Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexandra Regina Daniels

+29
Hope Temple
Seth Mason Black
Lucianna Fackrell
Adela Calanthe Lynn
Scarlett A. Fackrell
Summer Katherine Ramsey
Claire Angel Deeply
Terra M. Winchester
Dryope Glauce Charon
Shannon Elizabeth Todd
Clara Thompson
Cornelia Fackrell
Isabelle Coco Franke
Mitchie Carter
Hermia Aigian Cocteau
Ange Morgan Lamartine
Arthur Dragomir
Aleda Beth Hwang
Cassandra Masen
Serena Su Hanzadeoğlu
Steward Thurstan
Afrodit.
A. Anna Bianca Sentius
Edward Kevin Hawke
Cristina Black
Stella Fabiano
Satellite Morgan
Lara Adams
Alexandra Bethany Daniels
33 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Alexandra Regina Daniels Empty
MesajKonu: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:05 am

- GENEL BİLGİLER -
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ad-Soyad :Alexandra Bethany Daniels
Lakap :All,Alex,Beth, Bethy,Cadı,Meleğim,Cadalozummm(m sayısına dikkat:Dve sağ ol Anna'm)Çakma Eris,Mecla(Neyla'm sağ olsun Very Happy)Danny(En iyi üvey kardeşimden Smile)
Irk :Amerikan
Doğum tarihi :22/09/1995
Doğum yeri :Kaliforniya
Bildiği Diller :İngilizce,İspanyolca,Antik Yunanca,Fransızca,Türkçe ve bir de sayılıyorsa İşaret Dili
Meslek :Boston Herald Muhabiri
Taraf:Tanrılar

- FİZİKSEL öZELLİKLER -
Afrodit'in kızı olduğuma göre güzel bir kızım. Sarı saçlarım ve buz mavisi renginde gözlerim var. Kırmızıya yakın pembe renginde düz dudaklarım var. Bir de dudağımın sağ üst yanında bir benim var.

- KİŞİSEL ÖZELLİKLER -
Sakin bir kız oldum hep. Ani çıkışlar yapmadım. İnsanlara hep sıcak ve iyi yaklaşmaya çalıştım. Arada bir sinirlensem de bu duyguyu kısa sürede bastırdım. Bir meleze göre olması gereken miktarda bir cesaretim var ve kendime sonsuz bir güven duyuyorum. Her Afrodit melezi gibi süslenmek benim vazgeçilmezimdir ama çatlağın teki olduğumda inkar edilemez. Bir zamanlar yalana karşı olsam da şimdi çok sık yalan söylemeye başladım.

- PEGASUS -
Bright Star:Bembeyaz tüyleri,simsiyah gözleri olan bir pegasus. Sakin ve duygusalda... Ne istersem yapıyor. Bazı yönlerinden dolayı bana benzediği söylenebilir. Bazen mutlu olsa bile ağlıyor gibi görünüyor. Yüzünde hep bir ölümü görmüş ifadesi var. Nedenini bilmiyorum ama öyle... Tabii benden kaynaklanıyor olabilir.

- FAVORİ SİLAH -
Bu bir Aletiyometre, bir hakikat ölçer, bir Altın Pusula...Başkalarının gizlediklerini bununla görebilirsin. Kontrol edebileceğin 3 kol var. 3 simgeye yönelterek istediğin her soruyu sorabilirsin. Soruyu tamamladıktan sonra mavi iğne sana yanıtı verecek simgeyi gösterecektir. Bilinen başka bir şey ise hemen olmayacağıdır. Soruyu aklında canlandır ama zorlanmadan. Sanki canlıymış gibi düşün.Örneğin: Yılan çok kurnaz,kazansa tarif veya plan anlamına gelebilir, bebek çocuğu simgeler. Üzerinde kafa tası olan kum saati zaman biterse ölür anlamına gelir,örümcek düşman ve kadın da simgesi ile aynı anlama gelir

