Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Kattie Lilia Zakarova~

+2
Ange Morgan Lamartine
Jekaterina Lilia Zakarova
6 posters
YazarMesaj

~Kattie Lilia Zakarova~ Empty
MesajKonu: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:55 pm

- Kattie, nasıl birisin sen?
- Sana ne?
- En azından bir iki şey söyleyebilirdin.
- Pekala. Al bakalım, benden sana bir Lilia.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

" ~ Jeκαтeяıиα łıłıα zακαяøνα ~ "
~ Jekaterina çok uzun bir isim değil mi sizce de? Bana Kattie diyin lütfen. Je-ka-te-ri-na diye heceleyene kadar canınız çıkar doğrusu. Ha, ısrar ediyorsanız, Lilia da olur. Ama Lilia adı babam tarafından kullanılır genelde.

~ On beş yaşındayım. Anlaşılacağı üzere Rus uyrukluyum. Ama doğumumdan bu yana, uzun zamandır New York'ta yaşıyoruz, babamla.

~ Tıpkı bütün melezler gibi ben de disleksi sorunu yaşarım ben de. Kafadan çatlak çocukların gittiği o iğrenç okullarda okudum yıllarca. Rusça, Amerikan İngilizcesi, bir de orta derece Yunanca (Eski Yunanca mı, Yeni Yunan dili mi bir türlü kavrayamadım) olmak üzere üç dili konuşabiliyorum.

~ Melez Kampına adımımı atmadan, önceki yıllarda bence bir hiçtim. Saygı konusunda sorunlarım olduğu için öğretmenlerim tarafından hep azar işitmişimdir. Ama, onlara cevaplarını da vermesini iyi bilirim. Kaç kez disipline gittim, kaç kere okuldan uzaklaştırıldım ama hiçbir okuldan atılmadım, ben ayrıldım. Son iki yılımda, babama annem konusunda o kadar çok soru soruyordum ki, bir ara dayanamadı, çenem kapansın diye yaz tatilinde tarihi bir geziye çıktık beraber. Zaten her şey o zaman başladı. Yunan mitolojisini, tarihi şeyleri pek bir severim. O gün Athena tapınağının yaşamış olduğu o araziyi geziyorduk, tur rehberi ile birlikte, yazıtlara vardığımız sırada garip bir biçimde hepsini adamakıllı okuyabildiğimi fark ettim. Merak da ettim doğrusu. Babamdan bana Tanrılar ve Tanrıçalar hakkında kaç tane yazıt, resim varsa almasını istediğimi söylerken yüzündeki şüpheli ifadeyi, o anki merakımdan olsa gerek, fark edememiştim. Yüz yapımın, kişisel özelliklerimin o tanrıçaya nasıl bu kadar uyabildiğini düşünürken birden kafama tak etti. O an delirmiş miydim bilemiyordum ama iyi ki de babamı zora sokmuştum. Annemin kim olduğunu öğrendiğimde ise, ağzım bir karış açık kalmıştı; Athena.

~ Nasıl mı görünürüm? Bunu sormak saçma aslında. Bana şöyle bir baktığınızda kızıl saçlarım dikkatinizi çeken ilk etken olacaktır. Bazen ateş kızılı gibi görünür, bazen sarımsı bir hava katar, bazen ise koyulaşır; hepsi ortamdaki ışığa bağlıdır. Kim olduğumu öğrendiğinizde ise gözlerim dikkatinizi çekebilir. Doğaldır da. Annemin Tanrıça Athena olmasına rağmen, onunkiler gibi, kardeşleriminiler gibi, güzel, gri gözlere sahip olamamışımdır nedense. Oysa ki ben gri gözleri daima olağanüstü ve büyüleyici bulmuşumdur, şanssızlık işte. Soyumun aksine babama çektiğimi belli eden koyu mavi ve koyu yeşil arasında gidip gelen deniz rengi gözlerimi hep garipsemişimdir. Normal uzunlukta bir boya, nereli olduğumu ele verecek kadar beyaz bir tene sahibim. Dudak biçimimin güzel olmasından memnun olsam da burnumun beni yarı yolda bıraktığını söyleyebilirim.

