Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amy Kleppy

2 posters
YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Amy Kleppy Empty
MesajKonu: Amy Kleppy   Amy Kleppy Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:01 am

Arkadaşım Jessica ile Gpz Center'a doğru ilerlerken birden takip edildiğimizi hissettim ayıptır söylemesi 6. hissim kuvvetlidir ve Jessica'ya dönüp:
- Sanki takip ediliyoruz dedim.
- Evet ya farkındayım , ne yapıyoruz ?
- Çaktırmayalım, gideceğimiz yere gidelim sonrasını düşünürüz dedim ve yolumuza devam ettik.Arada bir arkaya bakıyorduk ,hala peşimizdeler mi diye ama hala ordalardı...

Bir kaç mağaza gezdik ama içim hep sıkkındı bunlarda kim diye merak ediyordum daha öncede çok oldu ama bu başkaydı sanki , öncekiler hep garip bi yaratığa dönüşmüştü ya bunlarda ..
-Hey amy baksana bunlar çok güzel.
Jessica'ya döndüm:
-Hıı.. demi , al hadi .
-Neyin var böyle ne oldu ?
-Yaa , aklım... gelsene bi planım var .
Hemen ''Cadı'' mağazasından çıktık ve tuvaletlerin girişine saklandık , vee tam tahmin ettiğim gibi ikiside peşimizden geldiler.Şimdi biraz dikkat ettim yüzlerine ,giysilerine vee konuştuklarına .

Peşimizdekilerden biri kızıl saçlıydı , gri gözlüydü ,uzun bi boyu vardı ; kahverengi bi mont içine de badi ve tabi ki bi pantolon giymişti.Diğeri siyah saçlıydı , kahverengi gözlüydü , orta boyluydu ; siyah deri bi ceket onun içine kapşonlu bi hırka - kafasında kapşonu vardı ordan çıkardım - ve yine pantolon giymişti.Siyah saçlı olan :
- Hey Leo nereye gitti bu melez ?
Kızıl saçlı olan ki adı Leo'ymuş :
-Nerden bileyim ! Dedim demi sana ne o öyle düşman gibi izliyoruz gidip direk söyleyelim yok neymiş ben koruyucuyum izlemem gerek heyecanlı şimdi arada bul , yalnız acele edelim onlar bulmadan kampa gidelim, dedi. Bende dayanadım ve :
-Sizde kimsiniz , koruyucu da ne , kim bulacak beni , kampta ne , melez derken ve bura ne kokuyor ? dedim.
Leo :
-hm.Koyun kokuyordur , dedi ve güldü.Buna alınan siyahlı:
-Ben koyun değilim satirim ! Bu konuyu önceden halletmiştik demi Leo ?
-Hıhıhı satircim ...
-Satir ? Yoo.. hayır şu üstü insan altı keçi olan yok siz sapıksınız ya da yok hırsız bizden uzak durun .Leo:
- Bak biz ne hırsızız ne de sapık biz seni tanrıların çocukları için en iyi yer olan melez kampına götürmeye geldik . - -Hıı , tamam . NEEE ? Tanrı mı ? Zeus , Poseidon ,Hades gibi mi yani ? Yoo.. siz delisiniz. - -Üzgünüm ama evet onlar ve daha fazlası dünyaya iner , çocuk yaparlar sende bunlardan birisin.Leo'nun o lafı aklımda yenilendi:
-SENDE ONLARDAN BİRİSİN .
İşte o an dank etti onca yaratıklarla ki ben delirdiğimi düşünmüştüm tek başıma mücadele etmem , o güç , o inanç demek ki ailemden geliyormuş ama bana niye söylemediler ?

Ben bu sorularla meşgulken birden yanımızdan bie kadın geçti ve sanki kadının gözleri kırmızıydı.Ben yanlış gördüm diye düşünürken bi ses bana '' sağa bak '' dedi , e tabi şaşırdım ilk defa duyuyordum ama dediğini yaptım ve sağa baktım ,işte o an gözlerim kocaman açıldı bunu ilk defa görüyordum bu bu ...
-KAÇIN !!! diye avazım çıktığı kadar bağırdım , tabi hemen son sürat ordan kaçtık ama canavar mı desem acaba peşimizdeydi. İnsanlar nasıl olurda onu görmezler diye düşündüm sonuçta kocamandı hem de koskocaman. Biz öyle hızlı koşuyorduk ki çarptığımız insanlar yere yığılıyor ve arkamızdan küfürler ediyorlardı , sonunda dışarı çıktık ve taksiye bindik. Siyahlı bişiler dedi ama ben hiç anlamadım çünkü aklımda çok sorular vardı ve şimdi en önemlisi...
-Jessica ... Jessica nerde ? diye bağırdım.
-O evinde mışıl mışıl uyuyor , dedi Leo. Doğrusunu söylemek gerekirse aklımdaki tüm soruları sormak istiyordum ama biliyordum ki hiç kimse bana cevap vermeyecekti bu yüzden bende sustum ve yola baktım , en son esnediğimi hatırlıyorum sonrası yok.

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Amy Kleppy Empty
MesajKonu: Geri: Amy Kleppy   Amy Kleppy Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:24 am

Rp puanı: 80, tebrikler.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Amy Kleppy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amy Kleppy - görevler
» Amy Kleppy/iksir
» Amy Kleppy ve Cornelia Scarlett