Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güç keşfetmek

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Güç keşfetmek Empty
MesajKonu: Güç keşfetmek   Güç keşfetmek Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 6:57 am

Güzel bir gün Hera kulübesinde rock müzik dinliyordum.Sonra sıkıldım.Arenaya koşmaya başladım.Ve görmem gerek en kötü şey.Arena bomboştu.Bende birini çağarmaya karar verdim.İlerlemeye başladım.Ormanda 1 canavar bile yoktu.Herkes voleybol oynuyordu.Gia ilr savaşa az kalmıştı ama herkes aklı oyundaydı.Sinirle büyük eve kılıcımı sapladım.Ama biraz hızlı vurmuştum herhalde.Çünkü tüm bina sallandı.Dışarı Athena çıktı ve bana:
___ Seni gidi velet.Ne yapıyorsun!
Birden toprak patladı.Uçuyordum diyebiliriz.Ama Empire State binasına doğru gittiğimi anladım.Binanın camına yaklaştığımda bir yere tutundum.
Ama daha fazla duramazdım.Zıpladım ve 300 metre aşağı inişe geçtim.Yere düştüğümde birşey olmamıştı.Yenilmezlik denilen şey işe yarıyordu.
Kat görevlisinin yanına geldim.
___ Olimposa gidiyorum.Anahtarı ver hadi ya.
___ Ne Olimposu çocuk.Hayalmi görüyorsun.
___ Bak şimdi.Burda durmamı istiyorsan tamam.Dakikada kaç canavar çekeceğimizi biliyorsun değilmi.
___ Pekala melez.Gir içeri.Bıktım sizden.
Tam çıkacakken içeri dev bir canavar geldi.Bu bir kikloptu.Elinde iki ağızlı bir balta vardı.En azından 6 metre boyundaydı.Ona saldırdım.Çift kılıcımı durmadan canavara saplıyordum ama bir şey olmuyordu.Kılıçlarımı birleştirdim (Bu sayede kılıcımı daha kolay kullanıyorum)Ona vurmaya çalıştım.Gine bir şey olmadı.
___ Bu gün yemekte melez var. Haaaaaaar!
İç güdüsel olarak elimi ona doğru hızlıca uzattım ve bir şimşek ona doğru uçtu.Ona değince patladı ve elektirik bütün lambaları patlattı.
___ E, şey pardon ben hemen olimposa gideyim.
Adam sinirden kıpkırmızıydı.Ve olimposa çıktım.Orada yine şimşek yaptım.Bu harikaydı.Acaba Aria McGoven bunu görse ne yapacaktı.Ve asansörden aşağı indim.
Son

Güç keşfetmek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güçlerimi Keşfetmek İçin Güzel Bir yer