Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulüp içi sohbet (Rp out)

3 posters
YazarMesaj
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

Kulüp içi sohbet (Rp out) Empty
MesajKonu: Kulüp içi sohbet (Rp out)   Kulüp içi sohbet (Rp out) Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 3:28 am

...
(Benden konu açmamı beklemeyin Razz )
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Kulüp içi sohbet (Rp out)   Kulüp içi sohbet (Rp out) Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 8:51 pm

Hehh. Biraz aktif olayım dedim Very Happy Kötü mü ettim ? tongue nasılsınız ? Razz
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kulüp içi sohbet (Rp out)   Kulüp içi sohbet (Rp out) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 11:26 pm

Kötü, Mine'yi bir türlü düzeltemedik. Kız aşk acısı çekiyor. Whaaaaaaaaaa Ben Mine çiçeğimi özledimmmmm... !!!!!!!
Harbiden ağlayacağım şimdi.
(Mutlu musun baş düşmanım? Ağlamanın eşiğindeyim. -.- )
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Kulüp içi sohbet (Rp out)   Kulüp içi sohbet (Rp out) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:19 am

Ehh gün geçtikçe daha kötü oluyorum. Ama buna ben bile üzüldüm. Yanii şaşırma tamam mıı. Benimde vicdanım var yanii. Yanii üzüldüm.. Ufff tamamm tongue
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kulüp içi sohbet (Rp out)   Kulüp içi sohbet (Rp out) Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 3:31 am

Eheh, başım çok fena. Üstelik 3 tane ağır ağrı kesici aldım. Kafayı buldum galiba. Etrafta sevgi pıtırcığı gibi koşturdum bütün gün. Öğretmen derste konuşuyorum diye üç tane eksiyi bastı. Benim verdiğim tepki:

-Ver anam ver! Üç tane yetmez beş tane ver, o da yetmez yedi tane ver!

Aynen bunu dedim hocaya -.- Tabi sonrasında harbiden eksilerim üçten yediye çıkmış olabiler. O konuda bir bilgim yok.

Not: Ağlicam ama! Mine hala düzelmedi. Yok yok, benim bu kıza bi çocuk ayarlamam gerek yoksa düzelmeyecek. Tanıdığım birkaç arkadaşım işimi görür belki. Artık kız benide depresyona sokuyor. Dövme yaptırmayı düşünüyorum. Süslü yazı ile "Mine artık ağlama ve depresyondan çık!" yazdırıcam sırtıma boydan boya *-* yetti yhaw! Bir yandan efkarlandırıp bir yandan sinir krizine sokuyor. Kafayı yedim zaten şimdi gerçekten delircem. Sonra Rüzgar gelip felsefe yapacak yine. "Yoksa kendi kendini mi delirttin?" ya da böyle bir şeyler der işte. Offf!!!

Oha, içimi dökmüşüm O.O Hem de abartılı bir şekilde. Ama gerçekler acıdır meselesi olmuş.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Kulüp içi sohbet (Rp out)   Kulüp içi sohbet (Rp out) Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 6:38 pm

Evet yavrucuğum derdini anlıyorum. Arkadaşının zor günlerinde ona destek olmalısın yeni bir erkek değil yeni bir hobi lazımdır böyle dönemlerde. Öhöööö.. Rolling Eyes
Sonechka Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Sonechka Ephimovich

MesajKonu: Geri: Kulüp içi sohbet (Rp out)   Kulüp içi sohbet (Rp out) Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 11:51 pm

Hobileri denedik -.- Onlar tutmadı ve annem artık Mine'yi psikoloğa götürüyor. Psikologta Mine'ye antidepresanı bastı. Bazen Mine'ye çok dikkat etmek gerekiyor. Antidepresanın üzerine yemek yememesi lazım.

Kulüp içi sohbet (Rp out)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulüp Üyeleri
» Kulüp Panosu
» Kulüp Sistemleri ve Kuralları
» Kulüp Oluşturma - Başvuru Formu
» Sohbet