lupa Yunan kampına düzenlenecek bir saldırıdan dolayı beni buraya gönderdi. Fakat tüm hafızamı ve duygularımı sildi ; acımasızlık ve aşk dışında.

Umarım daha aktif olmayan karakterim kabul edilir. Yada yer ayrılır.
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 6:16 am

#Ne yazık ki aktif olmayan üyelikleri kabul etmiyoruz. 4 Haziran'dan sonra, alımlar açık olursa başvurunu tekrarlayabilirsin.
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 7:26 am

Karakter ad-soyad: Iason Carter
Neden Yunan Kampı'da bulunuyorsun?:

Öncelik ile kurgum:

Babam Hephaitos önce annem ile Yunanlı halinde birlikte olmuş ve abim Perseus doğmuş. Ama babam 3 yıl sonra annem ile bu kez Romalı halinde birlikte olmuş ve ben doğmuşum. Bir Tanrının aynı kişiden bir romalı bir yunan çocuğunun olmasından rahatsızlık duyan babam beni kaçırıp Roma kampında Lupa'ya emanet etmiş. Yunan kampında bulunma nedenim ise son zamanlarda tekrar canlanan ''Tanrılar Oyunu'' hakkında bilgi toplamam ve kampın son durumunu Lupa'ya iletmem
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 8:41 am

#Kabul edildi.
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 9:59 am

DUYURU: Bakın, çoğu kişi bana Romalı olmak istediği konusunda mesajlar yolluyor. Bu benim elimde olan bir şey değil. Romalı olmak istiyorsanız, bunu Athena'ya onaylatmalısınız. Onun ise şu sıralar başka Romalı istemediğini düşünüyorum. Bu grubu sitedeki Romalı sayısı artsın diye de kurmadığımı belirtmem gerek. Sırf buraya katılmak için Romalı olanlar, pardon ama size üzülüyorum. Orjinal bir kurgunuz ve Athena'dan izniniz olmadan sizi kabul edemem. Bu yüzden. Alımları değiştiriyorum. Athena'dan izniniz olmadan, bu gruba alımınız kabul edilmeyecek. Aynı şekilde, bu gruba üye değilseniz, Romalı sayılmayacaksınız!

NOT: Athena'dan izniniz olduğu kanıtlanmadan, ne derseniz deyin, en orjinal kurguya bile sahip olsanız, sizi kabul etmeyeceğim.
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 11:52 pm

Eryx von Dorff

Kurgum , bir yıl önce Roma kampına yerleştirildim. Hızlıca yükselip Bacchus kulübesi lideri oldum. Cesaretime güvenip Otiris dağını yok etmede sabotaj görevini üstlendim. Görev başarısız olunca Lupa bu duruma sinirlendi ve beni ölüm cezasına çarptırdı. Babam bu duruma kızıp cezamı hafifletmek için Lupa ile konuştu ve cezam tüm anılarımın silinip Yunan kampına yollanmam oldu. Kısa süre sonra bu durumu öğrenen Adalet ve intikam tanrıçasi Nemesis tek bir hatadan bu kadar büyük bir ceza almamı adaletsizlik olarak değerlendirdi ve intikamımı almam için bana yardım edıyor...
Kurgum Athena onaylı ^^ Şimdiden teşekkürler.
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 11:56 pm

#Onaylandı.
Eryx von Dorff
Eryx von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 12:17 am

Teşekkürler ^^
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 12:18 am

#Önemli değil. Hoş geldin aramıza, ilk kez Lupa'dan nefret eden Romalı. Razz
Paul Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Paul Christensén

Üye Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Üye Alımları   Üye Alımları Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 2:48 am

Like a Star @ heaven Karakter ad-soyad: Paul Carter

Like a Star @ heaven Kurgu:

Ben Yunan ve Roma kampından önce özel eğitimli bir ajandım. O işle meşgul olurken birden karşıma yıllardır olan kayıp babam çıktı. Benim, Roma kampı denen, ajanken alıştığım disiplinin burada da olduğu bir yere gitmemi söyledi. Roma kampındayken Lupa, babamın Bacchus olduğunu, Roma tanrılarının yaşadığını fakat şu an Yunanlı hallerde bulunduklarını söyledi. Roma kampındayken çeşitli testlerden geçtikten sonra Lupa benim yeteneklerimi fark etti ve bana gizli bir görev verdi. Bu görevin üzerine yargıcı olduğum lejyonun liderliğini Eryx adlı meleze devrettim. Ve ortadan kayboldum. Görev şuydu:

Lupa'nın öngördüğü bir savaş için, Yunan kampındaki güçlü melezleri gözlemleyecektim. Şayet onlarda bir tuhaflık hissedersem, bu durumu Lupa'ya iletecektim. Ben Yunan kampına geldikten sonra Tanrıların Oyunu başladı. Bu durumu hemen Lupa'ya ilettim. Lupa da gözlemlemeyi devam etmemi, tanrıların bir işler çevirdiğini söyledi. Ve şimdi ben buradayım ve Yunan kampına bağlanmaktan korkuyorum. Çünkü burayı sevmeye başladım...

Like a Star @ heaven Kurgu Athena onaylıdır.

Üye Alımları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Üye Alımları
» Üye alımları...
» Üye Alımları
» Melez Alımları (Rp Puanı 70+)
» Titan Alımları (Rp puanı 100)