Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kafamı Dinleyemiyorum

2 posters
YazarMesaj
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

Kafamı Dinleyemiyorum Empty
MesajKonu: Kafamı Dinleyemiyorum   Kafamı Dinleyemiyorum Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:45 am

Yatağımdan kalktığımda başım çok ağrıyordu. İlk önce yüzümü yıkadım fakat ağrı daha da şiddetlendi. Yatağıma uzandım ağrının hafiflemesini bekledim. Ağrı hafiflediğinde El İşleri Alanına doğru yürümeye başladım. Biraz kafamı dağıtmaya ihtiyacım vardı. Biraz demir işleyerek kafa dinlemek size salakça gelebilir ama Hephaistos'un oğluysanız en iyi kafa dinleme yolu budur.

İçeri girdim ve bir ocağın başına oturdum. Kendimce bir kılıç yapmaya başladım.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kafamı Dinleyemiyorum Empty
MesajKonu: Geri: Kafamı Dinleyemiyorum   Kafamı Dinleyemiyorum Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:43 am

El İşleri Alanında bana mutlaka silah yapmasını öğretecek biri vardır diye gittim.Bunun eğitimini bir ustadan çok bir melezden almak istiyordum.Aslında öğrenmek değil izlemek istiyordum.

İçeride en aktif Hephaistos çocuğu olan Jeffrey vardı.Selam verdim ona ve bir sandalyeye oturdum.

"Ne yapıyorsun?"

Jeffrey bana kör müsün gibisinden baktı.

"Silah demek..İlginç olmalı." dedim.

"Evet öyle." dedi ama biraz sıkıntılı gibiydi.

"Bir derdin mi var?" diye sordum.

"Uyuyamıyorum,kafamı dinleyemiyorum." dedim.O an gitmem gerektiğini düşündüm.

"İyi o zaman ben gideyim." diyerek kapıya yöneldim.

Jeff bir süre sonra:
"Duygusömürüsü yapmana gerek yok.Kalabilirsin." dedi.Ben de teşekkür ettim.

"Ne tür bir silah bu?"

"Kılıç"

"Basit bir kılıç mı yani?"

"Kolaysa sen yap artist Artemis kızı."

Haklıydı.Ben hayatta yapamazdım.Kılıcın önce sapını yaptı.Sonra da metal keserek keskinleştirdi.Ardından üzerine motifler ekledi.Tam bir profesyonel işiydi.

"Motifler..Çok güzeller." dedim.Jeff de onaylarcasına baktı.Kılıca baktı ve:

"Güzel mi?" dedi.

"Harika!"

"İstersen sana da bir şey yapabilirim." diyince heyecanlandım.

"Teşekkürler!" dedim.

Tutacağı hazırlarken bana sorular soruyordu.Bir yandan iyice tanışıp,diğer yandan kılıcımı hazırlıyordu.

"Metali keskinleştirmek ister misin?" dedi.Heyecanla başımı salladım.

"Nasıl yapıyorum?"

Jeff bir yandan anlatıp bir yandan gösteriyordu.Kılıcımı keskinleştirdikten sonra:
"Ne motifi istersin?" diye sordu.Bir S istediğimi söyledim ve yaptı.

"Kılıcını her zaman kullanamazsın.İşin düşünce gel al." dedi.

"Jeff çok teşekkür ederim.Bir şey istersen gel yardımcı olurum." dedim ve Jeff'e tekrar teşekkür ederek oradan ayrıldım.Artık bir kılıcım vardı ama istediğim zaman kullanamazdım.Hem yeni bir arkadaşım hem de yeni bir kılıcım olmuştu.

Rp Bitmiştir!

http://www.platis.forummum.net

Kafamı Dinleyemiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Poseidon ve Babam Kafamı Şişiriyorlar...