- ÖZGEÇMİŞİ -
Annemin Afrodit olduğunu anlamak zor olmasa gerek ama diğer ailem gerçekten de değişik. Zengin bir ailenin kızıydım. Babam defile düzenleyip dururdu. Kendi tasarladığı kıyafetleri defilelerde sergilerdi. Bu nedenden dolayı hep modayı takip ederdim. Hep büyük annem de kalırdım. Bu yüzden o öldüğünde(12 yaşında idim) 4 ay hiç bir şey konuşmadım.Ben 9 yaşındayken başka bir kadın ile evlenmişti. Bir 6 ay kadar sonra da kadın astım krizinden ölmüştü. 10 yaşından beri babamla küs sayılırım. 14 yaşında ilk kez defile ile tanıştım. Çok geçmeden bir çok dergide üzerimde babamın tasarladığı kıyafetler ile boy gösterdim. Babamın dergisinde (THE DANIELS) yaz boyu 2 ay moda konusunda denemeler yazmak zorunda kaldım. Ben 16 yaşındayken babam, Felicia Roxbury adında, Boston'lı bir haber spikeri ile evlendi. Sonra ondan ayrılınca beni başından atmak için bir şans eline geçti. Çünkü biz Felicia ile birbirimizi çok sevmiştik. Kısacası anne kıs olmuştuk. Bu nedenden dolayı da Felicia velayetimi üzerine aldı.

- KAMPTAN ÖNCE -
Sıkıcı bir hayatım vardı. Okul okul gezdim. Sürekli bir okulum olmadı. Nedenleri hiperaktiflik veya süslenme konusunda arkadaşaları olumsuz etkileme oldu. Fakat moda dünyasına erken yaş da katılmam sayesinde kendi güzelliğimi daha çabuk keşfettim. Kendi tarzımı en güzel şekilde oluşturdum.

- KAMPTAN SONRA -
Kendim olabildiğim dönem başladı. Kimsenin fikrine esir düşmeden rahatça bir yaşam sürmeye başladım. Arkadaşlar edinmek çok vaktimi almadı. Kardeşlerimle sıkı bağlar kurdum ve kendime yeni yeni alışkanlıklar edindim. Geçmişimden kaçmayı bıraktım ve anı yaşamaya başladım. Bir sevgilim oldu ve hayatım iyice renklendi. Rahatça gülümsemeye başladım.

- ŞİMDİ(10 YIL SONRA) -
Velayetim Felicia'ya alındıktan sonra bir kaç yıl boyunca onun Tottle Broke,İngiltere de çiftliğinde kaldım okul zamanları. Lise bitince hayat biter ve bende kampta yaşantı sürerim gibi geldi başta ama düşününce yaşayabileceğim tek bir hayatım olduğunu ve onu sonuna kadar, iyi bir yaşamla kutlamak istiyordum. Sonuçta herkes ölür ama kimse gerçekten yaşayamazdı, değil mi? Bende bunu düşündüğüm bir eylül akşamında, ne düşündüğümü soran anneme tüm olanı anlattım ve anlatmam bitince Felicia bana hayatımın teklifini yapacaktı. Teklif: Onun ve babamın izinden gitmekti. Onun gibi gazeticilik okuyacaktım ve üniversite bittiğinde, iyi bir gazeteci olduğumu gözlerse, annem(Felicia) beni onun tanıdıklarının bol olduğu bir yere gönderecekti. Kısacası artık Alexandra Regina Daniels olmayacaktım. Alexandra Regina Daniels Roxbury'nin benim adım olmasında karar kıldık. Ben de üniversite biter bitmez Boston'a yollandım ve orada Boston Herald Gazetesinde stajyer olarak 2 yıl çalıştıktan sonra, Boston Herald da kalıcı bir işe başladım ve 4 ay sonra bir ofis edindim. Benim oradaki işim iyice bir kesinleştikten sonra Felicia bir kaç ayda bir beni ziyarete gelmeye başladı. Yine çok geçmeden küçük kardeşim Drew da gazeteci olarak Boston'a geldi. Artık kardeşim hem iş arkadaşım, hem ev arkadaşım hem de Boston Herald da stjayer olarak işe başlamasıyla öğrencim olmuştu. O günden beri saat 8.45 de iş yerinde olup, 18.45 de işten çıkıyor ve Starbucks'da 1 saat kahve içip sohbet ediyor veya gazete okuyorduk. Kendi adıma ben, melezlikten olabildiğince uzaklaşmış ve 24 saat telefonunu açık tutan biri olmuştum. Arada canavarlar sorun olsa da kısa zamanda olaylar azaldı ve ben normal biri olmaya başladım. Artık rezalet bir hayatım yok ve canavar gibi saçmalıkları kaldıracak zamanım da yok. İşim için elimden geleni yapıyorum.

