Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ay ışığında sohbet

2 posters
YazarMesaj
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

Ay ışığında sohbet Empty
MesajKonu: Ay ışığında sohbet   Ay ışığında sohbet Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:24 am

Harika bir akşam yemeğinin ardından herkes şarkılar söylemeye başladı tabi ben başımın ağrıları yüzünden kulübeme çekiliyordum o sırada Hephaistos kulübesinin ışığını açık gördüm oraya yürümeye başladım ve kapıyı çaldım kapıyı Lotus kumarhanesinde bir maceraya çıktığım kuzenim Elena'yı gördüm:

-"Selam Mark nasılsın?"
-"Saol Elena katılmıyormusun eğlenceye?"
-"Yok kano gölünde yürüyüş yaapacağım katılmak ister misin?"
-"Tabiki de hadi gidelim" dedim ve yürümeye başladık.

Dolunay gölde harika bir etki bırakmıştı o sırada sabah yapmak istediğim bir şeyi yapma hissine kapıldım Elena'nın karşısında dilerimin üstüne çöktüm ve ona bu şiiri okudum:

"Düşünmek
Hayal etmek
Tek dileğim seni elde etmek
Eğer olursan benim
Ederim Styx üstüne yemin
Kırarsam eğer seni
Girsin bana Cerberus

Ve sonra ona:
-"Benimle çıkar mısın Elena?" dedim.

Rp out:"Benimle çıkar mısın ? Smile
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ay ışığında sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Ay ışığında sohbet   Ay ışığında sohbet Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:38 am

Yemeğimi yedikten sonra eğlenceye kalmayarak kulübeme doğru yürümeye başladım. Kulübeme gittikten sonra yatağıma yattım ve biraz dinlendim. Bir süre sonra canım yürüryüp hava almak istedi. Yüryüş için hazırlanırken kapı çalındı. Kapıyı açtığımda karşımda Mark'ı buldum. Onu hiç beklemediğim için çok şaşırmıştım. Beni eğlenceye çağırıyordu. Hiç eğlence çekecek halim yoktu. Onun için bende onu yürüyüşe davet ettim. Mark hemen kabul ettim ve kulübeden çıkıp yürümeye başladık. Kano Gölüne doğru gidiyorduk. Oraya vardığımızda Mark beklemediğim bir şey yaparak dizinin üzerine çöküp bir şiir okudu. Bu şiir çok güzeldi ve aynı zamanda çok romantikti ama beni hazırlıksız yakalamıştı. Şiiri bitirince bana çıkma teklifi etti. Ben şoktaydım. Mark ise bir cevap bekliyordu. Kendimi toparlayıp kalbimden geçeni söyledim;

"Evet!"
Mark William Trully
Mark William Trully

Ay ışığında sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Ay ışığında sohbet   Ay ışığında sohbet Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:58 am

"Evet"

Bu söz beni benden aldı ama sonra bıraktı ve Elena ile ay ışığı karşısında birbirimize sarıldık,o sırada çalıların ardından bir keman çalmaya başladı.Ne oluyor diye düşünüyordum çünkü aklıma böyle bir şey gelmemişti o sırada Elena:

-"Bunu beklemiyordum"
-"Süpriz yapmayı severim"
-"Hoş bir süpriz" dedi.

Ve dans etmeye başladık müzik çok yavaş bir parçaydı ama çokta hoştu.

Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ay ışığında sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Ay ışığında sohbet   Ay ışığında sohbet Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 7:11 am

Mark çok romantikti. Çalıların arasında keman sesi gelmeye başlamıştı ve beni birkez daha şaşırtmıştı. Tabi bu beni mutlu etmişti. Birlikte dans etmeye başladık. Herhalde bu benim hayatımda geçirdiğim en güzel gündü. Bunları yaşıyacağımı kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Bunadn şikayetçide değildim.
Mark William Trully
Mark William Trully

Ay ışığında sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Ay ışığında sohbet   Ay ışığında sohbet Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 6:26 am

İnanılmaz bir geceydi dansımıza devam ederken müzik yükseldi ve daha farklı bir parça çaldı dansımızı bitirdikten sonra bizim kulübeden aldığım bir paket Marshmallow'u ateş yaktım ve orada pişirip yedik zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık o sırada müzik durdu ve çalılarda bir gürültü koptu,yavaşça oraya gittim saatimden kılıcımı çıkardım ve çalıların altında Claire elinde kemanla uyuyordu.

Elena ile birlikte el ele tutuşarak kulübelere yürümeye başladık oradan ayrılmayı hiç istemiyorduk o gece bitsin istemiyorduk,zaman keşke dursa diye içimden geçirirken ne yazık ki kulübelere vardık kendimi tuhaf hissediyordum o sırada Elena "İyi geceler Mark" dedi.Tam gidiyordu elini bırakmamıştım giderken hala el ele olduğumuzdan düşer gibi oldu ve bana yaklaştı ve "Tekrar iyi geceler Ma" sözüne devam etmesine izin vermeden onu dudağından öptüm sonra mayhoş bir şekilde "rk" dedi.Birbirimize gülümsedik ve kulübelerimize döndük o an benim için hayatımın en güzel anıydı.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ay ışığında sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Ay ışığında sohbet   Ay ışığında sohbet Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 5:22 am

Mark'la beraber kulübelere doğru yürümeye başladık. Yürürken el ele tutuşuyorduk. Bu benim en güzel günümün son saatleriydi. Kulübeme gittiğimizde Mark gitmeden önce beni dudağımdan öptü. Bunu hiç beklemiyordum ama hoşuma gitmişti. Sonra Mark gitti. Bende içeriye girip kapıyı kapattım. Bugünü hiç unutmayacaktım. Sarhoş bir şekilde odama gittim ve yatağıma uzanıp bugünü düşünmeye başladım.

Rp Bitmiştir!

Ay ışığında sohbet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ay Işığında Güzel Bir Gece <3
» Sohbet...
» Sohbet.
» sohbet :)
» Sohbet