Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Suya alışıyorum.

YazarMesaj
Darius Cladius Glaber
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Darius Cladius Glaber

Suya alışıyorum. Empty
MesajKonu: Suya alışıyorum.   Suya alışıyorum. Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 9:42 am

Odamdan mayomu ve havlumu alıp plaja doğru yola çıktım. Burada her gün böyle güneşli oluyordu. Ama her gün güneşlenebilecek kadar vakit bulamıyorduk. Bu anın tadını çıkarmalıydım. Yolda gördüğüm arkadaşlarıma da selam vererek yavaş yavaş plaja doğru ilerlemeye başladım. Plaja vardığımda burada pek çok melezin bulunduğunu gördüm. Demek ki herkes benim gibi düşünerek plaja gelmişti. Hemen havlumu yere serdim, güneş yağımı sürdüm. Ve uzandım. Yarım saat kadar sonra uzanmaktan sıkılmıştım. Malesef DEHB göyle bir şeydi. Kalktım ve denize doğru yürümeye başladım. Denize girdiğimde su başta çok soğuk gedi ama sonradan ısınır gibi oldu. Suyun sıcaklığı tek kelime ile mükemmeldi. Diğer melezler kıyıdan oldukça uzaklaşmışken ben henüz belime kadar olan suda yüzmeye çalışıyordum. Eğer antremanım olsaydı rahatlıkla bende öyle yüzebilirdim, ama antremansızdım ve ısınmam gerekiyordu. Yüzmeyeli neredeyse 2 sene olmuştu. Bu yüzden başlarda çok zorluk çekmeme rağmen zaman geçtikçe alışıyordum. Yavaş, yavaş tekrar eskisi gibi yüzmeye başlamıştım. İyice alıştıktan sonra da biraz açılmaya başladım. Tam ben yüzmenin keyfinin doruk noktalarına ulaşmıştım ki yemek borusu ötmeye başladı. Anlaşılan plaja geldiğim saat hiç de erken bir saat değildi.

Suya alışıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Suya yansıyan tehlike ~ Denetleme 16.