- SEVDİKLERİ -

*Sevgilisi
*İşi
*Evi
*Rahatı
*İdolüm Tanrıça Eris ve altın Elma (bir kere bile göremedim ikisinide)
*Spor yapmak(Hem de her sabah)
*Sohbet etmek
*Yürümek
*Günlük yazmak
*Starbucks da saatler harcamak.
*Evimi temizlemek
*Yeni yeni yemekler yapmak.

- SEVMEDİKLERİ -

*Acele işler
*Beni kandırabileceklerini düşünmeleri
*Sevdiğim birine zarar verip hayatta kalacaklarını düşünmek(Erkek arkadaşım ve kardeşimse hele yandılar!)
*Lütfen kelimesi( kızgın olsam bile beni acayip yumuşatıyor)
*İnsanlarım benimle uğraşması(hah işte bu.)
*Bana bakılmadan bana bir şey anlatılması(babam çok yapardı.)
*Kirli ortamlar
*Zırt pırt çalan telefonlar
*Emrivaki işler.
*Babam.
*Kampa çok nadir gelmek.

- Güçlü Yanları -
Sabırlı olması
Sevdiklerine karşı korumacı olması
Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışması
- Zayıf Yanları -
Hindi gibi düşünmesi.
Çoğu kez kararsız olması.
Çok fazla kahve içmesi.
Yalan söyleyerek geçmişi unutacağını düşünmesi.

*--------İlişkiler--------*

[color=pink]

Seth Mason Black
Sevgilim. Bu kampta tanıştığım en iyi, en muhteşem ve kibar erkek diyebilirim. Kardeşlerimden bile önde tutabileceğim mükemmel bir insan. Onun kurtarayım derken az daha ölüyordum ama olsun yoksa nasıl tanışırdık.... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Anna Blair Fackrell
Kardeşliğim kuzum benim.Seni ben pek çok pek çok severim. Hayatımda babamdan bile fazla yer tutan Anna'm benim! Oy kuzummm:D

Arthur Dragomir
Doğru yazdığımı umuyorum. Biricik, kampın en yakışıklısı olan erkek kardeşim. Çok bekledim ve onu çook seviyorum :d

Lara Adams
Lara'mm benim. Ay güzel kız görsün gözler. Hayatımda Anna gibi babamdan fazla yer tutan kardeşim. Ben onsuz yapamam... Arada gıcık ve sinir bozucu olur amam çok iyiydir Very Happy

Serena Holls
O benim biriciğim. En yakın arkadaşlarımdan ve o çok iyi biri. Tam bir Athena kızı. Benim hakkımda ne düşündüğünü açık açık söyler. Tüm sırlarını paylaşır. E tabii bende. Onun gibi arkadaşlarım çok az. Ama onların değerini bilmek güzel Very Happy

Jessica Adams
Benim sevgili, güzel bahar menekşem olur kendileri. Çok cana yakın ve sıcak. Çok iyi bir dost aynı zamanda. Kampta çok sevdiğim kişilerin başında geliyor.

Aleda Beth Hwang
Sevdiğim ve tanıştığım ilk Hermes kızı. Sevimli, cana yakın birisi. Çoook yakın arkadaş olmak dileği ile Very Happy

Satellite Morgan
Kuzumçum Sat'im benim! Kamptaki en yakın arkadaşlarımdan. Çok sevdiğim bir şahsiyet. Yanımda olmayınca bir şey eksik gibi...

