Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Andrew Clamente

YazarMesaj
Andrew Clamente

Andrew Clamente

Andrew Clamente Empty
MesajKonu: Andrew Clamente   Andrew Clamente Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 1:16 am

Nihayet Harpia'ları yenmeyi başarmıştım.Empire State gökdelenine gitmeliydim.Kardeşim Elisha bana öyle demişti.Görevliye"En yüksek kat,gökdelenin tepesine." dedim.Görevli"Bak delikanlı orası kapalı"dedi.Fakat ben sırt çantamdaki ölümlü baltası şeytanın ruhu(σατανάς φάντασμα)'nu gösterince irkildi ve "Bu taraftan efendim."dedi.Gökdelenin en son katına gittim fakat hiç bir şey yoktu.Birden içimden birisi kızgınca söylendi:

ÇABUUUUK OL!!!!!! diye bağrıdı.Bunu sentor Sam söylemişti,bu babam Ares'in sesiydi.Ardından da kardeşim Herman'ın söyledikleri geldi aklıma "Gökdelenin son katına geldiğin de bir kapı göreceksin kapıyı aç ve asansöre bin Olimpos'a açılan kapı orada"demişti.Bende dediğini yaptım.Burası nefes kesici bir yerdi.Dünyadaki tüm servetinizi buraya harcasanız bile böyle bir yer yapamazdınız.Fakat fazla vakit kaybetmeden içeri girdim.İçerisi güzeldi fakat dışarısı kadar olamazdı.Tanrı ve Tanrıçaları gördüm.12 Tanrı ve Tanrıça bana bakıyordu.Yaklaşık 3 metrelerdi.Ben düşüncelerimle etrafa odaklanmışken aniden"Demek,tek başına Harpia"ları alt eden melez sensin?!?"dedi Zeus.Ben zorlukla"Evet Tanrı Zeus "dedim."İstediğim şeyi getirdin mi"dedi ve ekledi"Umarım getirmişsindir"dedi,benim boylarıma indi kolyeyi aldı ve de konseyi dağttı.O sırda tahtında oturan babamı gördüm,yanıma geldi ve"Aferin evlat,iyi iş çıkardın...Fakat Zeus'a verdiğin neydi?"dedi.Tam söylüyordum ki birden Zeus'un söyledikleri geldi aklıma"Bundan birine söz edersen seni küle çeviririm"demişti."Ben...Zeusa söz verdim baba söyleyemem."Pekala,nede olsa bir Ares çocuğu verdiği sözü tutmalı,öyle değil mi?Neyse aklın nerede olursa olsun çağrılarıma kulak ver."dedi ve kayboldu. Tanrıça Athena birden yanıma geldi ve "Aferin,iyi iş çıkardın...Savaş Tanrısı Aresin oğlu" dedi,ışık hızıyla uzaklaştı...

Kampa gittiğimde 2. kez evimde olduğum geldi.

NOT:SON BÖLÜMDE AKLIMA İLK SİZ GELDİNİZ TANRIÇA ATHENA Smile Smile Smile

Andrew Clamente
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Andrew Clamente