Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama.

3 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Empty
MesajKonu: Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama.   Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:19 pm

Tüm kışı Stell ile birlikte, San Francisco'da bir okulda geçireceğimizi daha önce söylemiştik. Şimdi sıra geldi biraz detay vermeye...

Okulumuzun adı: San Francisco State University. Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Footer_sfsu (Lise çağı bizim için bitmiştir arkadaş!)

Stell ile birlikte çevredeki tüm okulları gezdikten sonra, içimize en çok sinen yer burası oldu. SF State, özellikle muhteşem kampüsüyle diğer üniversitelerden bir adım öne geçmeyi başardı! Kayıt yaptırmakta da hiç zorlanmadık, benim not ortalamam tutuyordu, Stell'i de... bir şekilde hallettik (Evet! Zihin gücümü kullandım, ne olmuş?!)

Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Taqueria01_smallLucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Pub02_smallLucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Pap01_small

Bölümlere gelince Very Happy

Ben sırf zevk olsun diye tarih okuyacağım, zaten mezun olunca çalışmak gibi bir planım yok. Stell bölümüne henüz karar vermedi ama problem değil, istediği bölümde okumasını sağlayacak kadar çevre yaptım kampüste Wink

Kurgu gereği bizimle takılan bir satir arkadaş da bulursak güzel olacak. Maceralar dizisi şeklinde, başımızdan geçen olayları vs. belirli aralıklarla yazacağız, bizi izlemeye devam edin. Wink Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama.   Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:00 pm

Bu başlığı açman harika olmuş Lucy Smile Gerçekten en çok içimize sinen okul burasıydı. Burası harika, vakit öldürmek ve yazı beklemek için iyi bir yer. Ve bu arada Lucy ben fizik okumaya karar verdim Razz Razz Birazcık eğlenip ciddi çocukları eğlenceye teşvik deceğim Razz Razz
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama.   Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:34 am

Satir yardım bölümüne yazın satir istediğinizi yardımcı olayım.

Lucy ve Stell'in Kış Kurgusu, Açıklama.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucy'nin Kurgusu
» Nyl'in Kurgusu
» Lucy ve Rp'ler
» Mana'nın Kurgusu
» Rea'nın Genel Kurgusu