Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bayrak kapmaca

YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Bayrak kapmaca Empty
MesajKonu: Bayrak kapmaca   Bayrak kapmaca Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:05 pm

-Düşman saat 3 yönünde Kevin !

Kılıcımı o yöne doğru salladım ve düşmanımın elindeki kılcı yere düşürmesini sağladım. Kılıcın kabzasıyla kafasına geçirip onu bayılttım.

-Sağol Felix ! Saat 6 yönü !

Arkasını dönüp o yöne doğru bir ok salladı. Bende hemen harekete geçtim ve savaşa devam ettim. Bir melezin saldırısını engelledim ve karnına bir tekme attım. Arkamı döndüm ve diğer düşmanımın diz kapağına bir tekme attım. sonra kılıcın kabzasıyla yüzüne bir tane geçirdim.

-Eğlenceli olmaya başlıyor !

Yerde duran bir yay takımını aldım ve uzakta bir ağaca tünemiş olan Artemis avcısına okumu gönderdim. Zırhına çarpıp onu yere düşürdü. Ordan birkaç dakika kalkabileceğini sanmam. Kılıcımı geri çıkarttım. Savaş son hıla devam ediyordu. O anda arkadan bir yumruk darbesi aldım. Canım acımıştı ama pes etmedim ve kılıcımı yere batırdım. O melezin üstüne atlayarak yere devirdim ve kafasına bir yumruk geçirdim. Bayılmıştı kılıcımın olduğu yere dönüp onu oradan çıkarttım ve aksiyona devam ettim. Bir ağaca doğru zıpladım ve tek ayağımla kendimi yana doğru fırlattım. Ordaki melezede bir tekme attım.
İşte olan o anda oldu. Birkaç melez geldi ve onlarla düello yapmaya başladım.1,2 derken çok yorulmuştum. O anda başka bir melez yüzüme bir tekme attı ve bayıdım.

Bayrak kapmaca
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak Kapmaca mı ?
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak kapmaca