Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uçuyorum!

2 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Uçuyorum! Empty
MesajKonu: Uçuyorum!   Uçuyorum! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 5:29 am

Yon'un yeni lakabı Yogi olduğundan beri kafası uçmuştu. Ona her Yogi diyen ışık hızında bir tekme yiyerek kendini birden bire yerden buluyordu. Yon, bu olaylar gerçekleşirken bir yandan sinirlenerek kendini kaybediyordu. Onun kafasını dağıtmak için onunla New York civarlarında babasının Güneş Arabası ile uçmayı teklif ettim. Elbette bu onu tam olarak neşelendirmeyecekti ama biraz olsun kafasını dağıtabilirdi. Güneş Arabası'na atladığımız gibi göklerde uçmaya başladık. "Kafanı biraz dağıt Yon! En azından ben sana Yogi demiyorum. Bunun için oldukça sevinmen gerekli. Hadi! Kafanı dağıt biraz adamım." dedim ve girdiğimiz bembeyaz bulutta sağıma soluma bakmaya başladım. Apollon'a gerçekten hakkını vermem gerekli idi. Oldukça güzel bir Güneş Arabası yapmıştı ve bu yüzden havamızdan geçilmiyordu. Yon, güneş gözlüğünü taktığı gibi ağzından bir şiir gevelemeye başladı. Ona birkaç kez Güneş Arabası'na güzel desenler verebileceğimi söylesemde bunu pek istememişti ve babasına danışacağını söylemişti. "Pekala. Göklerde Sarı Yıldırım var uçan yaratıklar! Varmı bize meydan okuyacak dende bir yaratık!" diye bağırıyordu Yon. Bu yolculuk onu sevindirdiğine göre benden mutlusu yoktu şu an!
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Uçuyorum! Empty
MesajKonu: Geri: Uçuyorum!   Uçuyorum! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 6:12 am

Aslında Yogi lakabını söylemesi için 1 kişiye izin vermiştim. Oda Lucy'idi. Ama herkes söylemeye başlayınca bazı önlemler almaya karar verip ışık hızında tekme olayını ortaya çıkarttım. Tabi eğer ışık hızında bir tekme yerseniz ve tabi melez değilseniz omurganızın kırılacağına hiç şüphe yok. Bir kaç kişi revirde bana küfrederek yatıyordu ama umrumda değildi o ayrı. Alex babamın güneş arabasını almayı teklif edince babama gittim ve Güneş arabasını bir günlüğüne istedim. Babam zaten tatil özlemi çektiği için bir-iki mırın kırın etsede karşı çıkmadı ve Güneş Arabasını aldık. Alex arabayı görür görmez modifiye etmek istedi ama zaten istediğin her şekilde olabiliyor diye onu zor durdurdum. Bir süre sonra göklerde yüksek hızda araba kullanıyordum. Alex başta mide bulantısından yüzü yeşersede sonradan alışıp benim gibi çığlıklar atmaya başlamıştı. Ve konuştum "Keşke bize has bir rakip olsa yeni güçlerimi deneyeceğim bir hedef tahtası bulamadım henüz" dedim ve sırıttım. Alex ise bana bakmadan "Sanırım o tahtayı buldun" dedi. Alex'in baktığı yöne baktığımda az daha arabada ani fren yapacaktım. Karşımızda bir ejderha bize doğru inanılmaz bir hızla uçıyordu ne yapacağımı şaşırmıştım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Uçuyorum! Empty
MesajKonu: Geri: Uçuyorum!   Uçuyorum! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 9:31 am

Bir ejderha mı? Bu kadar güzel bir günde, altımızda Güneş Arabası varken neden karşımıza her zaman bir rakip çıkıyordu. Bununla ne kadar uğraşmak istemesemde Yon'un "Hedef Tahtası" aradığını bildiğim için ona karşı çıkamadım. "Kılıcım nedense hep sırtımda. Yemeklerde bile." dedim ve sırtımdan kılıcımı çektim. Yon, kolyesindeki taşı hafifçe çevirdi ve üzerinde zırhı oluştu. Yüzüklerindeki yakutları hafifçe çevirmesi ile kılıçları belirdi. Ben ise üzerimdeki "I Love Skillet" yazan tişörtü çıkardım ve içimdeki zırhın parlayışını hissettim. "Saldırı için hazırız. Tam gaz! Ejderha'yaaa..." diye bağırmam ile Yon'un gaza basması bir oldu. Hayal ettiğimiz her şekile dönüşen arabayı gerçek bir araba olarak hayal etmiştik. Üstü açık arabanın üstüne doğru kolumu çıkardım ve kanadına uçtuğumuz ejderhanın kanadına Yon ile birlikte saldırmaya başladım. Ejderha'ya henüz ciddi bir yara veremesek de saldırıyorduk.

Yon, ışık hızına dönüşür dönüşmez o hızla Ejderha'nın üstüne atladı ve saldırmaya başladı. Ben ise Güneş Arabası'nın düşmemesini sağlamak için sürücü koltuğunu oturmuştum. Arabanın yukarı kalkması için vitesi 5 veya 6'ya, aşağı inmesi için 1 veya 2'ye, düz gitmesi için 3 veya 4'e getirmemiz gerekiyordu. Güneş Arabası'nı 4'e getirdiğim gibi dümdüz Ejderha'ya döndüm. Ejderha'ya yaklaştıktan hemen sonra hızla vitesi 6'ya getirdim ve direksiyonu tüm gücüm ile sola çevirdim. Sol elimi dışarı çıkarıp elimde bir Ateş oluşturmaya başladım ve yukarıya doğru silindir biçiminde, aralarında üyükçe boşluklar olan Ateşler oluştu. Vitesi 3'e getirdim ve Ejderha'nın oldukça üstünde olan arabanın videsini 1'e getirdiğim gibi bağırdım.
"Kamikazeee!" biraz sonra Ateşlerim bir yılana dönüşmüş, Ejderha'nın bütün bedenini sarmıştı. Araba da Ejderha'nın sırtına çarpıp harap olmuştu ama biraz düşündükten sonra düzelmişti. Ejderha ile savaşımız devam ediyordu.

Uçuyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anneme Uçuyorum.