Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annem'in ahırda ne işi vardı?

YazarMesaj
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

Annem'in ahırda ne işi vardı? Empty
MesajKonu: Annem'in ahırda ne işi vardı?   Annem'in ahırda ne işi vardı? Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 5:59 am

Nemia ile konuşurken bana pegasusunu anlattı. Bende bir pegasus almak istediğimi söyledim.Kulübemden çıkıp ahırlara doğru gittim. Ahırdan içeri girdiğimde 3-4 düzine atın kişneyip durduğunu gördüm. Bir anda şey oldu. Bir tuhaflık hissettim. Bütün atların yüzüne kırmızı bir ışık vuruyordu ve hepsi sus pus kesilmişti.Arkamı döndüğümde Annem Hekate'nin bana baktığını gördüm. Her zamanki gibi çok güzel ve zarifti. Yüzünün sağında bir dövme vardı. Kırmızı saçları ışıldıyordu.Elbisesi diktirmeye kalksanız bin dolardan aşşağı etmezdi.Kekeleyerek
Hekate?!dedim.
Sanırım Anne dememi bekliyordu.
Merhaba Leeroy.
Senin burada ne işin var?
Fazla mı sert çıkmıştım acaba. Şükürler olsun ki iç geçirmekle yetindi. Ama her zaman bu kadar sakin olmadığını kızlarıyla yaşadığım deneyimlerden biliyordum.
Buraya pegasus almak için gelmedin mi? Sana bir pegasus vermeye geldim.Aaa! O boynundaki kolye benim verdiğim mi?dedi sahte bir şaşkınlıkla.
Eee, şey.Bu işe yarar birşeydi. Yoksa takmazdım!
Güldü.Eminim takmazdın. Lee, oğlum. Kafanda çok soru olduğunu biliyorum. Hepsinin cevabını alacağın bir yere göndereceğim seni.Bana bir cihaz fırlattı.Bir pusulaya benziyordu.
Aç onudedi.
Açtım. Açınca ateşten bir ok pusulada 3-4 cm yüksekte bir noktayı göstermeye başladı.
Bu pusula seni babana götürecek.Yanına Nemia'yıda al. Babanız herşeyi anlatacaktır.Ve...sesi titremeye başladı.
Ona benden selam söyleyin.
Onun için üzülmüştüm...
Eee Pegasus işini halletsek?
Ah, tabi.
Ellerini kullanarak bir silüet yarattı. Bir iki dakikada Rengi siyah, ayakları ve gözleri gerçek ateşten, kanatlarını, gövdesini ve bacaklarını koruyacak pirinç tabakaları olan bir pegasus oluştu. Adım attığı yerden dumanlar tütüyordu.
Vay canına!
Bu senin artık.İsmi Empusa.Ruhunuz birbirine harmanlandı.Onu aklından çağır. Birkaç dakika geçmeden yanına gelecektir.
Yelesini okşadım.Bütün vücudu titredi.
Tanrıça bir süre bana baktı. Sonra arkasını döndü.Tam gidecekken.
Anne!
Bana döndü.
Efendim Leeroy?
Seni seviyorum.
Gülümsedi.Göz kırpıp arkasını döndü. Gözlerimi kapattım. Açtığımda gitmişti. Ve empusa yanımdaydı.
Gel bakalım kızım, seni Nemia ile tanıştırayım. Bu gece beraber gezmeye gideceğiz..

Annem'in ahırda ne işi vardı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğru ya. Benim bir babam vardı.