Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zachary Levi

2 posters
YazarMesaj
Bart Banner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Bart Banner

Zachary Levi Empty
MesajKonu: Zachary Levi   Zachary Levi Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 2:03 am

Sabah uyandığımda yine berbat bir gündü.Okul için hazırlandım.Odamdan çıkıp aşşağı indim.O berbat kadın yine ordaydı.Annem hemen bana
Sen okula gitmedinmidiye sordu.
Gene akşamdan kaldığı belli oldu.Okula gitmeme daha vardı ama sarhoş olduğundan bilmiyordu.
Daha vardedim.
Ama dinlediğinden emin değildim bomboş gözlerle bana bakıyordu.Babamın annemi neden terk ettiğini anlayabiliyordum.Ama yanında benide götürebilirdi mesela.

Evden çıktım okula doğru yürümeye başladım çünkü servise geç kalmıştım.DEHB yüzünden servisi fazla fark edememiştim bide bu yetmezmiş gibi ilk ders sınav vardı.Geç kalmamalıydım
Lanet olsun lanet olsundiye koşmaya başladım
Neyseki okula sadece 5 dakika geç kalmıştım matematik öğretmenime yalvardıktan sonra sınıfa almıştım.Sırama geçtim en iyi arkadaşım Jake'in yanına oturdum.Jake iyi çocuktur.Bacaklarını bir kaza sonucu kaybetmişti.Sahte bacak kullanıyordu.

Sınav iyi geçtibir çoğunu yapmıştım.Zeki sayılırdım ama sonuçta terslikler hep beni bulurdu.Evde annem gene erkek arkadaşıyla birlikteydi bize kalcak yer verdiğinden ona köle olmuş gibiydi ben odama geçtim ve dersime başladım.Ödevimi bitirdiğimde saat gecenin 12siydi yatağıma geçim uyudum.Bugüne kadar bir sürü garip rüya görmüştüm ama bu en tuhafıydı.Bir ses
Yakında görüşücez oğlumdiye tekrarlayıp duruyordu.

Alarmın çalmasıyla uyandım.Çok korkmuştum çünkü bugüne kadar gördüğüm bir çok rüya gerçekleşmişti bu ne anlama geliyordu merak etmiştim.O gün dersten sonra Jack'le dolaşmaya çıktık annemden ne kadar uzaklaşırsam o kadar iyiydi.Yürürken kimsenin olmadığı bir alanda matematik öğretmenimizi gördüm.Öğretmenim bana doğru bakıyordu.S
onra Jack'e dönüp
Melezi bana ver seni iğrenç satirdedi.
JackAsla olmazdedi
Ve pantolonunu çıkardı ve bastonunu havaya fırlattı baston bir sopaya dönüştü aman tanrım Jack'in ayakları keçi ayağıydı o anda Jack matematik öğretmenine hamle yapacakken öğretmenim değişti ve canavara dönüştü.Kısa bir dövüş sonra jack canavarı yenip bana olan herşeyi anlattı inanamıyordum babam bir tanrımıydı hadi canım sanki birazdan biri çıkıp bu bir şaka diyecekti

Bir kaç gün yolculuk ettik ve Jack'in melez kampı dediği yere geldik içeri girdik.Ve o gün akşam kafamda birşey belirdi bu neydi acaba
rp sonu
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Zachary Levi Empty
MesajKonu: Geri: Zachary Levi   Zachary Levi Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 4:15 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Zachary Levi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zachary Levi 2