Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

plajın tadı?

YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

plajın tadı? Empty
MesajKonu: plajın tadı?   plajın tadı? Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 1:43 am

Uzun bir antrenmandan sonra herkezin dinlenmeye ihtiyacı olur değil mi? Özelliklede bir Nyks çoçuğu olup, sabahları kılıç antrenmanları yapanlar için bu bir şart değil mi? Yaklaşık 5 saat kılıç çalıştıktan sonra, t-shirt mün rengi 10 ton koyulaşmışken antrenmanımı bitirdim ve arenadan dışarı çıktım. Hava yeni yeni kararmaya başlıyordu ve kampçılar ya kulubelerine yada kamp ateşine doğru yöneliyorlardı. Etrafta fazla kampçı olmadığını düşünerek, terden 5 kilo olan t-shirt ümü çıkardım ve yarı çıplak birşekilde yürümeye başladım. Uzaktan ufak ufak müzik sesleri geliyordu. Belliki yemeğide kaçırmıştım. Umarım kardeşlerimden biri insaflı davranıp banada yiyecek bir şey almıştır diye geçirdim içimden ve hafif bir umutla kulubeme doğru yürüdüm. Kulubeme giderken plajı ve orada bulunan gölü gördüm. Sadece görüntüsünden bile suyun buz gibi olduğu belliydi. Sanki ' Sakın o iğrenç terlerinle gölüme girme yoksa buz olup çıkarsın!' diyordu bana. Sonra kendime engel olamayarak buz gibi suyun terli vücudumda bırakacağı hissi düşündüm ve yüzümde çılgın bir gülümseme belirdi. Ve koşmaya başladım,koşarken bir yandanda shortumu çıkartıyordum. Kahkaha atarak plaja girdim ve eşyalarımı kumun üzerine koyup göle doğru koştum ve balıklamabenzeri bir şekilde karnımın üzerine düşerek göle girdim. Buz gibi suyun beni dondurmasına bakmayarak kahkaha atmaya devam ettim. ''Ahh! Bu harika!'' diye bağırdım ve suyun dibine daldım. Çıktığımda etrafıma bakındım ve plajdaki tek melezin ben olmadığımı anladım. Belliki akşamları burayı genellikle romantik anlar yaşamak isteyen çiftler dolduruyordu. Bir beş saniye onlar bana baktı ben onlara.Sonra gülümseyerek ''Ne kadar güzel bir akşam değil mi?'' dedim ve yavaşça suyun dibine daldım.

plajın tadı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2. Kehanet (Plajın devamı-buradaki 2. başlık)