~ Gururlu muyum? Kesinlikle. Kim içinde gurur barındırmaz ki zaten? Doğallık ve dürüstlük en önem verdiğim şeydir. Bana söylenenleri öyle çok taktığımı söyleyemem. Dedikodu yapmaktan nefret eder, sinir olduğum kişilere onlara karşı ne hissettiğimi açıkça söylerim. Pekala, bu dürüstlüğüm kaba sayılacak derecede ileri gitmiş olabilir. Ama sevimlilik yapıp kendimi affettirmeyi de iyi bilirim. Düşmanlığı pek sevmem, ama damarıma basıldı mı da öylece duramam.

~ Kabul ediyorum, söz konusu olan mesele, hayat memat meselesi değilse her zaman sorumsuzum. Kafama eseni yapar, canım isterse önemli bir işi bırakıp alışverişe bile giderim. Hayatı, beni azarlayanları hiç takmam. Bana istemediğim bir işi yaptıramazsınız. Umursamazım, hiçbir şeyi kafama takmam, ama hırslıyımdır.

En son Jekaterina Lilia Zakarova tarafından Perş. Eyl. 16, 2010 10:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:09 pm

ARKADAŞLIKLAR
[En Yakın]
[Hep Yanyanayız]
[Sıkı-Fıkı]
[İyi]
[Fena Sayılmaz]
[Tanıdık]
[Sima Olarak]
Aşk
[Hayallerimi Süsleyen]
[Tek Yön]
[Şuanki]
[Eskilerden]
[Çıkmaz]
Düşmanlar
[Yaklaşırsa, Boğarım]
[Nefret Ediyorum]
[Rekabet]
[Çok da Sevdiğim Söylenemez]
[Alay Etme Kaynağım]

*Eklenmek için düşünülen kurguyu (olmazsa karakterim hakkında görüşleriniz de olur) ve bir adet icon (yoksa ben bulurum, sorun değil) ile gelebilirsiniz. Eklenmeyeceksiniz, gibi bir şey olmayacaktır.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:42 am

Selam Kattie siteye yeni geldin ama iyi anlaşacağımızı hissediyorum

ilk yazan olayım dedim Very Happy
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:37 am

Hadi ben de ikinci yazan Very Happy
Bi ara rp de yapalım olur mu? Smile
http://www.platis.forummum.net

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:14 am

Pekala, o zaman şöyle yapalım, rpler bir sonuç bulsun, ya da kurguyu pm'den halledelim ondan sonra karakterimin hakkınızdaki görüşleri ve kurgusu ile ekliyeyim listeye Razz
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 8:58 am

Selam Kattie, lejant ziyaretine geldim Very Happy

Karakterini sevdim, kardeşiz zaten, birçok özelliğimiz de benziyor Very Happy (Hatta benim gözlerimin de gri olmaması bile!)

Umarım birlikte rp yazar, iki yakın arkadaş da oluruz kardeşliğimizin yanı sıra Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:18 am

Selam Kattie Smile Smile

Lejantına bakıyorum da, Lucy'ye gerçekten çok benziyorsun (Aslında bu çok saçma oldu, ikinizinde annesi Athena, doğal olarak benzeyeceksiniz Very Happy ) bu yüzden seninle çok iyi anlaşacağımıza inanıyorum, tabi sende istersen Smile Smile Malum, Hades çocuklarından pek hoşlanmazlar :S :S

Birlikte rp yapmayı çok isterim, sanırım ikimiz ortaya güzel bir şeyler koyabiliriz Smile Smile

Sanırım bu kadar Razz Razz

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:51 am

Hii, Holley! Tek değişik göz ben değilsem ne mutlu bana! Very Happy
Stell, iyi anlaşacağız bence, benim de sana kanım ısındı Razz
Bir rp listesi hazırlamam gerek, yazmazsam olmaz Very Happy
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: ~Kattie Lilia Zakarova~   ~Kattie Lilia Zakarova~ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:27 pm

Katılıyorum hazırlamalısın Very Happy

Bende giriyim o listeye bakiim Very Happy
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

~Kattie Lilia Zakarova~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jekaterina Lilia Zakarova