Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Victoria Silver(2.rp)

2 posters
YazarMesaj
Victoria Silver

Victoria Silver

Victoria Silver(2.rp) Empty
MesajKonu: Victoria Silver(2.rp)   Victoria Silver(2.rp) Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 9:59 am

Yüzmedeydim.Koç Orson yine canımıza okuyordu.Bu kadar disiplin de fazlaydı ama. Exclamation Çok yorulmuştum artık gücüm kalmamıştı ki birden her yer karardı.Bayılmıştım...Uyandığımda soyunma odasındaydım ve Koç Orson hala başımda dırdır ediyordu. Victoria Silver(2.rp) 935862 Bu kadarı da fazlaydı ama! Mad Bu kadar zayıf olmamam gerektiğini ve velimle görüşmek istediğini söyledi.Babamın bir banka müdürü olduğunu ve borsanın kızından daha önemli olduğunu bilmiyor muydu? Question Tabi ki babam gelmeyecekti...Tüm bunlardan sonra antrenmana devam edemezdim.Üstümü değiştirip hemen çıktım.Eve nasıl geldiğimi hatırlamıyorum.Zaten gelir gelmez uyumuşum.Sabah kalktım ve yapacaklarımı kafamda kurdum.Gider gitmez koçun odasına gidecektim ve her zamanki gibi babamın gelemeyeceğini çok çok özür dilediğini söyleyecektim.Oysa babamın yüzünü gördüğüm yoktu.Uzun ve kokulu bir otobüs yolculuğundan sonra kursa vardım ve soluğu koçun odasında aldım.Tam derdimi anlatmaya başlayacaktım ki kapı çalındı.Bir çocuk içeri girdi ve koça bir şeyler söyledi.İlk başta aldırmadım;ama çocuk iğrenç kokuyordu. Exclamation Koç dışarı çıktı.Ben de koçun kupalarını incelemeye başladım.Bu adam nasıl bu kadar kupa alabilmişti confused Bunu çocuğa da soracaktım.Koku giderek artıyordu.Arkamı döndüm ve gözlerimin önünde çocuk birden Minotor'a dönüştü. affraid Birden başımda bir sıcaklık hissettim.Dedim ölüyorum ve bembeyaz kesildim. pale Ama ısınan başım değil tokamdı.Bunu anlayınca tokamı çıkardım ve annemin hediyesi olan toka ellerimde zehirli bir hançere dönüştü. Shocked Minotor bana doğru hamle yaptı.Küçücük odada nereye kaçabilirdim? Question Çığlık atmaya başladım ama kimse beni duymuyordu.O an koç içeri girdi ve Minotor'un bir anlığına dikkati dağıldı.Ben de bu fırsattan istifade zehirli hançerimi Minotora sapladım Victoria Silver(2.rp) 867422 .Minotor bir anda yok oldu ;fakat gerisini hatırlamıyorum.Yine bayılmışım.Tek hatırladığım şey koçun yine zayıf olmamam gerektiğini söylediği ve benim yine sinir olduğum. Very Happy Uyandığımda ise buradaydım yani melez kampında... Wink
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Victoria Silver(2.rp) Empty
MesajKonu: Geri: Victoria Silver(2.rp)   Victoria Silver(2.rp) Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 10:25 am

Üzgünüm, bu rp ile puanını yükseltemem. 55.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Victoria Silver(2.rp)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Emma Victoria Giovanni
» Elizabeth Emma Victoria Giovanni