Mitchie Heinz
Kamptaki ilk Demeter Kızı. Siz bilirsiniz en sevdiğim Tanrıçalardan biririn Demeter olduğunu. Neyse. Bu kıız çok cana yakın ve arkadaş canlısı.

Hermia Aigian Cocteau
Bir Ares kızı. Başta dost olabileceğimizi zannetmiyordum. Başta kardeşimin kafasını tuvalete sokmuştu daha ne gerekliydi ki? Sonra sırlarımı paylaşabileceğim iyi bir kız oldu. Very Happy

İsabele Coco Franke
Bir Hermesin kzı daha! Çok severim şahsiyetleri. Hermes'in kızlarını. Hermesi de severim tabii.. Uff iyi ce karıştı bura. Bell çok cana yakın bir kız. Sohbet etmeye bayılıyorum. Bu Hermes kızlarında ne var böyle. Amy,Aleda, Coco Very Happy

Cornelia Scarlett
Cana yakın arkadaşlarımdan biri. Çok sevdiklerim arasında. Poseidon'un kızı ve çok cana yakın. Seviyorum kız seni Very Happy Onunda sohbeti süperdir Very Happy

Ange Spike Russo
Bir Apollon kızı ne kadar cana yakınsa o kadar cana yakın biri. Eğlenceli ve sıcak kanlı. Onunla Tırmanma Duvarında tanıştık. Az daha ikimizde ölüyorduk. Her neyse ikimizde hayattayız ve yakın arkadaşlarız. Seni sewiyorum Ange. En yakın dostlarımdansın Very Happy[/list]

Güzel Demeter kızı. Çok sevdiğim ve arkadaşlığına doyamadığım birisi. Annesine benzemediğini düşünüyor amam bence acayip benziyor. Tanrıça Demeter'den farkı yok. Bitkiler ve çiçeklerle iç içe. Aslında bu çok güzel bir durum. Onları yönete biliyor. Üzüldüğünde bitkilerle ve çok güzel bir sohbeti var Very Happy

Dryope Glauce Charon
Bir Persephone kızı daha. Onu Jess kadar iyi tanımıyorum ama ona benzediği kesin. Çok yakın değiliz fakat o zeki,sıcak ve canlı biri. Yani yakında en iyi dostlarım ve sırdaşlarım olabilecek listemde Smile)))

Nicole Avery Johnson
Ares'in kızı ve daha henüz çok iyi bir şekilde tanışmadık. En kısa zamanda tanışmak isterim. Kısacası herkesle tanışmak gibi çabamda onu da sırama ekledim Smile

Claire Angel Deeply
Kardeşlerim arasından olup en sevdiklerim listesine girebilen bir kişidir.

Summer Katherine Ramsey
Bir Athena kızı ve onunla doğru dürüst ilk Paris de bir alışveriş merkezinde tanıştık. Neşeli eğlenceli ve ço....ok zeki bir kız. Onunla daha bir çok maceraya atılmak dileğim ile... Smile

Thalia Adelynn Rose
Kardeşlerim arasında en sevdiklerimden biri. Ne kadar da sevimli ve güzel baksanıza... Yerim kız ben seni. Nice beraber ve güzel eğlencelere......:]

Adela Calanthe Lynn
Daha tanışmadık ama olun. Sevimli ve cana yakın... En kısa süre de bir çok maceraya beraber atılmak dileğim ile...

Lucianna Fackrell
Athena Kulübesinden tanıdığım ve çok sevdiğim insanlardan biri. Güzel sohbeti ve canlı yapısıyla insanı kendi ile konuşturası geliyor. İyi ki varsın!

Hope Temple
Çok sevdiğim biricik kardeşlerimden biri. Mutfakta yardıma ihtiyacım olunca yok oluyor bir anda ama yinede her konuda yardımcı olup çok güzel sohbet eden bir kardeşim.

Georgina Orwell
Sadist ruhlu biri olduğunu düşündüğüm için düşmanlarımdandır. Bunu kanıtlayan açıklamayı da Aleteyometre'm göstermişti. İnsanlara acı çektiren birinin düşmanın olması çok da saçma gelmiyor kulağa.

