Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

antonia conny lu

2 posters
YazarMesaj
Antonia Cony lu
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Antonia Cony lu

antonia conny lu Empty
MesajKonu: antonia conny lu   antonia conny lu Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 7:02 am

Yatağa uzanmış düşünüyordum bu gün zengin bir aile gelecekve evlatlık edinecekti.Beniseçmelerini ne kadar da isterdim .Burda sorunlu çocukların yanındayım,yavaş yavaş delirmeye başladım .Okulda pencerenin içinden bakıyorum bir de ne göreyimtuhaf canavarlar.İblisleri gördüğümde bir çığlık atıyorum ,sınıftakilerkafayı sıyırmışım gibi bakıyorlar,gözlerimi ovuşturuyorum ve yok.Annem gözlerimin önünde öldü.Ona dokundum ve öldü.Ona sarılıyordum ve bu son sarılışım oldu.Babamsa ııı... onu hatırlamasamda bizi terk ettiğini biliyordum.Hep gelir diye düşündüm hep umutla bekledim ama umutlar ömürler gibi tükenir,artık babamı düşündüğümde sadece nefret duyuyorum onun kaybolmasını umut ediyorum ama bu umut asla tükenmeyecek.Zengin aile en sonunda gelmişti kalbim kıpır kıpır oldu.Zengin aile, tuhaftılar sanki benle ilgileniyorlardı.yanıma yaklaştılar ve beni istediklerini söylediler.Şu an mutluluktan 1 zilyon ağırlık kaldırabilirdim.Bay ve Bayan tuhaf sanki bana zafer gülüşü attılar.Onların lüxs arabasına bindim.Bay tuhaf son gaz pedala bastı.Aslında biraz korkmaya başladım.Bakın biraz hızlı gitmiyormusunuz.Beni dinlemediler , fark ettiklerini bile sanmıyorum.Çıkmak istiyorum diye bağırıyordum.En sonunda durdular ve beni eski bir fabrikanın içine ittiler.Hey burası da neresi dedim ama beni yine dinlemediler.Bay tuhaf mmm... diye sesler çıkartıyordu.Bayan tuhaf elimi sıkı sıkı tutmaya başladı .Mmm ziyafet çekicesss, diyordu.Bay tuhaf boğa şeklinde bir canavara dönüşmüştü.Elimi annemden kalan ıkolyenin üzerine koydum ama kolye aniden buhar oldu.Yandan bir çığlık geldi. Baktığımda onun altı keçi üstü ise insan olduğunu gördüm.Ben de bir çığlık kopardım.Elimde birden annemin kolyesi belirdi.Onu sıkı sıkı tutmaya başladım.Pat diye bir ses çıktı.Elimi açtım kolye büyüdü büyüdü ve büyüdü.Bir kılıç olmuştu kılıcı bayan tuhafın boynuna sapladım.Toza dönüştü .Bay tuhaf üzerime üzerime yürüdü.Kılıcı ona fırlattım o da toza dönüştü.Keçi çocuk,bu kadar kolay olcağını bilmiyordum.Ve kısık bir sesle sanırım sesemdiler.Elleri bir kazığa bağlanmıştı nasıl çözdüğümü bilmiyorum aslında biraz tırstım.Keçi çocuk, ben Mario adımın anlamı denizden gelen adam beni Poseidon gönderdi.Hey hey bunlar da ne demek.Bak sen melezsin dedi.Yani bir tanrının kızısın.Aslında bunlardan sonra aldırmadım.Ben Antonia.İşte melez olduğumu böyle öğrendim.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

antonia conny lu Empty
MesajKonu: Geri: antonia conny lu   antonia conny lu Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 7:09 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

antonia conny lu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Antonia Conny Lu