Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dedikodu Başlığı - 4

+29
Hekate
Erebus
Zeus
Dionysos
Hebe
Pan
Thanatos
Atropos
Hypnos
Apollon
Maeglin H. Lomion
Nyks
Chloe Howard
Leo Zack Lamartine
Apollon.
Persephone
Afrodit.
Ashton L. Flamé
Amphitrite
Nemesis
Richard Jaden Russell
Hera
Hermes
Hestia
Artemis
Demeter
Ares
Hephaistos
Athena
33 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Hypnos
Tanrı
Tanrı

Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 1:52 am

Hoş geldin Erebus
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 11:48 am

Hoş geldin Erebus. Smile
Olimpos çok sessiz bu aralar. Biraz canlansanız ne güzel olurdu.
Hypnos
Tanrı
Tanrı

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 9:33 pm

Evet, sana katılıyorum Artemis.Ares yok mu Ares biraz savaş anısı anlatsın bize Very Happy
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:56 pm

Tekrardan hoşbulduk. Very Happy
Evet gerçekten sessiz ve bize hiç yakışmıyor. ^^ Biraz hareketlendirmek lazım burayı.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 11:01 pm

Ares'in bir süre ortalarda olacağını sanmam Hypnos. Smile
Katılıyorum ama sadece üçümüz olursak pek hareketlenmez burası. Çoğu Tanrı tatile gitti sanırım. Razz Nerede bu Demeter? Afrodit? Onlarda dedikodu olurdu belki.
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 11:08 pm

Tanrılar tatilde, melezler ortada yok.. Eh, burada olanlar da pek bir şey yapamıyor tabii. Rp yapalım desek çok az kişi olunca tadı kalmıyor. ^^
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 11:19 pm

Şu anki durumumuz bu ne yazık ki. Gelecek aylarda aktiflik sayısı yeniden artar umarım. Herkes aynı anda tatile çıktı sanki. Olanlar da kimse yok diye girmeyince, böyle bir görüntü ortaya çıkıyor.
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 11:51 pm

Evet, kesinlikle öyle. Ama biz girelim, en azından kendi adıma konuşursam ben hep gireceğim. Tatile gidiyorum bende ama vınn gibi bir teknoloji sayesinde siteye girebiliyorum. Razz Kimse yoksa, biz varız ! ^^ Ve bana göre Ağustos'un başından itibaren eskiye dönebilir site.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 11:56 pm

Ahahah. Kesinlikle katılıyorum.^^ Ağustos'un başları gibi bir çok kişi tatilden döneceği için, yeniden aktif olabilir site. En azından, şimdiki halinden daha aktif olacağı kesin. Sanırım. Razz
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 12:18 am

Umarım o zamanlar gelecek. Zaten şu ara oyun ve sohbet başlıkları dışında hiçbir yerde hiçbir şey yok. *.*
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 12:33 am

Evet. Bir tek bazı kulübelerin temizliklerine yazdığını görüyorum ama onun dışında çok ıssız rp başlıkları. Uğrayan yok. *-* Hani kendi karakterlerim ile takılayım diyeceğim ama, kimse olmadıktan sonra o da sıkıcı.
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 12:36 am

Aynen, onu da düşündüm ama gerisi gelmedi. En son Adriana ile rp yaptırıyordum, ama cidden sıkıcı oldu. Kimseler yok ki. Bir karakter daha açtım, rütbesi yok daha. Diğerini Titan yapacaktım, onun da rütbesi yok. İyice sıkıldım yani. -.-
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 12:50 am

Titan olsa sırf can sıkıntısından rp yazardık. *-* Ben bir ara Katherine ile takılıyordum işte, sonra sıktı beni. Titan karaktere falan yöneldim de, şimdi Artemis olarak oyalanıyorum.
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:07 am

Keşke olsaydı, şu an elim kolum bağlı gibi resmen. Adriana sıktı, yapacak işi yok. Diğerlerinin rütbeleri yok tabii. Bende Erebus takılıyorum işte. *.*
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:12 am

Erebus ile kurgumuz olsa rp yazalım derdim. *-*
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:20 am

Düşünebiliriz aslında ? Karanlık Tanrısı ve Vahşi Doğa, Av ve Ay Tanrıçası.. Ne olabilir acaba ?
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:26 am

Beynim durdu desem. *-*
Aklıma şu sıralar fazla detaylı kurgular gelmiyor ama önce aradaki ilişkiyi belirleyebiliriz. Ona göre düşünürüz sonra. Arkadaş mı olsunlar, düşman mı?
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:30 am

Erebus biraz çıkarcıdır, genelde çıkarı olduğunda arasını iyi tutar. Fakat gerçekten arasının iyi olduğu çok az sayıda kişi vardır, evet. Düşman olurlarsa değişik kurgular da çıkabilir tabii. Mesela yeni karakterim var, Caroline Klein, Erebus'un kızı olacak. Küçük Tanrıça yani. Eğer biz düşman olursak, Caroline de senin çocuklarınla gıcık gidebilir ve farklı olaylar yaşanabilir. ^^
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:39 am

Evet düşman kurgusu güzel olur o zaman.^^
Artemis'in özellikleri az çok belli sanırsam. O da Tanrılarla pek anlaşan bir Tanrıça değil. Sabırlı bir yapısı var, fazla dost canlısı değil falan filan. Şimdi bunlara göre rp kurgusu bulmak gerek. Normalde uğraştırıcı derdim ama sonunda uğraşacak bir şey çıktığı için seviniyorum. *-*
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:42 am

Kesinlikle, fazlasıyla seviniyorum şu an. Oyunlara yazmaktan bıktım -.- Şimdi madem düşmanlar, etkileyici bir kurgu bulmalıyız. Ama ne ? *.*
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:53 am

Bana kalsa Artemis'in erkeklerden nefret etmesi bile yeterli derdim. Razz Ama daha detaylı bir şey oluşturabiliriz tabii.
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:57 am

Aslında olur bak, Erebus çıkarcı, çapkın kısacası biraz kötü karakter. Artemis'in nefret edeceği tarzda. Smile
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:02 am

Tamam o zaman. Smile
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:04 am

Nerede yapıyoruz bu düşman karşılaşmasını ? Very Happy
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:11 am

İkimize de uyacak bir yer olması lazım ki... Aklıma bir tek Olimpos geliyor. Ben bir mekanlara bakayım. Razz
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:13 am

Ahahah tamam, bekliyorum. Razz
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:24 am

Beelki Manhattan? Of bilemedim, öyle ilginç bir yer bulamadım rp için. Razz
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:36 am

Hmm. Bak aslında ben şimdi Adriana'yı ormana götürecektim -yanlış olmasın sadece bir düşmanından kurtardım- ve onla konuşacaktım. Sende o sırada avlanıyor ol, ve bizi gör. Feminist duyguların kabarsın, sinirlenip Adriana'yı yanımdan almaya çalış. Öyle bir olaylar olsun diyorum, nasıl ?
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:38 am

Olabilir.^^ Benim bulduğumdan daha iyi olduğu kesin.
Erebus
Tanrı
Tanrı
Erebus

MesajKonu: Geri: Dedikodu Başlığı - 4   Dedikodu Başlığı - 4 - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:39 am

Tamam o zaman. ^^ Kim başlatıyor peki ?

Dedikodu Başlığı - 4
9 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» Dedikodu Başlığı - 1
» Dedikodu Başlığı - 2
»  Dedikodu Başlığı - 3
» DEDİKODU
» Biraz Dedikodu.