Hanna Olivia Temple
Birivcik annemin biricik düşmanı Tanrıça Hera'nın, biricik manevi kızı. Very Happy

Drew Taylor Black
Benim kadar çatlak olduğunu düşündüğüm, sevimli manyaklardan olan Drew, benim hem ev, hem iş arkadaşım olup bir öğrencim olmaktadır. Onunla geçirdiğimiz zamanlar da hem işimi seviyor hem de ev arkadaşıma iyice bağlanıyordum. Bir gün beni bir başıma, evde yalnız bırakır diye korkuyorum.. Smile

Adriana Valentino
Kuzum,canımdır o benim! En iyi anlaştığım kardeşlerimden olup, sırdaşımdır. Beraber kaçmayı da çok severiz biz. Onunla New York'a, ailesinin yanına gittiğim günün unutamıyorum Very Happy Sevgili kardeşime buradan öpücük yağmurları Very Happy

En son Alexandra Bethany Daniels tarafından Ptsi Ağus. 01, 2011 3:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 38 kere değiştirildi
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:08 am

Vayy! kardeşim çok güzel yazmışsın Smile

http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:09 am

Sağ Ol kardeşim Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:10 am

ne demek,ne demek vazifemiz Razz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:12 am

Teşkkür ederim yeterli o zaman Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:13 am

tabi yeterli ama istersen daha aşabilirsin

Ahh! çok teşekkür ederim ben sen olmasan ne yapardım tipi Razz
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:32 am

Dostum!! Very Happy
Nasssın? Smile
Ve alemsin Selly Very Happy ahaha
http://www.platis.forummum.net
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:20 am

Dostum!!!
İyiyim Smile
Sen nassın? Smile
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:34 am

Ben de iyiyim kank
Lejant süper olmuş Smile
http://www.platis.forummum.net
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:40 am

Eh kimin kızı yaptı Smile[Bknz:Anneme pay çıkartmazsam olmaz:)]
Sağ ol.Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:25 pm

Yalaka ne olcak annemin gözüne girmeye çalışıyor Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:52 pm

Selam Alex Smile Smile

Ljantını ziyaret edeyim dedim (Şaşırdın değil mi, bir Hades çocuğu pat diye lejantını basınca Razz Razz )
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:45 pm

Aaaaa, sensin yalaka. Sanki sen annemin gözüne girmeye çalışmıyorsun. Smile

Selam Stella Smile
iyi demişsin. Ne yalan söyleyeyim şaşırdım. Pat diye olunca yüreğime iniyordu. Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:06 am

Ahahaha, korkma korkma, ben ara sıra herkesi basarım böyle Smile Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:07 am

Rahatladım Very Happy
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 11:01 pm

kim istemez ki! Very Happy

Ama böyle yapmıyorm Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:15 am

Tarzlarımız farklı tabii ki de. Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:15 am

Evet ben senden daha uyanığım Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:16 am

Yorum yok :/
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:28 am

Uyanıklığıma katlanamadın demi kardeşim Very Happy

Lejantından gidiyim mi?
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:29 am

Yok kall sensiz lejatım daha canlı (ben olunca da yeterince canlı ama olsun) Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:31 am

kızlar gergin ortamlara akmayı severim Smile selam alexxx
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:32 am

Selamm Smile
Ama ortam gergin değil. Ben kardeşimle dalga geçiyorum Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:34 am

Smile kavga yok afrodit kızlarıı Smile neyse bakalım alex seninlede konuşamadık yavv kusuruma bakma
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:35 am

Önemli değil Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:36 am

nasılsın Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:37 am

İyiyim. E-posta bakmakla meşgulüm. Sen? Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:38 am

anna beni kulübenizde süslüyor Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:39 am

Yaaa hiç de haberim yok Smile
Anna dan iyi kim süsleyecek seni(Selly ve been) Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:43 am

sizde gelin isterseniz selly yok ama sende gel birşaheser çıkartın ortaya

Alexandra Regina Daniels
1 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-
» Alexandra Regina Daniels
» A. Regina Daniels
» Alexandra R. Daniels
» Duncan Daniels
» Sirius Wayne Daniels - Görevler