Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaş Ziyareti

2 posters
YazarMesaj
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

Arkadaş Ziyareti Empty
MesajKonu: Arkadaş Ziyareti   Arkadaş Ziyareti Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:11 pm

Kulübüde yatmış müzik dinliyordum. Canım gerçekten çok sıkılıyordu. Hiç hareket yoktu bu aralar kampta. İpad'ı elime aldım ve müziği durdurdum. Hava güneşliydi. Çıkıp biraz temiz hava almanın kimseye bir zararı olmaz diye düşündüm. Kulübe kapısından dışarı çıkar çıkmaz aklıma yakın arkadaşım Hanna geldi. Uzun süredir görmüyordum onu. Gidip bir ziyaret etsem hiç fena olmazdı. Kulübelere bakıp hangisi Hera'nın diye incelemeye başladım. Kısa sürede hangi Kulübe olduğunu buldum ve o yöne doğru yürümeye başladım. Kulübenin önüne geldiğimde açıkcası biraz korktum. Umarım Zeus beni küle çevirmez diye düşünüp kapıyı tıklattım. Kapıyı suratında kocaman bir gülümseme olan Hanna açtı . Beni gördüğüne biraz şaşırdı ilk önce ama sonra şaşkınlığı üzerinden atıp '' Hey! Ryan hoşgeldin. Geçsene içeri '' dedi. Gülümseyerek içeri girdim. İçeride harika bir parfüm kokusu vardı. Oturup Hanna ile sohbet etmeye başladık
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Arkadaş Ziyareti Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaş Ziyareti   Arkadaş Ziyareti Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:47 pm

Yorgunluktan her yerim tutulmuştu.Gece hiç uyumadan kulübeyi temizlemiştim.Ve sonunda her yer tertemiz olmuştu.Dışarı çıkacak halim de yoktu.En iyisi kulübeme tıkılıp biraz dinlenmek, diye düşündüm.Yatağa uzandım ve gözlerimi kapatıp uyumaya çalıştım.Tam o sırada kapıya vuruldu.Ayağa kalkmaya öyle çok üşeniyordum ki...Kapıya doğru gittim.Belki de Hopiş'dir veya Sofiş'tir dedim.Biraz heyecanlanmıştım.Kapıyı açtığımda karşımda Ryan'ı buldum.Ryan çok iyi bir çocuktu.Her zaman çok iyi anlaşırdık.Ama daha önce hiç kulübeme gelmemişti.Bu yüzden şaşırmıştım."Hey! Ryan hoşgeldin. Geçsene içeri " dedim sırıtarak.Gülümseyerek içeri girdi."Nasılsın?"dedi.Hiç saklamadan "Pek iyi değilim aslında.Hiç uyumadım."dedim. "Sen?" Ryan tek kaşını kaldırdı. "İyiyim.Çok canım sıkılıyor."dedi.Ne tesadüf, dedim içimden.Sıkıntıdan ölüyordum resmen.Bir an önce kış gelse de New York'a geri dönseydim.Ryan konuşmaya devam etti. "Aslında uzun süredir aklımda bir şey var."dedi."Neymiş o aklında ki?"dedim.Söylesem mi,söylemesem mi diye düşünüyordu galiba.Herhalde söylemeye karar vermişti. "Annemi ziyarete gitmek istiyorum."dedi."Poseidon'un Krallığına" Şaşırmıştım. "Ama bu çok tehlikeli,Poseidon'un senden hoşlanacağını sanmam Ryan."dedim."Her ne olursa olsun.Orayı çok merak ediyorum."dedi sırıtarak.Aslında harika bir fikirdi.Hem kamp çok sıkıcı değil miydi? Uzun süredir maceraya da atılmamıştım.Evet,evet.Kesinlikle harika bir fikirdi. "Ryan,istersen bu maceraya birlikte atılabiliriz."dedim.Şaşırmış gibiydi,ama bir o kadar sevinmiş gibi..."Ne zaman gidiyoruz?"dedi.Kahkayı bastım."Ne zaman istersen."dedim.Odada dönmeye başladı. "Yarın sabah seni alacağım.Saat altıda.Hazır ol."dedi.Ve hışımla kulübeden çıktı.

Arkadaş Ziyareti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaş Ziyareti
» Arkadaş Ziyareti.....
» Arkadaş Ziyareti
» Arkadaş Ziyareti'mm
» Baba Ziyareti